Podróżowanie

Re: Podróżowanie

Postprzez zyga759 » niedziela, 14 października 2018, 06:07

Nie zawsze wypłata odszkodowania to prosta sprawa, ubezpieczalnie zaniżają wypłaty albo odmawiają ale nie ma co się poddawać. Są kancelarie, np. Fenix w Warszawie, które walczą o odpowiednie kwoty takich świadczeń z ubezpieczalniami. Klienta na starcie właściwie to nic nie kosztuje - weryfikacja dokumentacji i wsparcie na każdym etapie postępowania są darmowe - rozliczenie następuje po wygranej sprawie.
zyga759
 

Postprzez » niedziela, 14 października 2018, 06:07

 

Re: Podróżowanie

Postprzez fratek » piątek, 19 października 2018, 11:52

jak najlepiej podróżować po Europie? myślicie, że może pociągami?
fratek
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 19 października 2018, 11:50

Re: Podróżowanie

Postprzez alex94 » piątek, 19 października 2018, 16:40

W tym roku byłem w Lizbonie, ale chciałbym wreszcie ruszyć się poza Europę.
alex94
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 19 października 2018, 16:37

Re: Podróżowanie

Postprzez kandzia » niedziela, 28 października 2018, 17:38

zyga759 napisał(a):Nie zawsze wypłata odszkodowania to prosta sprawa, ubezpieczalnie zaniżają wypłaty albo odmawiają ale nie ma co się poddawać. Są kancelarie, np. Fenix w Warszawie, które walczą o odpowiednie kwoty takich świadczeń z ubezpieczalniami. Klienta na starcie właściwie to nic nie kosztuje - weryfikacja dokumentacji i wsparcie na każdym etapie postępowania są darmowe - rozliczenie następuje po wygranej sprawie.

Napisałam do tej kancelarii (namiar na https://www.kancelariafenix.pl/odszkodowania/ znalazłam) i już mam odpowiedź w sprawie weryfikacji dokumentów - sprawa dotyczy ubezpieczenia majątkowego - ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania, według mnie nie do końca zgodnie z warunkami umowy, ale tym już zajmą się w Fenixie.
kandzia
 

Re: Podróżowanie

Postprzez franekop » środa, 31 października 2018, 15:22

W te wakacje byłem na objazdowej wycieczce po krajach wschodnich
franekop
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 31 października 2018, 15:18

Re: Podróżowanie

Postprzez Gucci_Boy » niedziela, 4 listopada 2018, 19:24

Bardzo lubię podróżowanie, nie powiem... Ostatnio nawet zwiedziłem Tanzanię. Piękny kraj, cudowny naród oraz bardzo specyficzna kultura
Gucci_Boy
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 3 listopada 2018, 15:10

Re: Podróżowanie

Postprzez Tomasz33 » środa, 7 listopada 2018, 08:55

Jeśli chodzi o podróżowanie to mając dzieci potrzebny jest zazwyczaj fotelik. Ja ostatnio miałem problem bo wypożyczając auto zagranicą zażyczyli sobie trochę grosza za foteliki extra więc szukałem alternatywy. Znalazłem takie pasy https://smartkidbelt.com/pl/ i potrzebuję waszej opinii na ten temat.
Tomasz33
 
Posty: 886
Dołączył(a): środa, 13 grudnia 2017, 16:54

Re: Podróżowanie

Postprzez Kaaliush » czwartek, 8 listopada 2018, 17:42

Uwielbiam podróże. Z tego miejsca chciałbym wszystkim bardzo polecić Bieszczady. Jest to szczerze mówiąc niezwykły teren
Kaaliush
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 7 listopada 2018, 19:03

Re: Podróżowanie

Postprzez kordka » piątek, 16 listopada 2018, 06:31

Koniecznie zależy wam na wyjeździe w Polsce? Nie lepiej byłoby poszerzyć nieco horyzonty i pomyśleć o dalszej podróży? Tym bardziej, że teraz jest ogromna szansa na wygranie podróży dla siebie i swoich bliskich w konkursie od AccorHotels. Ja biorę udział - wy też powinniście. Na stronie https://bringyourtop10.accorhotels.com/pl znajdziecie wszystkie szczegóły, konkurs trwa do 23 listopada.
kordka
 
Posty: 117
Dołączył(a): wtorek, 24 października 2017, 20:21

Re: Podróżowanie

Postprzez jeremiaszmol » piątek, 16 listopada 2018, 08:40

My pewnie zaczniemy podróżować w dalsze miejsca, kiedy dzieci będą trochę starsze.
jeremiaszmol
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 16 listopada 2018, 08:33

Postprzez » piątek, 16 listopada 2018, 08:40

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron