Serwis samochodowy - automatyczna skrzynia

Serwis samochodowy - automatyczna skrzynia

Postprzez Enek » poniedziałek, 20 stycznia 2020, 08:25

Witam,
Czy jesteście mi w stanie pomóc i doradzić na kogo warto postawić jeśli chodzi o wykonanie naprawy samochodu a dokładnie automatycznej skrzyni? Możecie mi pomóc w podjęciu decyzji, aby w końcu przywrócić go do życia? :)
Enek
 

Postprzez » poniedziałek, 20 stycznia 2020, 08:25

 

Re: Serwis samochodowy - automatyczna skrzynia

Postprzez Domen » czwartek, 23 stycznia 2020, 10:38

Dobre pytanie, bo z tego co zauważyłem to tak dużych napraw praktycznie nie opłaca się realizować w autoryzowanych serwisach, szczególnie że ceny są bardzo wysokie. Mi w Auto Józefów pomogli, jednocześnie zapewnili mi roczną gwarancję bez limitu kilometrów na całą skrzynię i przyznam że jestem bardzo zadowolony :)
Domen
 

Re: Serwis samochodowy - automatyczna skrzynia

Postprzez Ferez » poniedziałek, 27 stycznia 2020, 11:57

Korzystałem i nie żałuję! Wiedzą co robią, do tego są w stanie dotrzymać terminów i nawet jak coś dodatkowego trzeba zrobić to dzwonią oraz uprzedzają o dodatkowych kosztach. Do tego warunki gwarancyjne, także niczego sobie :)
Ferez
 
Posty: 375
Dołączył(a): niedziela, 26 stycznia 2020, 22:17

Re: Serwis samochodowy - automatyczna skrzynia

Postprzez PatrykMes » piątek, 7 lutego 2020, 08:55

Podzielam pozytywnie wypowiedzi, bo w aso na pewno ściągną z ciepłe ładną sumkę i ciekawe czy nie skończy się całkowitą wymianą. W Auto Józefów wyjaśnią Ci co i jak, jak mogą kształtować się koszty oraz co trzeba zrobić. Poza tym same terminy również rozsądne, a jak chcesz zapewniają długą bo roczną gwarancję i to na całą skrzynię więc będziesz mógł sobie jeździć spokojnie i to bez limitu km.
PatrykMes
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 7 lutego 2020, 08:52

Re: Serwis samochodowy - automatyczna skrzynia

Postprzez Gregory » środa, 12 lutego 2020, 10:56

Ciężko tak doradzać, nie znając Twojej lokalizacji. Sam długo zastanawiałem się czy automat to dobry wybór. Póki wszystko działa jest ok, ale jak coś padnie to koszty naprawy skrzyni są bardzo duże.
Gregory
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 12 lutego 2020, 10:33

Re: Serwis samochodowy - automatyczna skrzynia

Postprzez Niko93 » czwartek, 13 lutego 2020, 11:06

Niedawno w internecie napotkałam się na informacje w tym temacie na blogu - http://tylkoseat.pl .To nadzwyczaj wartościowy wpis. Według mnie można się dzięki nim dużo doedukować. Zajrzyjcie sobie sami a nie pożałujecie. Są tam również inne interesujące wpisy.
Niko93
 
Posty: 21
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lutego 2020, 16:28

Re: Serwis samochodowy - automatyczna skrzynia

Postprzez mimiys » niedziela, 16 lutego 2020, 18:43

czesc
mimiys
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 16 lutego 2020, 18:42

Re: Serwis samochodowy - automatyczna skrzynia

Postprzez Colinn » poniedziałek, 17 lutego 2020, 14:06

Automatyczne skrzynie biegów są mało popularne w Polsce
Colinn
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 17 lutego 2020, 14:04

Re: Serwis samochodowy - automatyczna skrzynia

Postprzez omlet123 » środa, 19 lutego 2020, 18:14

Enek napisał(a):Witam,
Czy jesteście mi w stanie pomóc i doradzić na kogo warto postawić jeśli chodzi o wykonanie naprawy samochodu a dokładnie automatycznej skrzyni? Możecie mi pomóc w podjęciu decyzji, aby w końcu przywrócić go do życia? :)


Jak chodzi o solidną naprawę Naprawa Skrzyń Automatycznych to mogę Ci polecić moj ulubiony warsztat. Mają nowoczesny sprzęt, specjalnie przygotowaną halę do takich napraw. Są rzetelni, bardzo terminowi, można nawet rabat dostać. Także jak coś się dzieje to zawsze do nich zawożę samochód
omlet123
 
Posty: 207
Dołączył(a): czwartek, 19 września 2019, 14:20

Re: Serwis samochodowy - automatyczna skrzynia

Postprzez Hojny » środa, 19 lutego 2020, 20:48

Ja tam raz jechałem z automatem i zdecydowanie wolę manualną
Hojny
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 19 lutego 2020, 20:46

Postprzez » środa, 19 lutego 2020, 20:48

 

Następna strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron