prezent na urodziny

prezent na urodziny

Postprzez dariawaria » piątek, 30 marca 2018, 05:48

Cześć,

Zastanawiam się czy pokrowiec na telefon karl lagerfeld to dobry prezent dla dziewczynki 12 letniej. Interesuje się modą, jak to każda dziewczynka plus lubi kotki a na tym etui jest właśnie kotek. Co sądzicie ? Może macie jakieś swoje pomysły ?
dariawaria

Postprzez » piątek, 30 marca 2018, 05:48

Re: prezent na urodziny

Postprzez Urszulajakbabcia » czwartek, 21 czerwca 2018, 09:53

Może jeżeli chcesz wydać większe pieniądze na pokrowiec od projektanta to po prostu lepiej wybierz jakiś praktyczniejszy prezent. Case to taki trochę zbędny gadżet. Ja rozważyłabym jakieś rolki, longboarda, albo rower. Bardzo fajną ofertę znajdziesz na tej stronce https://www.projektjunior.pl/rowery/. Mają świetne rowery dla dzieci Squish, 12-latka z pewnością się ucieszy. Moja córka ma ten rower od 2 lat i jest bardzo zadowolona, wygląda jak nowy, przerzutki lekko chodzą, łatwo się jeździ.
Urszulajakbabcia

Postprzez Ameba » niedziela, 24 czerwca 2018, 20:16

A może by tak kupić coś skórzanego? Nie mówię tutaj od razu o jakiejś kurtce czy butach, bo to bez sensu - ciężko trafić z rozmiarem. Więc może jakiś portfel albo kosmetyczka? W tym sklepie http://www.manufakturadragon.pl/ można znaleźć naprawdę wspaniałe rzeczy. Zamówiłam sobie ostatnio portfelik i wygląda cudownie!
Ameba

Postprzez emika » poniedziałek, 9 lipca 2018, 09:41

Super pomysły, ale przyznam szczerze, że sama mogłabym otrzymać taki prezent, a jestem dwa razy starsza :D
emika

Postprzez monte88 » środa, 11 lipca 2018, 13:49

No za moich czasów takich prezentów nie było. Niby wszystko jest dla ludzi, ale niektóre pomysły współczesnych rodziców wydają mi się przesadzone.
monte88

Postprzez rozrywkowa » czwartek, 12 lipca 2018, 13:00

Prezent zależy od dziecka tak na prawdę. Niektóre dzieci wola klocki inne jakieś gry. JA kupiłąm swojemu nastoletniumu synowi grę Horror w Arkham i teraz całą rodziną spędzamy wieczory na wspólnych rozgrywkach :D Polecam Wam!
rozrywkowa

Postprzez anetta88 » czwartek, 19 lipca 2018, 19:50

Ja ostatnio zamówiłam maskotkę i słodkie plakaty i dekoracje do pokoju dziecięcego mojej chrześnicy od https://dzieciatko.pl/ i jest zzchwycona.
anetta88

Postprzez dzieckowcentrum » poniedziałek, 30 lipca 2018, 12:26

Co kupujecie na urodziny dzieciakom z rodziny. Jestem zaproszona na przyjęcie do mojego siostrzeńca i zastanawiam się czy odzież lafel to dobre rozwiązanie. Wiem, że dzieci nie cieszą się z ubrań, ale z drugiej strony ubranek nigdy za wiele. Najwyżej dokupię jakąś zabawkę.
dzieckowcentrum

Postprzez amradeuszamama » czwartek, 2 sierpnia 2018, 07:18

Ja kupiłam mojej młodszej siostrzyce bilety do Disneylandu, udało mi się kupić po okazyjnej cenie przez Parkmanię. Polecam wszystkim!
amradeuszamama

Postprzez Magnolia90 » czwartek, 2 sierpnia 2018, 20:55

A jakie macie propozycje na prezent urodzinowy dla męża? Bo ja nie mam pojęcia na co postawić... Zastanawiam się czy nie kupić może mu takiego zegarka https://www.crazytime.pl/ser-pol-4-Casio-G-SHOCK.html , bo wiem że jego już się popsuł. A tutaj zauważyłam, że mają ciekawe modele popularnej firmy Casio. Może taki prezent byłby dobry? Co myślicie?
Magnolia90

Postprzez » czwartek, 2 sierpnia 2018, 20:55

Następna strona

Powrót do Dzieci