blizna jak się pozbyć

Re: blizna jak się pozbyć

Postprzez Leika » niedziela, 22 lipca 2018, 19:33

Moim zdaniem nie ma co szukać rad na forum, bo każda z nas może mieć całkiem inne doświadczenie. Zdecydowanie polecam przeczytać artykuły na przykład na stronie http://wszystkoobliznach.pl/ , które są napisane, przez fachowe osoby znające się na bliznach, na ich powstawaniu i leczeniu. Chyba lepiej korzystać z takich stron niż szukać opinii na forum?
Leika
 
Posty: 311
Dołączył(a): niedziela, 23 kwietnia 2017, 19:40

Postprzez » niedziela, 22 lipca 2018, 19:33

 

Re: blizna jak się pozbyć

Postprzez najma8 » czwartek, 16 sierpnia 2018, 16:14

ile osób tyle opinii :) na mnie na przykład żadne maści i kremy nie działały tak jak powinny. Pomogła dopiero karboksyterapia, którą wykonałam w salonie COCO-TIME we Wrocławiu. Moim zdaniem to najbardziej skuteczna metoda. Wiadomo, że potrzebna jest cała seria zabiegów ale efekty są tego warte. Można też pomyśleć o zabiegu z zastosowaniem lasera CO2 :)
najma8
 

Re: blizna jak się pozbyć

Postprzez najma8 » czwartek, 16 sierpnia 2018, 16:14

ile osób tyle opinii :) na mnie na przykład żadne maści i kremy nie działały tak jak powinny. Pomogła dopiero karboksyterapia, którą wykonałam w salonie COCO-TIME we Wrocławiu. Moim zdaniem to najbardziej skuteczna metoda. Wiadomo, że potrzebna jest cała seria zabiegów ale efekty są tego warte. Można też pomyśleć o zabiegu z zastosowaniem lasera CO2 :)
najma8
 

Re: blizna jak się pozbyć

Postprzez brzoswinka78 » poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 13:23

Witam. Wiem, że są różnego rodzaju maście i żele na określone blizny. Najlepiej będzie, jak udasz się do apteki i zapytasz o takowy specyfik, tam na pewno Ci doradzą.


internetowy sklep z nożami
brzoswinka78
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 13:19

Re: blizna jak się pozbyć

Postprzez luiza » sobota, 1 grudnia 2018, 00:44

najlepiej to samemu się zorientować w temaci, bo w aptece jesteś zdana na to co ci aptekarka poleci, jak mam coś kupić z apteki to najpierw zaglądam na doz.pl i tam wybieram i zamawiam, taniej, a ze mam aptekę ich niedaleko to odbieram sobie na miejscu , za wysyłkę nic nie płacę
luiza
 

Re: blizna jak się pozbyć

Postprzez alunaa » środa, 19 grudnia 2018, 06:03

u mnie też żadne kremy czy maści nie zdały egzaminu. Pomogła dopiero seria zabiegów z karboksyterapii, której poddałam się we wrocławskim salonie COCO-TIME. Wiem też, że lasery dziłają bardzo dobrze ale mnie zaproponowano własnie karboksyterapię. Dlatego tak ważna jest konsultacja z doświadczonym kosmetologiem bo to on jest w stanie po wywiadzie wskazać najbardziej optymalne rozwiązanie :)
alunaa
 

Re: blizna jak się pozbyć

Postprzez ksenia » środa, 30 stycznia 2019, 00:08

Zdecydowanie bio oil jest o tyle lepszy od kosmetyków że ma potwierdzone badaniami klinicznymi skuteczne działanie, mi on pomógł ale oczywiście zabiegi medycyny estetycznej też są ok, dzięki nim pozbywasz się takich defektów trochę szybciej
ksenia
 

Re: blizna jak się pozbyć

Postprzez wiola438 » poniedziałek, 25 marca 2019, 12:35

Moim zdaniem najlepiej użyć jakiegoś fajnego preparatu takiego jak tutaj https://sutricon.pl . Maść radzi sobie z różnego rodzaju bliznami w tym po oparzeniach, po operacyjne czy po cesarce. Myślę, że ty też będziesz zadowolony.
wiola438
 

Re: blizna jak się pozbyć

Postprzez joanna44 » niedziela, 2 czerwca 2019, 07:04

Mi po cc pomogła maść https://www.contractubex.pl/. Teraz w ogóle nie widać, ze coś tam miałam. Tylko smaruj regularnie i codziennie a bardzo szybko zobaczysz efekty.
joanna44
 

Re: blizna jak się pozbyć

Postprzez Derka » niedziela, 23 czerwca 2019, 13:24

Jestem po zabiegu laserowym na blizny - w centrum Laseroterapii Neonia w Krakowie. Jestem ogromnie zadowolona z efektu, blizny na twarzy były moim ogromnym kompleksem.
Derka
 

Postprzez » niedziela, 23 czerwca 2019, 13:24

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron