Odchudzanie faceta

Odchudzanie faceta

Postprzez Patryk » wtorek, 11 listopada 2014, 19:29

Zaczynam mieć problem, zmiana przymusowa pracy (kupili, minął okres gwarantowany i produkcja zrobiła się nieopłacalna), dużo mniej wolengo czasu, siłownia max 1 raz w miesiącu, a nie jak do tej pory raz w tygodniu. praca siedząca i rosnie mi drugi podbródek oraz mieścień piwny. czytałem między innymi na tym forum o tabletkach ForeverSlim, jednak głównie wypowiadają się Panie. Pytanie czy jest jakiś facet który to stosował? Czy jest taka możliwość? Niestety na diety, w stylu więcej warzywek, 5 posiłków dzienie nie ma mowy (brak czasu i możliwośći). Na takie luksusy będe sobie mógł pozwolic na emerytutrze (chyba że program +67 zmieni się do tego czasu w +100)
Patryk
 

Postprzez » wtorek, 11 listopada 2014, 19:29

 

Re: Odchudzanie faceta

Postprzez mariusz » wtorek, 11 listopada 2014, 19:29

Moja żona korzystała, u mnie tez był brzuszek i po tym jak ona skończyła postanowiłem spróbować również i ja. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, schudłem, do tego siłownia, więc mięśnie też lepiej wyglądają (w końcu tłuszczyk musiał na czymś sie trzymać). Ogólnie dwa miesiące i rewelka. Jedynie co, to została mi w nawyku siłownia (1 raz w tygodniu 1 godzina). Ale problem ”brzuszka” znikł bezpowrotnie.
mariusz
 

Re: Odchudzanie faceta

Postprzez Ania » wtorek, 11 listopada 2014, 19:30

Jako agencja marketingu internetowego robiliśmy ostatnio rozpoznanie rynku dla nowego produktu jaki pewna firma farmaceutyczna ma zamiar wprowadzić na Polski rynek. Przeprowadzając badania dla tamtej firmy siła rzeczy trafialiśmy również na opinie ForeverSlim . Z tego co możemy powiedzieć to produkt jest bardzo popularny oraz w 99% przypadków chwalony przez osoby, które z niego korzystały, zarówno kobiety jak i mężczyzn
Ania
 

Re: Odchudzanie faceta

Postprzez Grzesiek » wtorek, 11 listopada 2014, 19:31

A ja nie jestem z żadnej agencji, ale odchudzałem się za ich pomocą razem z żoną. Wynik minus 65 kg (oczywiście licząc na 2 osoby)
Grzesiek
 

Re: Odchudzanie faceta

Postprzez Janek » wtorek, 11 listopada 2014, 19:31

Również stosowałem ForeverSlim i pozbyłem się problemu jakim była dla mnie nadwaga męczącego mnie ponad 30 lat. środek rewelacyjny
Janek
 

Re: Odchudzanie faceta

Postprzez PiotrA » wtorek, 11 listopada 2014, 19:32

A ja zastanawiam sie nad zakupem. Ostatnio żona wymarała ich polską stronę http://www.foreverslim.pl , bo ona kupowała je jakiś czas poprzez jakąś stronę w Szwajcarii bodaj, ale głowy nie dam. Nie mniej ostatnio mi troszkę wagi przybyło, a z tego jak było w przypadku małżonki ten sposób jest najmniej uciążliwy.
PiotrA
 

Re: Odchudzanie faceta

Postprzez Acha » wtorek, 11 listopada 2014, 19:33

A co to za różnica? Kobieta czy mężczyzna? Jeżeli środek jest skuteczny i nie jest to ”suprice” w postaci larwy tasiemca, to w czym problem?
Acha
 

Re: Odchudzanie faceta

Postprzez Gabi » wtorek, 11 listopada 2014, 19:34

Dokładniejsze informacje na temat samego preparatu, jak i możliwośc zakupu znajdziesz na www.promoslim.pl
Gabi
 

Re: Odchudzanie faceta

Postprzez Guść:-) » wtorek, 11 listopada 2014, 19:34

A może zamiast wariować z tym czy tamtym preparatem zanim zaczniesz stosować te wszystkie suplementy zrobisz na początek odpowiedni test DNA dotyczący odchudzania i przyczyn nadwagi? Zobacz co piszą na ten temat na stronie www.biogenoma.com
Guść:-)
 

Re: Odchudzanie faceta

Postprzez Adam » wtorek, 11 listopada 2014, 19:35

Guść:-) napisał(a):A może zamiast wariować z tym czy tamtym preparatem zanim zaczniesz stosować te wszystkie suplementy zrobisz na początek odpowiedni test DNA dotyczący odchudzania i przyczyn nadwagi? Zobacz co piszą na ten temat na stronie http://www.biogenoma.com

Zgadzam się z ta opinią, lepiej na początek poznać przyczyny i zastosować skuteczną kurację, niż robic wszystko na dzisiaj nie martwiąc się o jutro. Więcej może być wtedy szkód niz pożytku. A takie testy powinny wszystko odpowiednio ukierunkowć
Adam
 

Postprzez » wtorek, 11 listopada 2014, 19:35

 

Następna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron