elektronarzędzia

Re: elektronarzędzia

Postprzez ytek » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:56

W pracy korzytam głównie z elektronarędzi AEG, kupowłem na narzedzia.pl większość.Pracuje się nimi bardzo dobrze, są wytrzymałe, nie straszna im pogoda, wiadomo jak to jest na budowie, nie ma że mróz czy zawierucha, coś trzeba robić bo klient wymaga i chce mieć na czas, dlatego wybrałem taki sprzęt o którym wiedzialem z emnie nie zawiedzie
ytek
 

Postprzez » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:56

 

Re: elektronarzędzia

Postprzez walczak91 » wtorek, 26 lutego 2019, 10:45

Polecam kupić mały, poręczny miernik lakieru z tego sklepu https://www.mierniki-lakieru24.pl/
walczak91
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 26 lutego 2019, 10:39

Re: elektronarzędzia

Postprzez giernek » poniedziałek, 11 marca 2019, 15:57

ytek napisał(a):W pracy korzytam głównie z elektronarędzi AEG, kupowłem na narzedzia.pl większość.Pracuje się nimi bardzo dobrze, są wytrzymałe, nie straszna im pogoda, wiadomo jak to jest na budowie, nie ma że mróz czy zawierucha, coś trzeba robić bo klient wymaga i chce mieć na czas, dlatego wybrałem taki sprzęt o którym wiedzialem z emnie nie zawiedzie

co konkretnego masz z AEG? Szykuję się do wiekszych inwestycji i szperam na forach co warto kupić
giernek
 

Re: elektronarzędzia

Postprzez dariusz » niedziela, 17 marca 2019, 07:17

mam kilka wkrętarek i kluczy udarowychz aeg, żadnych zastrzeżeń do tych urządzeń nie mam, bezawaryjnie pracują, bateria pozwala bez problemu nawet na kilka godzin intensywnej pracy, na pewno w warsztacieto jeden z bardziej chodliwych sprzętów
dariusz
 

Re: elektronarzędzia

Postprzez papik » piątek, 12 kwietnia 2019, 09:21

opłaca sie inwestować w urządzenia z silnikiem bezszczotkowym?
papik
 

Re: elektronarzędzia

Postprzez dariusz » piątek, 10 maja 2019, 08:18

Jak do firmy to opłaca się, dzięki takiemu silnikowi masz mniejsze zużycie mocy czyli na jednym akumulatorze pracujesz o wiele dłużej, takie silniki dużo rzadziej się psuja, bo to wlaśnie szczotki są bardzo awaryjne w elektronarzędziach, nie ma szczotek nie ma problemu. AEG ma w swojej ofercie urządzenia z takim silnikiem, moim zdaniem warto
dariusz
 

Re: elektronarzędzia

Postprzez bart8nik » piątek, 17 maja 2019, 09:53

Panowie mam do Was takie pytanie. Otóż od jakiegoś czasu rozglądam się za elektronarzędziami, które byłyby w promocji. W ostatnim czasie gazetka kauflanda (https://www.kaufland.pl/oferta/aktualny-tydzien.html), mocno mnie zaskakuje ponieważ często widzę w niej właśnie po przeceniane elektronarzędzia. Widziałem wiele opinii na ich temat i większość z nich jest pozytywna. Więc moje pytanie brzmi czy kupowaliście coś z tych promocji? Ceny wydają się być mega korzystne - myślicie, że warto się skusić?
bart8nik
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 24 sierpnia 2017, 13:03

Re: elektronarzędzia

Postprzez LisekSpryciarz77 » czwartek, 23 maja 2019, 07:17

Ja stawiam tylko na markowe narzędzia, mam przynajmniej pewność, że będzie wszystko działać jak należy. Większość rzeczy mam z Boscha i bardzo sobie chwalę. Zamawiam głównie przez internet. Na https://el12.pl/ mają np. fajne ceny.
LisekSpryciarz77
 

Re: elektronarzędzia

Postprzez MotoM » czwartek, 23 maja 2019, 13:15

Również wole wybrać dobrej jakości elektronarzędzie i urządzenia pomiarowe znanych marek zamiast kupować co kilka lat nowe. Nauczyłem się, że nie warto oszczędzać na takim sprzęcie bo można tylko na tym stracić.
MotoM
 
Posty: 48
Dołączył(a): poniedziałek, 4 czerwca 2018, 10:38

Re: elektronarzędzia

Postprzez tommy » wtorek, 28 maja 2019, 19:06

Kilka razy do firmy zamawiałem narzędzia AEG ze sklepu narzedzia.pl, widziałem ze mają promocję na zestawy i wychodzi taniej jak się od razu zamówi z akumulatorem. A wybór w tym sklepie mają spory
tommy
 

Postprzez » wtorek, 28 maja 2019, 19:06

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron