Problem z panelami

Problem z panelami

Postprzez Andrzej1955 » wtorek, 11 listopada 2014, 20:45

Mam problem z panelami. Chodzi dokładnie pisząc o miejsce, gdzie jest krzesło przy komputerze. Czy mata ochronna w takim przypadku pomoże?
Andrzej1955
 

Postprzez » wtorek, 11 listopada 2014, 20:45

 

Re: Problem z panelami

Postprzez MaraSz » wtorek, 11 listopada 2014, 20:46

Jak najbardziej mata ochronna ci pomoże. Ostatnio byłem u znajomego w biurze, gdzie używają mat ochronnych z poliwęglanu i z tego co rozmawialiśmy (a było to takie spotkanie po latach) to znacznie mniejsze ma zużycie podłogi w tym miejscu (rysy, starcie itd)
MaraSz
 

Re: Problem z panelami

Postprzez Wojtas » wtorek, 1 sierpnia 2017, 17:12

Na ”teraz” mata pomoże, jednak nie wierzę, że nie zdarzą się sytuacje, że dzieciak wyjedzie krzesłem za matę. No chyba, że będziesz ją miała na całej podłodze... co raczej mało realne. Nie wiem, może na przysłość, warto byłoby rozważyć cos na podłogę, co ma dużo większa wytrzymałość niż typowe panele, a jeżeli już panele, to takie na których już po miesiącu nie widać rysek? przykładowo ja mam położony w takim ”przydomowym biurze” (taki profil działalności, że w domu wydzieliłem jeden pokój i zrobiłem do niego odrębne wejście, po co wynajmować i płacić bez sensu co miesiąc kasę za pomieszczenie) parkiet dębowy i spokój na minimum 20 lat. Policz ile ty w tym czasie wymienisz paneli (licz ich koszt, koszt remontu i wymiany). Więc nie wiem, czy nie warto zainwestować troszkę więcej i mieś spokój na lata... Jak chcesz zobaczyć jak wygląda ten mój, to podaję link do parkiet dąb (nazwa moja, producent ma to nazwane troszkę inaczej...)
Wojtas
 

Re: Problem z panelami

Postprzez Arkadiusz1 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 13:52

Niestety, często wilgoć wchodzi pod panele i zaczynają się z tego robić poważne problemy.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Problem z panelami

Postprzez Brawuros » czwartek, 26 lipca 2018, 13:36

Obejdzie się bez wsparcia tego typu firm, jeśli zadbają wcześniej o odpowiednie uszczelnianie mieszkania. Poczytajcie o tym http://bioekotech.waw.pl/uszczelnianie/ i nie plećcie głupot ;)
Brawuros
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 26 lipca 2018, 13:14

Re: Problem z panelami

Postprzez raperzyna » niedziela, 7 października 2018, 09:38

Jak najbardziej pomoże, choć nie wiem jaki masz problem
raperzyna
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 27 lipca 2018, 17:21

Re: Problem z panelami

Postprzez Zdzisio » wtorek, 11 czerwca 2019, 03:22

Myślę, że warto od razu położyć taką matę
Zdzisio
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 21 października 2018, 12:12

Re: Problem z panelami

Postprzez Kisza » sobota, 14 grudnia 2019, 22:03

Wilgotna posadzka może bardzo niekorzystnie wpływać na panele. W związku z czym na pewno warto wziąć pod uwagę sprawdzenie, czy nie przydarzył się nam jakieś wyciek, czy wręcz skorzysta z usług, jakie oferuje firma osuszająca warszawa . Możemy tutaj liczyć na szybką realizację, jak również bardzo fajne podejście do klienta:).
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Postprzez » sobota, 14 grudnia 2019, 22:03

 


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron