Dziecko w przedszkolu

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez samsa » wtorek, 22 października 2019, 17:48

magusia napisał(a):
ezeja napisał(a):
Leonia napisał(a):Mamusie a co myślicie na temat tego alarmu wybudzeniowego o którym piszą na suchym poranku? Wiadomo, że warto to przedyskutować z lekarzem, ale zastanawiam się, czy dziecko nie czuje jakieś dyskomfortu związanego z tym, że to ma?

myślę ze jak się go dobrze założy to nie będzie wyczuwalny, używaliśmy go jak młody miał problemy z siusianiem do łóżka i pomogło ale oczywicie potrzeba czasu i dużo cierpliwości

Na początku dziecko moze być troche skołowane, ze coś je w nocy nagle budzi, ale to mija. Fizycznego dyskomfortu raczej nie ma, moje się nie skarżyły.

Jak szybko widziałyście efekty po tym alarmie, ja już nie mam pojecia co robić, od miesięcy młodej zdarza się zasikać łózko i widzialam że dużo osób poleca własnie ten alarm, używaci tej aplikacji suchy poranek?
samsa

Postprzez » wtorek, 22 października 2019, 17:48

Postprzez Ninka666 » środa, 23 października 2019, 03:48

Hej kobietki, chciałam wam polecić prywatne przedszkole językowe Tequestę - dzieciaki mają tam jak w raju, kameralne grupki, bogaty wybór zajęć dodatkowych, cudowni nauczyciele no i super atmosfera :)
Ninka666

Postprzez Agnieszka » środa, 23 października 2019, 06:01

Nam alarm pomógł wyjść z problemu moczenia nocnego. Moje 5 letnie dziecko nie przestawało się moczyć i byłam tym tak wymęczona i przygnębiona, że chwytałam się każdej metody. Po kilku nocach stosowania alarmu były pierwsze efekty, tzn. dziecko budziło się na dźwięk i kończyło siku w toalecie, a później to już weszło w nawyk. Aby całkowicie wyjść z problemu trzeba oczywiście czasu, ale nie ma nic od razu - mnie nic innego nie działało.
Agnieszka

Postprzez vertuka » niedziela, 27 października 2019, 21:52

też mam w domu przedszkolaka, to już nasz drugi rok, metod wypróbowanych mnóstwo, super się zestaw sprawdził probiotyk flostrum plus i tran,w tym roku od początku roku szkolnego ani jednej choroby chodzi, nie choruje, oby to się utrzymło
vertuka

Postprzez anhela90 » środa, 30 października 2019, 22:06

Joanka napisał(a):u nas niestety pojawił się problem wszy, córka sie drapała patrzę na głowę a tu niespodzianka, od razu poszłam do apteki po parasidose, szybko działa, nakłada się na głowę a potem 15 minut czekania, trzeba potem włosy wyczesać i umyć. Poszło szybko i bezproblemowo.

Własnie też z tym walczyłam ostatnio. Na dodatek sama od córki złapałam, a jestem w ciąży. Na szczęście parasidose jest bezpieczny nawet dla kobiet w ciązy
anhela90

Postprzez kardinale » wtorek, 12 listopada 2019, 16:44

Wiele szukałem w necie informacji na ten tamat i znalazłem! https://kamagra-online.pl
kardinale

Postprzez elwirka788 » niedziela, 24 listopada 2019, 22:06

Na Białołęce (dokładniej ul. Zdziarska 61) swoją placówkę otwiera Tequesta - będzie to prywatne przedszkole dwujęzyczne jedyne w tej okolicy, dodatkowo otwierają też żłobek, do którego można zapisywać dzieci powyżej 1 roku życia...Przedszkole wygląda super od środka nowoczesna sale no i bardzo mili wychowawcy, byłam w tygodniu z przyjaciółką zapisać jej córeczkę i obie zachwycamy się do tej pory
elwirka788

Postprzez kardinale » poniedziałek, 2 grudnia 2019, 17:49

Znalazłem informacje na ten temat i o tym problemie tutaj: http://activekids.edu.pl/
kardinale

Postprzez slowikowa » piątek, 6 grudnia 2019, 11:51

Moje dzieci nie wypiją tranu na nic w świecie. Muszę im kupować żelki Galusie z tranem i witaminami. Innej metody nie ma :D A faktycznie chorują mniej.
slowikowa

Postprzez SteffAnja » środa, 11 grudnia 2019, 12:52

Zadbajcie o prawidłowy rozwój swoich dzieci, może także zapiszecie na jakieś dodatkowe lekcje np. z angielskiego:) Sprawdźcie sobie też ofertę od sklepu internetowego https://kokoleti.pl Ja znalazłam tu idealne buty dla mojego chłopczyka. Proponują tu spory wybór od najlepszych producentów. Na dziecku nie ma co oszczędzać.
SteffAnja

Postprzez » środa, 11 grudnia 2019, 12:52

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dzieci