Wasze hobby

Re: Wasze hobby

Postprzez lolla » piątek, 29 czerwca 2018, 09:34

Ja dużo czytam i lubię brać udział w konkursach.
Jeżeli też lubicie konkursy i dużo Was omija bo na przykład o wielu nie wiecie to polecam tę stronę
https://www.ekonkursik.pl/ tam każdego dnia pojawiają się nowe konkursy więc można brać udział.
Jak zaglądasz regularnie to masz pewność, że nic Cię nie ominie.
lolla
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 22 lutego 2018, 15:40

Postprzez » piątek, 29 czerwca 2018, 09:34

 

Re: Wasze hobby

Postprzez Łucjaa » piątek, 6 lipca 2018, 11:19

Moim hobby jest numizmatyka, czyli zbieranie starych i rzadkich monet.
Łucjaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 6 lipca 2018, 11:18

Re: Wasze hobby

Postprzez zdradzony » poniedziałek, 9 lipca 2018, 22:45

ja lubię dobrą książkę i się nią rozkoszować
zdradzony
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 9 lipca 2018, 22:39

Re: Wasze hobby

Postprzez bacek » sobota, 21 lipca 2018, 13:28

Ja ogólnie lubię uprawiać sport i być aktywnym
bacek
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 21 lipca 2018, 13:26

Re: Wasze hobby

Postprzez fabregas » poniedziałek, 23 lipca 2018, 16:55

Ja uwielbiam grać z synami w piłkę
fabregas
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 23 lipca 2018, 16:54

Re: Wasze hobby

Postprzez bonn » wtorek, 24 lipca 2018, 17:45

a ja uwielbiam zmieniać coś w domu, przerabiam stare mebelki, daje im drugie życie. Ogólnie to uwielbiam dekorowac;)
bonn
 
Posty: 25
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2018, 17:25

Re: Wasze hobby

Postprzez nananana-BATMAN! » czwartek, 2 sierpnia 2018, 07:41

Też bardzo lubię komiksy, szczególnie te o Batmanie. Kiedyś miałem naprawdę dużą kolekcję, ale dorosłem i uznałem, że to trochę wstyd, by dorosły chłop miał tyle komiksów. Sprzedałem je, a teraz żałuję... Teraz nadrabiam i powoli powiększam swoją kolekcję, bo z komiksów nie wyrasta się nigdy :D dzięki za polecenie strony. W zamian za to podzielę się z Tobą "mykiem", który ja stosuję. Otóż kiedy czytam komiksy, to włączam sobie z telefonu, do którego podłączam głośnik jbl muzykę instrumentalną, która pasuje klimatem do danego komiksu. Dzięki temu wrażenia mam podwójne. Polecam Ci ten sposób. Na youtubie znajdziesz wiele takich instrumentalnych kawałków
nananana-BATMAN!
 

Re: Wasze hobby

Postprzez Mylik » sobota, 18 sierpnia 2018, 12:14

Mnie osobiscie pasjonuja oraz odstresowuja modele do sklejania . Mam juz kilkanascie w swojej kolekcji i srednio raz na miesiac/dwa - prezentuje sobie (albo ktos z bliskich mi prezentuje) kolejny model. Uwielbiam sobie siedziec samemu i sklejac kolejne modele. Kupuje je przewaznie w sklepie ModelMotor - fachowa obsluga - zawsze mi doradza co kupic, aby sie przy tym dobrze bawic oraz aby sie super prezentowalo w kolekcji.
Mylik
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 16 grudnia 2017, 15:33

Re: Wasze hobby

Postprzez devilangel » poniedziałek, 24 września 2018, 19:25

Uwielbiam jeździć na motocyklu i choć do tej pory zawsze jeździłam jako pasażerka, to już niedługo będę mogła wyruszyć w trasę na własnej maszynie. Mam już wybraną Hondę CBR pozostaje tylko zamówić odpowiednie akcesoria. Myślicie, że takie spodnie https://moto-tour.com.pl/pol_m_Dla-moto ... 12505.html to dobry wybór? Sklep polecił mi kolega z klubu, ale z racji że nigdy nie zamawiałam takich rzeczy przez internet będę wdzięczna o wszelkie rady i opinie.
devilangel
 
Posty: 33
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 15:44

Re: Wasze hobby

Postprzez Masterko » niedziela, 30 września 2018, 12:25

Czytacie portale takie jak http://chorzowcity.pl/ Jest tam wiele artykułów na wiele tematy, dzięki którym można poszerzyć swoją wiedzę i sporo się dowiedzieć
Masterko
 
Posty: 167
Dołączył(a): poniedziałek, 12 marca 2018, 19:49

Postprzez » niedziela, 30 września 2018, 12:25

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron