Docieplanie domu

Re: Docieplanie domu

Postprzez martyna0322 » niedziela, 1 kwietnia 2018, 01:35

Co możecie mi powiedzieć o wentylacji mechanicznej? Bo na dzień dzisiejszy wiem tyle, że zapewnia odpowiednią wymianę powietrza i ma wpływ na to, że możemy oszczędzić na kosztach ogrzewania. Poza tym słyszałam, że do montażu najlepsza jest firma Wojwent. A co Wy możecie mi jeszcze powiedzieć?
martyna0322

Postprzez » niedziela, 1 kwietnia 2018, 01:35

Postprzez sprawdzona » poniedziałek, 9 kwietnia 2018, 09:07

U mnie występuje taki problem, że mam nieszczelne okna w mieszkaniu, dlatego ciepło w dużej mierze ucieka z pomieszczeń. Dlatego handy heater był dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Bardzo szybko ogrzewa mieszkanie, cicho pracuje i nie zajmuje dużo miejsca.
sprawdzona

Postprzez Magnolia90 » środa, 13 czerwca 2018, 15:50

amanda napisał(a):A w kwestii kryzysowego bezpieczeństwa domowego, czy taki agregat prądotwórczy benzynowy znajdzie Waszym zdaniem rozwiązanie jakieś? Moim zdaniem zdecydowanie tak i jeśli mieszkamy w domu, to to jest must. And keep it charged.

Ja myślę, że agregat prądotwórczy zawsze się przyda... Ale pytanie czy nie lepiej byłoby wynająć w razie konieczność? Moi teście mają gospodarstwo ogromne i z tego co wiem to najczęściej w razie awarii wzywają http://agregatypradotworcze.com.pl/pl/ . Mają potrzebne okablowanie, odpowiednie parametry mocy. No i z tego co wiem to nie są drodzy.
Magnolia90

Postprzez violatta » środa, 11 lipca 2018, 12:14

Jeżeli chcesz docieplać dom pamietaj o poddaszu, polecam CI firmę ktora wykonuje ocieplanie poddasza w Krakowie takie ocieplanie poddasza w Krakowie jest dość czestym zabiegiem, dzięki niemu i użyciu pianki PUR ciepło uciekające do góry zatrzymuje sie wewnątrz domu, a nie ucieka dachem.
violatta

Postprzez » środa, 11 lipca 2018, 12:14

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat