Pasje dla dziecka

Re: Pasje dla dziecka

Postprzez teleman » piątek, 21 września 2018, 17:39

Myślę że warto dziecku pokazywać różne formy aktywności, samo określi co chce robić
teleman
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 21 września 2018, 17:27

Postprzez » piątek, 21 września 2018, 17:39

 

Re: Pasje dla dziecka

Postprzez Tomekkk » środa, 23 października 2019, 03:23

Moja córcia swoje pasje odkryła dopiero w przedszkolu, zapisaliśmy ją wraz z żoną do Tequesty - prywatnej placówki językowej i jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej decyzji. Kameralne grupy, bogaty wybór zajęć dodatkowych - balet, sztuki walki, karate...maluchy naprawdę mają w czym wybierać :)
Tomekkk
 

Re: Pasje dla dziecka

Postprzez kardinale » poniedziałek, 11 listopada 2019, 12:53

Wiele szukałem w necie informacji na ten tamat i znalazłem! https://e-kamagra24h.pl
kardinale
 
Posty: 866
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2019, 11:56

Re: Pasje dla dziecka

Postprzez rodzinka » niedziela, 28 marca 2021, 06:12

Już można zauważyć że czytanie książek wśród młodzieży bardzo zanika. Czemu więc nie próbować zarazić ich hobby do książek? Pokazywać od małego, czytać na przykład takie super opowieści https://www.taniaksiazka.pl/przeprowadz ... 02577.html Przecież książki tak dobrze wpływają na umysł i wyobraźnie. Warto spróbować przecież nic nie zaszkodzi.
rodzinka
 
Posty: 18
Dołączył(a): wtorek, 23 marca 2021, 21:46

Re: Pasje dla dziecka

Postprzez lejla7 » wtorek, 30 marca 2021, 10:18

Rozwijanie pasji Twojego dziecka jest kwestią, która pozwala mu odkrywać siebie. To ważna i znacząca rzecz, która przede wszystkim wpływa na działanie i funkcjonowanie w jak najlepszym kontakcie ze sobą. Malowanie to jedna z tych działek, która wymaga przede wszystkim kreatywności. Fajne i kolorowe pastele czy farby, są świetnym pomysłem na rozwijanie pasji do malowania.
lejla7
 
Posty: 200
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2019, 10:57

Re: Pasje dla dziecka

Postprzez katarina » niedziela, 25 kwietnia 2021, 17:13

Bardzo ciekawe propozycje daliście. Trudno nie zgodzić się z jednym faktem, w dzisiejszych czasach dzieci oraz młodzież coraz mniej czyta. Patrząc na badania to bardzo niepokojące dane napływyją. Wszystko za sprawą rozwoju elektroniki oraz internetu. Zobaczcie na pewną kwestię, technologia stała się przyczyną tego stanu rzeczy. Niestety słuchanie audiobooków czy czytanie na tablecie to jednak nie to samo co trzymanie papierowej książki. Wtedy bardziej pobudza się nasza wyobraźnia, ćwiczymy pamięć oraz utożsamiamy się z bohaterami. Warto jest więc pokazywać dzieciom jak ważna jest to umiejętność od najmłodszych lat. Dobrym pomysłem jest także zakup sprawodznych materiałów dydaktycznych takich jak seria czytamsobie.pl Pomogą one zdecydowanie w nauce czytania czyli jednej z podstawowych umiejętnością jaką trzeba opanować. Ważna jest oczywiście systematyczność naszych działań o czym pamiętajmy.
katarina
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 30 października 2019, 21:34

Re: Pasje dla dziecka

Postprzez dobryna6 » piątek, 30 kwietnia 2021, 19:35

Ja z synem mojego brata, poświęcam dużo czasu na czytanie książek logopedycznych. Super zabawa, jak również bardzo efektywna. Widzę postępy po tygodniu, także są nie drogie, a przynoszą dużo dobrego.
dobryna6
 
Posty: 88
Dołączył(a): sobota, 5 grudnia 2020, 21:51

Re: Pasje dla dziecka

Postprzez Milosz5 » środa, 20 października 2021, 23:03

Przecież to w dużej mierze od Was zależy, jak rozwiną się pasje Waszych maluchów. Dlaczego na przykład nie zabrać je w jakieś miejsce, gdzie dowiedzą się czegoś ciekawego, dzięki czemu zainteresują się otaczającym ich światem? Na stronie https://ulicazywiolow.pl/ macie świetny przykład takiej wystawy, na którą na pewno warto wybrać się z dzieciakami.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Pasje dla dziecka

Postprzez ksiezniczkasisi » czwartek, 28 października 2021, 08:24

Moj syn uwielbia czytac, chyba ma to po mnie :) nawet zaczal juz powoli siegac po tworczosc Lema, a to chyba za sprawa festiwalu na ktory go zabralam https://culture.pl/pl/wydarzenie/glos-l ... cu-wiednia bardzo mu sie spodobalo, Instytut Adama Mickiewicza fajnie to zorganizował, pod kazdym wzgledem , duzo mlodych osob bylo
ksiezniczkasisi
 
Posty: 371
Dołączył(a): czwartek, 15 listopada 2018, 20:09

Re: Pasje dla dziecka

Postprzez sylwia_k45 » wtorek, 21 grudnia 2021, 14:21

Moja córka zawsze interesowała się tańcem i chodziła na dużo różnych zajęć, najbardziej jednak spodobały jej się lekcje baletu, co tydzień nie może się doczekać następnych zajęć i czerpie z nich dużą satysfakcję :D Długo szukałam odpowiedniej szkoły dla niej, zapisałam ją do oxygen i był to strzał w 10, także jeśli ktoś z Was jest ze stolicy i szuka zajęć baletu dla dzieci w Warszawie, to mogę Wam ich bardzo polecić. Mają dla mnie dogodną lokalizację i świetną kadrę, młoda jest zadowolona :)
sylwia_k45
 
Posty: 104
Dołączył(a): wtorek, 7 grudnia 2021, 12:32

Postprzez » wtorek, 21 grudnia 2021, 14:21

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron