Podróżowanie

Podróżowanie

Postprzez Kajeta » poniedziałek, 22 maja 2017, 08:59

Lubicie podróżować?Gdzie byliście najdalej i gdzie polecacie się wybrać?
Kajeta
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 22 maja 2017, 08:52

Postprzez » poniedziałek, 22 maja 2017, 08:59

 

Re: Podróżowanie

Postprzez greenday » czwartek, 6 lipca 2017, 12:27

Bardzo lubię podróże, najczęściej podróżuje po Polsce, bo uważam że, w naszym kraju jest mnóstwo miejsc wartych odkrycia.
I wcale nie muszą to być miejsca szeroko opisywane w przewodnikach. Czasami nie znane powszechnie miejsca są naprawdę warte odwiedzenia.
Takich miejsc szukam na własną rękę, czasami wyjeżdżam " w ciemno", a czasami czytam relacje z podróży innych i szukam inspiracji do własnych.
http://szerokiej-drogi.pl/category/ksiega-inspiracji/
greenday
 
Posty: 37
Dołączył(a): sobota, 1 lipca 2017, 17:12

Re: Podróżowanie

Postprzez AsiaMalecka » wtorek, 25 lipca 2017, 20:49

Ja uwielbiam podróżować a najbardziej jak do tej pory podobała mi się wizyta we włoszech :)
AsiaMalecka
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek, 23 maja 2017, 07:08

Re: Podróżowanie

Postprzez Krawat99 » piątek, 28 lipca 2017, 18:36

ja nie lubię... nie wiem co ludzie w tym widzą. wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej!!!
Krawat99
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 28 lipca 2017, 18:34

Re: Podróżowanie

Postprzez Mubinio » sobota, 14 października 2017, 07:38

Oj tak podróżowanie to jest coś pięknego, z polski polecam Wrocław bardzo piękne miasto natomiast zagranicą myślę, że Cinque Terre we Włoszech warte zobaczenia
Mubinio
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 14 października 2017, 07:36

Re: Podróżowanie

Postprzez sportowa » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 15:23

Podróżowanie to moja pasja, z której nie chcę rezygnować nawet zimą. Razem z mężem wybieramy się w tym roku w Alpy i już kompletujemy wyposażenie. Dla mojego męża zdecydowałam się kupić jedną z kurtek zimowych męskich puchowych https://aba-sport.pl/pol_m_Odziez-i-obu ... e-394.html Dzięki temu mam pewność, że okrycie wierzchnie będzie utrzymywać ciepło i ochroni przed deszczem i śniegiem :)
sportowa
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 29 stycznia 2018, 14:26

Re: Podróżowanie

Postprzez EwaT » wtorek, 30 stycznia 2018, 13:23

Kiedyś spełnię marzenie o dalekich podróżach. Na początek polecę do Izraela :)
EwaT
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 30 stycznia 2018, 13:20

Re: Podróżowanie

Postprzez kcarol » środa, 31 stycznia 2018, 12:45

Ja uwielbiam podróżować, nawet dojeżdżanie codziennie do pracy nie uprzykrza mi życia, bo po prostu lubię siedzieć w komfortowych warunkach i mieć czas posłuchać muzyki i pooglądać krajobraz za oknem, bardzo mnie to uspokaja. Niestety, wszystkie miejsca, gdzie ewentualnie chciałbym pojechać na dłużej i je pozwiedzać, są drogie, a ciągle coś mnie odciąga od zbierania na wycieczki do tych miejsc. Na razie zwiedziłem wszystkie większe miasta polskie, w tym morze i góry, byłem też po kilka dni w Czechach czy na Słowacji, ale to tyle. Chciałbym pojechać na pewno do Niemiec, Francji, Szwajcarii czy USA, głównie po to, by pozwiedzać. Moim skrytym marzeniem od dawna jest podróż do Japonii, ale to jest raczej poza zasięgiem.
kcarol
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 30 stycznia 2018, 12:50

Re: Podróżowanie

Postprzez ulunia » czwartek, 1 marca 2018, 16:36

Ja regularnie kursuję między śląskiem a zachodniopomorskim. Mam juz dośc dźwigania walizki lub torby na ramieniu. Wiec znalazłam taką oferte https://sklep.solier.pl/pol_m_Torby-i-akcesoria_Walizki_Walizki-kabinowe-731.html Bardzo fajny wybór pojemnych walizek na kółkach. Jak podróżujecie pociągami to skorzystajcie z tej oferty, po co dźwigać
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Podróżowanie

Postprzez Ela78 » środa, 7 marca 2018, 13:52

A podróżujecie z dziećmi ? Ja często z moją córeczką jeżdżę i czas najwyższy zmienić jej fotelik samochodowy, bo ten co mam to używany i niewygodny. Przeglądałam sklepy z fotelikami i znalazłam taki który najbardziej mi się spodobał pod względem bezpieczeństwa i komfortu https://e-foteliki.pl/recaro-young-sport.html . Może ktoś z Was ma ten fotelik bądź doradzi w wyborze ? Bo chciała bym aby fotelik na prawdę był bezpieczny dla mojego dziecka.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Postprzez » środa, 7 marca 2018, 13:52

 

Następna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość