Wasze hobby

Re: Wasze hobby

Postprzez fox89 » czwartek, 17 sierpnia 2017, 12:13

JA od jakiegoś czasu dość intensywnie zaczełam jeżdzic na rowerze, wszystko super ale jednak trzebaby zakupić porządne obuwie... znalazłam taki sklep https://www.dobrerowery.pl/buty-rowerowe i doradzcie, na co trzeba zwrócic uwagę kupujac buty na rower? Jesem początkująca w tym tamacie a nie chce kupić czegoś zbędnego.
fox89
 
Posty: 46
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lutego 2017, 08:22

Postprzez » czwartek, 17 sierpnia 2017, 12:13

 

Re: Wasze hobby

Postprzez imawor » niedziela, 20 sierpnia 2017, 21:30

Ja bardzo lubię czytać komiksy oraz anime! Jak byłem mały to zaczynałem od komiksów marvela teraz bardziej wole takie pisma jak akame ga kill ma nga pl - moim zdaniem są to naprawdę ciekawe historie z ilustracjami rysowanymi w naprawdę pięknym stylu :)
imawor
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 20 sierpnia 2017, 21:26

Re: Wasze hobby

Postprzez Kisza » wtorek, 22 sierpnia 2017, 14:47

Sama odkąd pamiętam uwielbiam sport. W związku z czym często staram się spędzać czas aktywnie. Przy czym oczywiście troszczę się o to, aby moja dieta była odpowiednio zbilansowana. Dlatego też często odwiedzam stronę http://aktywnienaplus.pl . Można tam bowiem znaleźć mnóstwo cennych informacji i to nie tylko dotyczących diety, ale generalnie zdrowego trybu życia. Jestem pewna, że ich lektura będzie dla każdego bardzo ciekawa.
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Re: Wasze hobby

Postprzez bart8nik » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 07:34

Ja bardzo lubię uprawiać sport - głównie jeździć na rowerze, pływać i biegać. Chociaż ostatnio narzeczona namówiła mnie na ściankę wspinaczkową i też mnie to zainteresowało :D Oprócz tego - czytanie, oglądanie filmów i majsterkowanie :)
bart8nik
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 24 sierpnia 2017, 13:03

Re: Wasze hobby

Postprzez KowalskiM2 » czwartek, 31 sierpnia 2017, 21:32

Ja bardzo często jeżdżę, ale na rowerze elektrycznym, który zakupiłem w dobrej cenie. Pokusiłem się i teraz nie żałuję, znacznie wygodniej mi jest ponieważ często jeżdżę na rowerze i to po 60 - 70 km dziennie więc już nie dawałem rady. Polecam dla ludzi starszych lub z problemami zdrowotnymi jak najbardziej.
KowalskiM2
 
Posty: 56
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 20:56

Re: Wasze hobby

Postprzez Mermagda0 » czwartek, 14 września 2017, 13:23

Moje hobby to jazda na motorze. Uwielbiam to wiec zawsze czekam na lato, szkoda ze w tym roku juz sie konczy ale jak widac za oknami jeszcze nadzieja nie opuszcza nas :D Jezeli tez kochacie te maszyny to zajrzyjcie na sklep.motohangar.pl na pewno znajdziecie coś dla siebie
Mermagda0
 
Posty: 60
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 19:06

Re: Wasze hobby

Postprzez Kwiatewa » poniedziałek, 25 września 2017, 21:08

Ja w wolnych chwilach najbardziej lubię sobie poczytać dobrą książkę. Często wyszukuję nowe tytuły w dyskoncie książkowym, żeby nie wydać zbyt dużo za to mieć dużo dobrych tytułów.
Kwiatewa
 
Posty: 26
Dołączył(a): sobota, 1 lipca 2017, 19:33

Re: Wasze hobby

Postprzez ulunia » czwartek, 28 września 2017, 07:51

Wiele osób wybiera rower jako swoje hobby. To bardzo dobry pomysł na spędzanie aktywnie czasu. Proponuję zapoznać się z tym artykułem https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16557/jakie_kola_do_szosowki Macie tu podstawowe wiadomości jakie opony rowerowe są najlepsze, do jakiego roweru i na co należy zwracać uwagę przy ich zakupie. Trzeba pamiętać że odpowiednie opony gwarantują nam bezpieczeństwo.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Wasze hobby

Postprzez Gość » niedziela, 1 października 2017, 17:56

Najlepsze są maszyny na siłowni i wolne ciężary. Najbardziej jarają mnie ćwiczenia na klate i bica.
Gość
 

Re: Wasze hobby

Postprzez motorowka » środa, 4 października 2017, 09:51

Moim hobby jest słuchanie muzyki i dodatkowo imprezy, jednak częściej siadam do kompa i słucham muzyki na http://www.electronicbeats.net/pl/ to świetny portal muzyczny :)
motorowka
 
Posty: 43
Dołączył(a): czwartek, 23 lutego 2017, 21:01

Postprzez » środa, 4 października 2017, 09:51

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości