autokosmetyki

autokosmetyki

Postprzez michal88 » piątek, 13 października 2017, 07:01

Jeśli lubicie dbać o swój samochód to bardzo polecam autokosmetyki https://organika.com.pl/produkty/chemia-motoryzacyjna/autokosmetyki/. Nie wiem czy Wy też, ale ja mam bzika na punkcie czystości auta i bardzo lubię dbać o samochód. Sprzątanie i czyszczenie sprawia mi dużą przyjemność i relaksuję się wtedy. Te kosmetyki bardzo mi ułatwiają pracę, ponieważ auto pozostaje długo czyste i świeże oraz chronią karoserię. Uważam, że nie ma co przepłacać za zagraniczne produkty, skoro polskie mamy też bardzo dobre. Dajcie znać czy też z nich korzystacie. :D
michal88
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 6 października 2017, 12:45

Postprzez » piątek, 13 października 2017, 07:01

 

Re: autokosmetyki

Postprzez Mylik » niedziela, 14 stycznia 2018, 14:47

Niezle kosmetyki do samochodu, wszystko co jest potrzebne - zarowno do wewnetrznej pielegnacji auta jak i zewnetrznej, a nawet do autodetailingu - mozna kupic w sklepie u bezposredniego producenta: http://cleantechco.pl/sklep Ceny maja naprawde konkurencyjne, a same kosmetyki - profesjonalne. Uzywane sa nawet w automyjniach.
Mylik
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 16 grudnia 2017, 15:33

Re: autokosmetyki

Postprzez glucio » poniedziałek, 5 lutego 2018, 20:10

Warto zadbać by kosmetyki były najwyższej jakości, zwykle tanie kosmetyki wykonywane są z gorszych materiałów, których nasza skóra nie chce wchłaniać, mogą być one nawet szkodliwe dla ludzkiego organizmu http://www.kobiecymokiem.pl/kosmetyki-e ... -z-natura/
glucio
 
Posty: 132
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 16:43

Re: autokosmetyki

Postprzez Misiaczekmis » środa, 21 lutego 2018, 19:41

Zawsze do mycia samochodu używam miękkiej gąbki i szamponu z woskiem :) Auto zawsze świeci się, jakby wyjechało z salonu
Misiaczekmis
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 21 lutego 2018, 19:37

Re: autokosmetyki

Postprzez Anasztazja » wtorek, 27 marca 2018, 17:52

Ja pielęgnuje swój samochód tylko czysta wodą i miękką szmatką
Anasztazja
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 27 marca 2018, 17:51

Re: autokosmetyki

Postprzez edek443 » środa, 31 października 2018, 12:15

Za autokosmetyki to trzeba naprawdę zapłacić bardzo dużo pieniędzy. Sam to wiem bo często to kupuję w wolnej chwili.
edek443
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 31 października 2018, 12:07

Re: autokosmetyki

Postprzez Pawelkoo » wtorek, 6 listopada 2018, 11:34

Ja szukam aktualnie czegoś do polerowania samochodu, co polecicie?
Pawelkoo
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 6 listopada 2018, 11:33

Re: autokosmetyki

Postprzez Młody96 » poniedziałek, 26 listopada 2018, 15:57

Z kosmetyków pielęgnujących do samochodu ja osobiście mogę polecić środki z CARTECH. Używam zmywacza do hamulców przy wymianie różnych części (świetnie czyści i nie podrażnia rąk, przez co nie trzeba pracować w rękawiczkach). Swoje koła też często traktuję ich środkami - felgi i opony - dedykowanymi środkami. Lubię dbać o swój samochód, pewne części sam wymieniam, więc takie produkty, których używa mój mechanik, a które mogę kupić w sklepie motoryzacyjnym, bo wiem że są dobre to naprawdę zbawienie. Poza tym cenowo też jest spoko.
Młody96
 

Re: autokosmetyki

Postprzez Inatka93 » środa, 5 grudnia 2018, 18:00

Hej, a jakie kosmetyki możecie mi polecić, jeśli chodzi o czyszczenie lamp w samochodzie? Moje, to aż się proszą o jakiekolwiek dzialanie i nie wiem co kupić. W ogóle wydaje mi się, że sobie z tym nie poradzę i będę musiała tutaj http://www.xenon24.eu/ zamówić usługę czyszczenia w krakowskiej AutoGammie. Podobno bardzo dobrze sobie radzą z tym.
Inatka93
 

Re: autokosmetyki

Postprzez Abi Ubu » środa, 12 grudnia 2018, 10:38

A co mogę stosować do konserwacji auta od środka, szczególnie radia? Jakiś dziwny osad gromadzi mi się w wnętrzu, ramki radiowe zmieniałem już kilka razy i przy każdej po jakimś czasie problem pojawia się od nowa. Czym to usunąć i - przede wszystkim - czym to może być spowodowane?
Abi Ubu
 
Posty: 94
Dołączył(a): wtorek, 4 grudnia 2018, 12:31

Postprzez » środa, 12 grudnia 2018, 10:38

 

Następna strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron