Panele czy parkiet?

Re: Panele czy parkiet?

Postprzez Mia » czwartek, 11 lipca 2019, 12:22

Moim zdaniem lepiej postawić na panele ze względu na cenę, łatwość montażu, utrzymania w czystości i zmiany jeśli znudzi nam się wygląd pomieszczenia :)
Mia

Postprzez » czwartek, 11 lipca 2019, 12:22

Postprzez Milosz5 » środa, 21 sierpnia 2019, 10:23

Jak dla mnie, jest wiele sposobów na to, by odpowiednio zadbać o Wasze wnętrza. Grunt to wybrać takie, które idealnie wpiszą się w Wasze potrzeby. Jak dla mnie, warto zajrzeć do https://metamar.pl/oferta/kamienie-do-wnetrz/trawertyny bo być może okaże się, że dobrym wyjściem będzie jednak kamień. Powinniście dobrze sprawdzić ten temat.
Milosz5

Postprzez amiszq » niedziela, 25 sierpnia 2019, 14:25

Ja preferuję panele, ale tak na prawdę decyzja należy do ciebie co tobie się bardziej podoba. Skoro już remontujesz warto trochę się do tego przyłożyć, aby nie żałować podjętych decyzji. Ja wykorzystałem podkład nieblokujący ciepła na ogrzewanie podłogowe super sprawa. Warto w niego zainwestować.
amiszq

Postprzez remontowy » czwartek, 29 sierpnia 2019, 22:21

To też wszystko kwestia gustu. Najważniejsze to znaleźć miejsce, gdzie znajduje się różnego rodzaju wyposażenie, tak, aby było w czym wybierać. Dla mnie całkiem sensownym rozwiązaniem są wyszukiwarki produktów np: https://www.ceneo.pl/Budowa_i_remont i dzieki temu moglam porownac sobie cene i opinie na temat najbardziej interesujacych mnie modeli :)
remontowy

Postprzez Wang33 » niedziela, 1 września 2019, 18:52

A co jest teraz tańsze? Panele? Serio pytam, bo z tego tematu wypadłem.
Wang33

Postprzez Tarnawska » czwartek, 19 września 2019, 07:33

Obligatoryjnie panele :)
Tarnawska

Postprzez StoneGranit » środa, 25 września 2019, 07:42

Ja to proponuję zastanowić się nad wyborem podłogi kamiennej z marmuru lub granitu. Doskonale nadaje się do ogrzewania podłogowego i jest niezniszczalna oraz łatwa w utrzymaniu czystości. Nie trzeba jej cyklinowac i lakierować.
StoneGranit

Postprzez Reika99 » czwartek, 26 września 2019, 09:30

Mi się bardziej podobają panele.
Reika99

Postprzez misiaczna » środa, 9 października 2019, 15:57

A ja uważam, że panele laminowane są naprawdę bardzo dobrą opcją. Wiesz o parkiet musisz dbać odpowiednio, żeby zachować jego estetyczny wygląd. No i więcej jest pracy, żeby go zdemontować i założyć przykładowo nowy. Druga strona medalu to cena. A zobaczcie przykładowo panele oferowane przez https://my-floor.pl , które są naprawdę solidne i macie na nie gwarancje 30 lat. Warto sobie to przemyśleć.
misiaczna

Postprzez » środa, 9 października 2019, 15:57

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat