Jaki kominek ?

Re: Jaki kominek ?

Postprzez Goldi » czwartek, 4 lutego 2021, 05:17

Nie jest to prawda, co piszesz. Wystarczy zamontować kominek z płaszczem wodnym i spokojnie ogrzejesz nim dom w największe mrozy. Musisz tylko pamiętać o kwestiach bezpieczeństwa, czyli odpowiedniej izolacji ścian stykających sie z kominkiem i o odpowiednim kominie. Najwygodniej i najbezpieczniej zdecydować się na systemy kominowe - gwarantują one wysoką jakość oraz bezpieczeństwo są też dość łatwe w montażu. Oczywiście system trzeba dobrać odpowiednio do pieca, jak będziecie mieć. Jeśli chcecie poczytać o tym, jak prawidłowo dobrać system kominowy to wejdźcie na stronę firmy Cermas - https://www.cermaspolska.pl/. Znajdziecie tam bardzo ciekawy artykuł na ten temat. Firma Cermas to znany producent najwyższej jakości systemów i wkładów kominowych, posiadających wszystkie wymagane certyfikaty.
Goldi
 
Posty: 198
Dołączył(a): środa, 14 października 2020, 04:17

Postprzez » czwartek, 4 lutego 2021, 05:17

 

Re: Jaki kominek ?

Postprzez Dżej89 » poniedziałek, 8 marca 2021, 21:54

Kominek w domu to i ja chcę mieć. Wydaje mi się, że to tak naprawdę świetna sprawa na wzbogacenie salonu i miłe, wieczorne spędzanie czasu. Dlatego też ogólnie już się za tym rozglądam i wychodzi mi, że firma Kratki ma najlepsze wklady gazowe. Potwierdzacie to ?
Dżej89
 
Posty: 942
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 10:06

Re: Jaki kominek ?

Postprzez kocikot » piątek, 16 kwietnia 2021, 19:52

Wiecie może czym są kominy dwupłaszczowe? Podobno są świetne nie tylko do budowli produkcyjnych, ale także do domów. Przyznam, że zaczynam się nad tym zastanawiać. Planujemy kupić działkę, a co za tym idzie - będziemy stawiać dom. Macie może jakieś doświadczenia w kwestii kominowej? W jaki sposób ogrzewacie swój dom i wprowadzacie do niego ogólnie elektryczność? Trzymacie się tradycyjnych metod, czy może idziecie w fotowoltaikę?
kocikot
 
Posty: 134
Dołączył(a): wtorek, 18 lutego 2020, 15:13

Re: Jaki kominek ?

Postprzez Hejko » poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 07:13

Kominki są moim zdaniem przeżytkiem
Hejko
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 07:07

Re: Jaki kominek ?

Postprzez tadek77 » sobota, 12 czerwca 2021, 21:06

Posiadam biokominek z www.wkladykominkowe.net.pl i z czystym sumieniem mogę polecić. Duży wybór, jakość doskonała. Na pewno każdy wybierze coś pod siebie, według gustu
tadek77
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 1 czerwca 2021, 20:16

Re: Jaki kominek ?

Postprzez Hayny » niedziela, 13 czerwca 2021, 11:24

Kominek to dobra opcja do małego domu
Hayny
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 13 czerwca 2021, 10:50

Re: Jaki kominek ?

Postprzez tadek77 » niedziela, 13 czerwca 2021, 15:27

Kurka napisał(a):Jeśli zastanawiasz się, czy kominek tradycyjny to na pewno dobry wybór, to z cała pewnością warto, żebyś rozważyła Biokominek. Kominki Pszczyna oferują alternatywy dla kominków tradycyjnych oraz gazowych BIOkomineków Spartherm. Bogata oferta urządzeń wolnostojących - o ciekawych, zróżnicowanych kształtach pozwoli dobrać odpowiednie palenisko niemal do każdego wnętrza.


Polecam zajrzeć dla porównania na www.wkladykominkowe.net.pl, ja jestem bardzo zadowolony z ich oferty. Jakość 100% , profesjonalizm i doradztwo także
tadek77
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 1 czerwca 2021, 20:16

Re: Jaki kominek ?

Postprzez Shauna » środa, 16 czerwca 2021, 20:57

Czy kominek to u was głównie ozdoba czy nim grzejecie?
Shauna
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 16 czerwca 2021, 20:40

Re: Jaki kominek ?

Postprzez Goldi » wtorek, 6 lipca 2021, 03:50

I jedno i drugie - zależnie od potrzeb i danej sytuacji. W każdym razie, warto wybrać kominek, którym będziesz mógł ogrzać cały dom - to bardzo wygodne rozwiązanie. Pamiętaj też o odpowiednim doborze systemu kominowego do danego kominka. Na stronie firmy Cermas - https://www.cermaspolska.pl/ znajdziesz pomocy artykuł o tym jak dobrać komin zależnie od rodzaju ogrzewanie. Firma zajmuje sie produkcją wysokiej jakości wkładów i systemów kominowych, systemów do renowacji, mas uszczelniających itd. Ich produkty spełniają wszystkie normy polskie i europejskie.
Goldi
 
Posty: 198
Dołączył(a): środa, 14 października 2020, 04:17

Re: Jaki kominek ?

Postprzez milka91 » czwartek, 29 lipca 2021, 20:45

Bardzo duży wybór wkładów kominkowych, drzwiczek oraz kaset kominkowych znajdziesz tutaj https://ignif.com/ Ja właśnie przeglądam oferte, bo chcę mieć kominek w nowym domu. Zawsze to było moje marzenie. Początkowo myślałam o kominku elektrycznym, ale doszłam do wniosku, ze kominek tradycyjny będzie najlepszym wyborem.
milka91
 
Posty: 752
Dołączył(a): niedziela, 8 marca 2020, 17:09

Postprzez » czwartek, 29 lipca 2021, 20:45

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron