Nauka języka angielskiego

Re: Nauka języka angielskiego

Postprzez latawiec biały » wtorek, 25 czerwca 2019, 20:35

Język angielski od zawsze był moją pasją! Dlatego też poszłam na studia z nim związane :) Kiedy już uzyskałam uprawnienia do nauczania języka angielskiego, marzyło mi się założenie własnej szkoły językowej. Dzięki samozaparciu i wielkim chęciom udało mi się stworzyć szkołę, która obecnie stała się już siecią i ma cztery placówki ;) Najważniejsze jest to, żeby mieć wykwalifikowaną kadrę i odpowiednie akcesoria. Jeśli chodzi o rzeczy takie jak dzienniki czy pomoce dydaktyczne, to zawsze wszystko zamawiamy na https://edulex.com.pl/ . Mają tam naprawdę spory wybór szkolnych akcesoriów :)
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Postprzez » wtorek, 25 czerwca 2019, 20:35

 

Re: Nauka języka angielskiego

Postprzez Rafał Kowal » wtorek, 25 czerwca 2019, 20:37

Wraz z żoną długo zastanawialiśmy się kiedy synek powinien rozpocząć naukę angielskiego...na ten temat krąży wiele opinii... Nie ukrywam, że mieliśmy trochę wątpliwości czy wybór przedszkola językowego to aby na pewno dobry pomysł, dzisiaj mogę wam powiedzieć, że jeżeli macie taką możliwość to zainwestujcie w edukację dziecka od najmłodszych lat. My wybraliśmy Tequestę i jak najbardziej polecamy, oprócz lekcji językowych maluchy mają bogatą ofertę zajęć dodatkowych
Rafał Kowal
 

Re: Nauka języka angielskiego

Postprzez lolla » niedziela, 7 lipca 2019, 09:50

Nauka języka angielskiego to wspaniała możliwość i jeżeli tylko ktoś ma czas to ja uważam, że warto
coś takiego zrobić.
Zerknij sobie tu sposób nauki języka angielskiego
i zacznij działać.
Im szybciej nauczysz się języka tym szybciej będziesz mogła z tego dobrodziejstwa korzystać.
lolla
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 22 lutego 2018, 15:40

Re: Nauka języka angielskiego

Postprzez Mia » czwartek, 11 lipca 2019, 12:31

Naukę angielskiego należy zacząć jak najwcześniej! Szkoły językowe oferują kursy od 3miesiąca życia! Ja zdecydowałam się na metodę Helen Doron i u przedszkolaka już obserwuję efekty!
Mia
 
Posty: 98
Dołączył(a): środa, 3 lipca 2019, 09:07

Re: Nauka języka angielskiego

Postprzez wiktoria68 » piątek, 19 lipca 2019, 15:46

Zgadzam się, że naukę języka angielskiego powinno rozpocząć się jak najwcześniej. Dobrym momentem jest, kiedy dziecko jest w wieku przedszkolnym , około 4-5 lat. Zresztą w przedszkolu mają fantastyczne metody, by dziecko zachęcić do nauki języka. Później szkoła, najpierw podstawowa, kolejno średnia. Nie powinno się jednak ograniczać edukacji wyłącznie do szkoły. Są przecież kursy językowe zagraniczne, tak jak te https://kursy.atas.pl/ z pobytem dwu tygodniowym. Na takie kursy można juz wysyłać dzieci w wieku nawet 7 lat. Taki kurs języka angielskiego własnie widziałam na Cyprze. Szkoła na Cyprze organizuje kursy dla dzieci, ale również dla dorosłych.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Nauka języka angielskiego

Postprzez Remek567 » piątek, 26 lipca 2019, 19:38

Im wcześniej tym lepiej, moja córcia angielskiego zaczęła uczyć się już w przedszkolu, w Tequeście jest już od dwóch lat i lepiej mówi niż ja (aż wstyd się przyznać), jeżeli ktoś jest chętny to koniecznie sprawdźcie bo dwa ostatnie miejsca do zerówki zostały
Remek567
 

Re: Nauka języka angielskiego

Postprzez lejla7 » środa, 7 sierpnia 2019, 12:27

W dzisiejszych czasach, nauka języka angielskiego to całkowite minimum. Warto, aby być jeszcze bardziej atrakcyjnym na rynku pracy, nauczyć się także innych języków. Może właśnie niemiecki? Skorzystaj więc z https://niemiecki-koscierzyna.info/strona-główna/ ich kursów, korepetycji oraz, w razie potrzeby, tłumaczeń.
lejla7
 
Posty: 200
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2019, 10:57

Re: Nauka języka angielskiego

Postprzez wiola0 » czwartek, 8 sierpnia 2019, 08:18

Uważam, ze takie kursy czy w ogóle nauka, nawet na własną rękę jest super, bo przynajmniej cały czas mamy styczność z jakimiś wymagającymi zajęciami, które ćwiczą choćby naszą pamięć i skojarzenia. Sama chodzę na taki kurs i jestem bardzo zadowolona, bo nie dość, że mam kogoś, kto wytłumaczy mi pewne zawiłości, to jeszcze na jakiś czas przełączam się na komunikację w obcym języku, co też wymaga pewnych umiejętności
wiola0
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 25 stycznia 2019, 09:28

Re: Nauka języka angielskiego

Postprzez Robert34 » wtorek, 20 sierpnia 2019, 22:28

Znajomość języka angielskiego to duże ułatwienie w życiu, dlatego też my wraz z żoną postanowiliśmy zapisać bliźniaki do przedszkola językowego Tequesty, obecnie trwa rekrutacja do zerówki i jeżeli w dalszym ciągu nie znaleźliście odpowiedniego miejsca dla waszych pociech to polecam odwiedzić to miejsce :)
Robert34
 

Re: Nauka języka angielskiego

Postprzez bozenaryc » środa, 21 sierpnia 2019, 10:29

nie da się ukryć, że teraz od każdego z nas oczekuje się co najmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego. Też wychodzę z założenia, ze im wcześniej ta nauka się rozpocznie tym lepiej. Idąc tym tropem zdecydowałam się zapisać syna do prywatnej szkoły podstawowej Te Vizja w W-wie. Tu lekcje angielskiego odbywają się codziennie i to na poziomie rozszerzonym.
bozenaryc
 

Postprzez » środa, 21 sierpnia 2019, 10:29

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron