owsiki

owsiki

Postprzez arkoska89 » poniedziałek, 22 października 2018, 19:17

Dziewczyny, jak to jest z tymi owsikami? Jedni mówią że robi się badania z kału, inni że z krwi? Znalazłam testy na pasożyty tu http://biorezonans-wilanow.pl/pasozyty/. Tylko już sama nie wiem czy to te?
arkoska89
 
Posty: 49
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 20:31

Postprzez » poniedziałek, 22 października 2018, 19:17

 

Re: owsiki

Postprzez melba » czwartek, 15 listopada 2018, 17:59

U nas rodzinny przepisął leki i tyle było, nie kazał żadnych badań robić. Tylko problem taki że młody ciągle się w okolicy pupy drapie i nie wiem jak mu pomóc, można u dizeci coś łagodzącego swędzenie stosowąć?
melba
 

Re: owsiki

Postprzez EkspertMarkiKadefarm » sobota, 17 listopada 2018, 21:34

Dzień dobry,
w przypadku świądu odbytu spowodowanego infekcją owsikiem warto sięgnąć po kojący krem Prurifem®, marki Kadefarm. Wykazuje on natychmiastowe działanie przeciwświądowe i przeciwbólowe. Prurifem® krem intymny pH 5,5 zawiera specyficzne składniki aktywne (aloes i olejek z drzewa herbacianego), które łagodzą świąd odbytu oraz wzmacniają funkcje ochronne skóry, minimalizując ryzyko podrażnień. Poziom pH odpowiedni jest dla dzieci.

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji
Ekspert marki Kadefarm
EkspertMarkiKadefarm
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 17 listopada 2018, 21:32

Re: owsiki

Postprzez Rybka_Nemo » poniedziałek, 19 listopada 2018, 20:14

Na owsiki stosowałam u mojego synka Zentel. Zadziałało pięknie. Akurat syn nie drapał się, aż tak bardzo. Może daletego, że od razu zastosowaliśmy efektywne leczenie. Pozdrawiam!
Rybka_Nemo
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 13 listopada 2018, 21:42

Re: owsiki

Postprzez melba » środa, 21 listopada 2018, 10:45

kupiłam ten żel prurifem, szybko pomogło, w końcu młody przestał się drapać, widać było że mu to złagodzilo swędzenie. Czy powinnam go dalej stosować jeśli swędzenie już ustąpiło?
melba
 

Re: owsiki

Postprzez EkspertMarkiKadefarm » środa, 28 listopada 2018, 22:55

Dzień dobry,
tak jak wspomniałam, krem Prurifem® wykazuje natychmiastowe działanie przeciwbólowe oraz przeciwświądowe. W przypadku świądu odbytu spowodowanego infekcją owsikiem, krem może być stosowany 3 – 4 razy dziennie. Jeśli świąd ustąpił, nie ma potrzeby dalszego kontynuowania terapii.
Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji
Ekspert marki Kadefarm
EkspertMarkiKadefarm
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 17 listopada 2018, 21:32

Re: owsiki

Postprzez camille » czwartek, 29 listopada 2018, 10:15

Ale żel chyba działa tylko zewnętrznie? A przecież problem jej wewnątrz...? OD razu do lekarza, na badania, on przepisze odpowiednie leki....
Szukasz skutecznego sposobu na zmarszczki? Buatic na pewno pomoże https://buatic.pl/opinie/
camille
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2018, 09:59

Re: owsiki

Postprzez Arkadiusz1 » piątek, 5 listopada 2021, 23:34

Cóż, nie są to na pewno przyjemne sprawy. Zastanawia mnie, czy być może Wy macie jakieś swoje doświadczenia w zwalczaniu pasożytów w organizmie? Lekarz Wam przepisał jakieś leki czy może próbowaliście leczenia na własną rękę preparatami ziołowymi ? Tutaj https://ktomalek.pl/suplementy/pasozyty/cs-106/1 jest sporo takich ziołowych mieszkanek. Faktycznie podobno zioła działają cuda przy pasożytach, jednak czy to faktycznie wystarczy? Z chęcią poznam Wasze zdanie.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: owsiki

Postprzez Iloraz » niedziela, 7 listopada 2021, 21:07

Ciężko się pozbyć takich pasożytów
Iloraz
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2021, 21:06

Re: owsiki

Postprzez Squishy » środa, 10 listopada 2021, 16:44

Dieta ma duże znaczenie
Squishy
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 10 listopada 2021, 16:34

Postprzez » środa, 10 listopada 2021, 16:44

 


Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron