Sklep z akcesoriami dla dziecka

Re: Sklep z akcesoriami dla dziecka

Postprzez ulunia » niedziela, 11 października 2020, 09:56

Ja mam ulubiony sklep w kórym kupuję wszystko praktycznie dla dzieci, od kosmetyków po zabawki. A teraz trafiłam na taką ofertę tu https://www.bee.pl/gra-kalambury-dla-dzieci-maxi-kangur_p1357643.html Kalambury dla dzieci, w które mogą już grać dzieci od 4 lat. Nie muszą umieć czytać. A ta gra to świetna zabawa dla całej rodziny.
ulunia

Postprzez » niedziela, 11 października 2020, 09:56

Postprzez Leika » środa, 28 października 2020, 08:34

jeśli chodzi o większe dzieciaki to ja proponuje by dostały od swoich rodziców zegarek z gps dla dzieci . Taki zegarek to jest świetna sprawa, można się skontaktować sie z dzieckiem, można namierzyć lokalizacje. bardzo ciekawa sprawa :)
Leika

Postprzez Tomasz33 » czwartek, 29 października 2020, 10:22

Rodzice powinni zapoznać się też z tą ofertą tu https://www.taniaksiazka.pl/dziecko-pielegnacja-i-wychowanie-od-noworodka-do-nastolatka-poradnik-dla-nowoczesnych-rodzicow-benjamin-spock-p-1431961.html Ta książka to poradnik dla rodziców. I nie ważne czy macie w domu niemowlę czy nastolatka. Ta książka podpowiada jak wychować dziecko by było szczęśliwe. Ale też by umiało rozwiązywać problemy jakie postawi przed nim życie.
Tomasz33

Postprzez Minenka » czwartek, 12 listopada 2020, 14:06

Ja kilka miesięcy temu znalazłam świetny sklep obuwniczy. Znajdują się tam buty na każdą porę roku oraz bardzo wygodne kapcie. Sprzedawane tam produkty są bardzo porządne, wykonane z dobrej jakości materiałów, posiadają atrakcyjną cenę. Niedawno znalazłam tam kapcie dla dziecie befado do przedszkola. Moje dziecko chętnie spędza w nich czas, jego nóżki nie są zmęczone.
Minenka

Postprzez XxXlukaszekXxX » piątek, 20 listopada 2020, 10:47

Może nie powiem tutaj o akcesoriach a raczej ubraniach, ale też zdecydowanie dotyczy się to dzieci. Jeżeli szukacie jakiegoś fajnego sklepu, szczególnie takiego internetowego to polecam zajrzeć na https://www.51015kids.eu/chlopiec. Myślę, że na pewno znajdziecie tam coś co Was i Wasze dzieci zainteresuje. Ja dość często tam zamawiam :)
XxXlukaszekXxX

Postprzez ewapopiel37 » środa, 25 listopada 2020, 15:39

Jak najbardziej polecam zainteresować się firmą Mommy's Monkey.Ich nosidła biodrowe to prawdziwe objawienie!
ewapopiel37

Postprzez » środa, 25 listopada 2020, 15:39

Poprzednia strona

Powrót do Dzieci