Dziecko w przedszkolu

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez Joanka » środa, 18 września 2019, 07:11

u nas niestety pojawił się problem wszy, córka sie drapała patrzę na głowę a tu niespodzianka, od razu poszłam do apteki po parasidose, szybko działa, nakłada się na głowę a potem 15 minut czekania, trzeba potem włosy wyczesać i umyć. Poszło szybko i bezproblemowo.
Joanka

Postprzez » środa, 18 września 2019, 07:11

Postprzez ezeja » sobota, 21 września 2019, 19:57

Leonia napisał(a):Mamusie a co myślicie na temat tego alarmu wybudzeniowego o którym piszą na suchym poranku? Wiadomo, że warto to przedyskutować z lekarzem, ale zastanawiam się, czy dziecko nie czuje jakieś dyskomfortu związanego z tym, że to ma?

myślę ze jak się go dobrze założy to nie będzie wyczuwalny, używaliśmy go jak młody miał problemy z siusianiem do łóżka i pomogło ale oczywicie potrzeba czasu i dużo cierpliwości
ezeja

Postprzez Gorylo » niedziela, 22 września 2019, 23:01

Moje dzieci strasznie przezywały pójście do przedszkola, ryków nie było końca, ale finalnie polubiły.
Gorylo

Postprzez poldek55 » poniedziałek, 23 września 2019, 02:00

U nas było dokładnie tak samo ale już po tygodniu spędzonym w Tequeście synek przywyknął do nowego środowiska, dzieci mogą liczyć na wsparcie psychologa i logopedy co moim zdaniem dodatkowo ułatwia im zaadaptowanie się do nowego otoczenia :)
poldek55

Postprzez magusia » sobota, 28 września 2019, 21:56

ezeja napisał(a):
Leonia napisał(a):Mamusie a co myślicie na temat tego alarmu wybudzeniowego o którym piszą na suchym poranku? Wiadomo, że warto to przedyskutować z lekarzem, ale zastanawiam się, czy dziecko nie czuje jakieś dyskomfortu związanego z tym, że to ma?

myślę ze jak się go dobrze założy to nie będzie wyczuwalny, używaliśmy go jak młody miał problemy z siusianiem do łóżka i pomogło ale oczywicie potrzeba czasu i dużo cierpliwości

Na początku dziecko moze być troche skołowane, ze coś je w nocy nagle budzi, ale to mija. Fizycznego dyskomfortu raczej nie ma, moje się nie skarżyły.
magusia

Postprzez FOrthe » niedziela, 29 września 2019, 12:08

U mnie dzieci źle znosiły rozłąkę.
FOrthe

Postprzez guran » niedziela, 29 września 2019, 13:37

A jak radzicie sobie z przeziębieniem dzieci? Jak dopada katar? Czytałem ostatnio na jakimś blogu że dobry jest aspirator do nosa i po przede wszystkim o wiele bardziej bezpieczny niż jakiekolwiek inne metody. Z pewnością odradza się kropli bo dziecku robi to więcej szkód niż pożytku podrażniając i wysuszając śluzówkę. Pamiętajcie o tym i poczytajcie więcej o aspiratorach!
guran

Postprzez slowikowa » poniedziałek, 7 października 2019, 16:22

U nas na katar pediatra kazała stosować Euphorbium. No i jestem zadowolona z efektów leczenia - katar szybko minął, a śluzówka nie jest wysuszona.

Krople są teraz w dobrej cenie w cefarmie https://www.cefarm24.pl/heel-euphorbium ... -20ml.html
slowikowa

Postprzez slowikowa » środa, 16 października 2019, 12:49

rela napisał(a):Wiadomo że dzieci które chodzą do przedszkola mogą chorować częściej bo łatwo się tam zarażają od innych dzieci, dlatego jeśli nawet trafi się leczenie antybiotykami koniecznie pamiętaj o stosowaniu multilac baby żeby wspomagać florę jelitową zniszczoną antybiotykami

Probotyki stosuje się nie tylko podczas leczenia antybiotykiem, ale i przy biegunkach (oczywiście leku przeciwbiegunkowego typu Kebene nie zastąpi), dalekich podróżach gdzie jest inna flora bakteryjna.
slowikowa

Postprzez » środa, 16 października 2019, 12:49

Poprzednia strona

Powrót do Dzieci