inhalacje na kaszel?

inhalacje na kaszel?

Postprzez ilika » niedziela, 18 lutego 2018, 13:45

robicie dzieciom inhalacje na kaszel?? lekarz zapiał synkowi inhalacje z budixonu neb , robiliśmy już dwa razy widze poprawę, ale młody tak się wierci że już nie mam pomysłu jak go przekonać do tego inhalowania, macie jakieś swoje patenty?
ilika
 

Postprzez » niedziela, 18 lutego 2018, 13:45

 

Re: inhalacje na kaszel?

Postprzez ulunia » środa, 14 marca 2018, 16:31

Poza inhalacjami powinno sie pomyśleć o dobrym powietrzu w domu. Ja proponuję wam przeczytać artykuł https://nianio.com.pl/oczyszczacz-powietrza-victor/ Urządzenie marki Stadler Form Viktor jest zalecany też dla alergików. Prosty w obsudze, cichy. Można dodać dwie trzy krople olejku zapachowego i mieszkanie pachnie tak jak lubimy.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: inhalacje na kaszel?

Postprzez Ela78 » wtorek, 20 marca 2018, 11:46

Oczyszczacz powietrza też się dobrze sprawdzi w domu. Oczyszczacze powietrza naprawdę działają. Mi lekarz także kazał kupić taki oczyszczacz dla mojego syna, który ma astmę i nie żałuje. Fajne i tanie oczyszczacze znajdziesz na tej stronie http://exitopolska.com/ . Taki oczyszczacz stoi u mojego syna w pokoju już miesiąc i zauważyłam, że przynosi mu dużą ulgę.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: inhalacje na kaszel?

Postprzez kleman » czwartek, 29 marca 2018, 11:29

Dużo jest dobrych syropów na kaszel np. mojemu dziecku podaje Sambucol Kids szczegolnie w okresie jesienno/zimowym w przedszkolu nie jest ciężko o przeziębienie i trzeba skutecznego leku sambucol do takich sie wlasnie zalicza polecam zagladnac w aptece nie jest drogi, a w 100% bezpieczny i pomaga czyli wszystko tak jak powinno byc.
kleman
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 20 grudnia 2017, 21:49

Re: inhalacje na kaszel?

Postprzez monicx » sobota, 31 marca 2018, 17:28

U nas musi lecieć dobra bajka, żeby córka się zapatrzyła i zapomniała sobie, że tego nie lubi.
monicx
 
Posty: 83
Dołączył(a): sobota, 31 marca 2018, 17:20

Re: inhalacje na kaszel?

Postprzez marion » wtorek, 3 kwietnia 2018, 16:57

tez stosuje ale sambucol original formula i rowniez musze pochwalic bo to chyba z jeden z najbardziej skutecznych syropow, a do tego jego cena nie jest tak wygorowana jak niektorych innych, ktore w ogole nie pomagaja...
marion
 
Posty: 14
Dołączył(a): niedziela, 17 września 2017, 20:01

Re: inhalacje na kaszel?

Postprzez dariawaria » piątek, 6 kwietnia 2018, 09:47

u mnie inhalacja działa źle na kaszel, raczej na katar jest dobrym sposobem, a zapalenia mam bardzo bardzo często
dariawaria
 
Posty: 410
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 11:51

Re: inhalacje na kaszel?

Postprzez lilka » środa, 11 kwietnia 2018, 20:17

Myślę, że inhalacje to dobra opcja jednak pomyślałabym mimo wszystko o wizycie u lekarza. Jeśli nie chcesz siedzieć na przychodzi dobrą opcją może być wizyta domowa. Szybko możesz to zrobić u nich https://lekarzobok.pl/ . Mają na prawdę dobrych lekarzy i jeżdżą na wizyty w kilku miastach między innymi we Wrocławiu :)
lilka
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 21:36

Re: inhalacje na kaszel?

Postprzez fissha » wtorek, 24 kwietnia 2018, 13:43

u nas właśnie na kaszel super się budixon neb do inhalowaia spraedzil, pare dni i po kaszlu, a ciągneło się to i ciagnęło, pół apteki wykupiłam tych rożnych syropów i było bez szału
fissha
 

Re: inhalacje na kaszel?

Postprzez Jurki » środa, 20 czerwca 2018, 11:02

Inhalacje jak najbardziej się sprawdzają, sama czasami stosuję u mojej córki, która niestety jest bardzo podatna na infekcje dróg oddechowych. Dobrze jednak wspomóc się jakimiś środkami farmakologicznymi, nawet bez recepty. My zazwyczaj praktykujemy różnego rodzaju syropy, które łagodzą objawy. Córa ostatnio najbardziej polubiła Fosidal, bo jest o smaku pomarańczowym, a to jej ulubiony :) Dobrze, że jest w miarę tolerancyjna jeśli o to chodzi. Gdyby coś, to można sobie zerknąć tutaj - https://www.apteka-melissa.pl/produkt/fosidal-2mgml-smak-pomaranczowy-150-ml,4476.html :P
Jurki
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 14 czerwca 2018, 10:00

Postprzez » środa, 20 czerwca 2018, 11:02

 

Następna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron