Siłownia

Siłownia

Postprzez Maciejasty » poniedziałek, 13 marca 2017, 22:27

Ja akurat zacząłęm ćwiczyć na siłowni, do tego kupiłem sobie Largomass - taki środke wspomagający budowę masy mieśniowej na http://largomass.pl i moim zdaniem to dobre rozwiązanie i dla zdrowia i dla relaksu
Maciejasty
 

Postprzez » poniedziałek, 13 marca 2017, 22:27

 

Re: Siłownia

Postprzez Nabugu » środa, 22 marca 2017, 23:14

Ja też stosowałem largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końcu mam sylwetkę o jaką mi chodziło
Nabugu
 

Re: Siłownia

Postprzez Bartek » sobota, 25 marca 2017, 18:55

Nabugu napisał(a):Ja też stosowałem largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końcu mam sylwetkę o jaką mi chodziło

Ja też stosowałem te tabletki i jestem podobnie jak ty bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końcu sukces. Moim zdaniem to jeden z najlepszych tego rodzaju środków jakie są obecnie dostęþnych
Bartek
 

Re: Siłownia

Postprzez wieloch.t67 » środa, 5 kwietnia 2017, 10:52

chodzę na siłownie ale na razie się nie zdecydowałem na tabletki ani inne suplementy
wieloch.t67
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 3 kwietnia 2017, 06:42

Re: Siłownia

Postprzez grotek » czwartek, 9 listopada 2017, 13:58

Nigdy nie stosowałem takich wspomagaczy, bo nie sądziłem, że działają. Wolałem zawsze skorzystać z odżywki białkowej albo proteinowej, którą wlewałem do bidonu z wodą i zabierać na siłownię w takiej formie. No ale ja nigdy nie jestem zadowolony z efektu, jeżeli nie włożę maksimum wysiłku w jego osiągnięcie, co tyczy się też wyglądu mojej tkanki mięśniowej. Wg mnie zażywanie takich wspomagaczy jest oszukiwaniem i staraniem się przyspieszyć swój metabolizm na siłę, co może nie skończyć się najlepiej.
grotek
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 7 kwietnia 2017, 10:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siłownia

Postprzez uman » poniedziałek, 13 listopada 2017, 19:00

czy ktoś wie, że na siłowni można złapać mnóstwo chorób zakaźnych? nikt się tym nietety nie przejmuje
uman
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 18:59

Re: Siłownia

Postprzez Ewakuacja » czwartek, 28 grudnia 2017, 23:02

Mam pytanie do osób, trenujących na siłowni, czy stosujecie jakieś preparaty na stawy? Znalazłam na ten temat artykuł https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jaki ... psze/5837/ i zastanawiam się, czy kupować coś mojemu mężczyźnie, który sporo trenuje.
Ewakuacja
 
Posty: 327
Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 18:23

Re: Siłownia

Postprzez michalkacpa » piątek, 5 stycznia 2018, 14:23

ja chodzę na siłownie, która znajduje się na naszym osiedlu, ale żadnych ulepszaczy nie stosuję, ponieważ nie potrzebuję
michalkacpa
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 5 stycznia 2018, 14:17

Re: Siłownia

Postprzez Psytka » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 10:03

Ja chodziłam na siłkę ale zastanawiam się nad zrobieniem siłowni w domu. Znalazłam tani sklep https://dbxfit.pl/ , w którym można kupić wyposażenie siłowni jaki i akcesoria do crossfitu czy fitnesu. Co myślicie o takim pomyśle? Kupował ktoś z Was u nich? Co wybrać na początek?
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Siłownia

Postprzez kabuka » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 21:46

Ja nie lubię chodzić na siłownie. mam wrażenie że ludzie nie przychodzą tam poćwiczyć tylko się pokazać
kabuka
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 8 stycznia 2018, 21:37

Postprzez » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 21:46

 

Następna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron