Poprawienie trawienia

Re: Poprawienie trawienia

Postprzez wajkom » czwartek, 13 lutego 2020, 21:43

Mi na trawienie pomagają nasiona marihuany. Właśnie niedawno zamówiłem sobie kilkanaście sztuk w https://nasionamarihuany.sklep.pl/.
wajkom
 
Posty: 432
Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2019, 16:57

Postprzez » czwartek, 13 lutego 2020, 21:43

 

Re: Poprawienie trawienia

Postprzez Sjena » niedziela, 8 marca 2020, 23:36

Moja babcia miala spore problemy trawienne - nie wiedzielismy jak jej pomoc - bylismy z tym u gastrologa jednak trzeba bylo pilnowac ją aby zdrowo sie odzywiala i w ogole jadla a nie mial kto sie nią opiekować. Odkąd jednak przebywa w Domu Seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim to widzę ,że się jej polepsza. Maja na miejscu serwowane pyszne i domowe posilki - odpowiednio zbilansowane i wzbogacane witaminami - widze ze bardzo odzyła i ma wiecej checi do zycia, a my w domu jestesmy o nia spokojni
Sjena
 
Posty: 175
Dołączył(a): poniedziałek, 27 stycznia 2020, 13:38

Re: Poprawienie trawienia

Postprzez Milosz5 » sobota, 14 marca 2020, 12:13

Jasne, że tak. To bardzo racjonalne podejście.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Poprawienie trawienia

Postprzez Hrubo » piątek, 20 marca 2020, 08:07

Chwilowa zmiana diety, a nie od razu pchanie leków i jakichś dziwnych suplementów.
Hrubo
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 20 marca 2020, 08:06

Re: Poprawienie trawienia

Postprzez wiktoria68 » czwartek, 18 czerwca 2020, 14:14

W rodzinie mam kuzynkę, która ma wieczne problemy z jelitami. Próbowała już wielu rzeczy, niestety zaparcia występują u niej niezmiernie często. Widzę czasem po niej, jakie to jest bolesne. Żal dziewczyny, bardzo ten fakt przeżywa i zapewne wpływa to niekorzystnie na komfort życia. Jak tylko widzę jakieś nowości z suplementów diety, które by jej mogły pomóc, zaraz ją informuję. Tak też było dziś, kiedy znalazłam w internecie stronę suplementu Colon C https://colonc.pl/ dbającego o zdrowie jelit. Pamiętam, że chyba kiedyś moja farmaceutka coś wspominała o tym. Załapałam w momencie, kiedy przeczytałam o dawkowaniu. Rozpuszcza się czubatą łyżeczkę z pół szklanki płynu (wody lub soku) i kolejną porcją wody lub soku popijamy. I tak dwa razy dziennie, przed posiłkiem rannym i wieczornym. Jeśli chodzi o składniki Colon C, to wyczytałam, że składa się na preparat łupina nasienna babki jajowatej, inulina z cykorii oraz bakterie kwasu mlekowego. Uważam, że to samo zdrowie. Do tego warto zdrowo się odżywiać, a z tym przecież różnie bywa.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Poprawienie trawienia

Postprzez Monsterek » środa, 5 sierpnia 2020, 12:35

O zdrowie można dbać na wiele sposobów, czasami wystarczy drobna zmiana nawyków żywieniowych. Dobrze poczytać o tym na różnych portalach o tematyce medycznej. Ja znam np. taką stornkę internetową http://www.interoptica.pl/. Może tam znajdziesz co wspomaga trawienie.
Monsterek
 
Posty: 201
Dołączył(a): wtorek, 28 stycznia 2020, 17:55

Re: Poprawienie trawienia

Postprzez zenka » czwartek, 10 września 2020, 15:51

Jelita to drugi mózg, są niezwykle ważne a rzadko przykladamy do nich duzą uwagę. Poczytajcie sobie na temat jelit, profilaktyki zdrowotnej, kolonoskopii na portalu http://badania-jelita-grubego.waw.pl może ktoś z Was znajdzie tam przydatne,ciekawe dla siebie informacje. Trzeba się badać, szczególnie jak w rodzinie występował rak jelita.
zenka
 
Posty: 77
Dołączył(a): wtorek, 7 kwietnia 2020, 18:18

Re: Poprawienie trawienia

Postprzez Zuza75 » środa, 30 września 2020, 11:01

Powiem wam, że dzieci coraz częściej mają problemy z trawieniem i mamy zgłaszają u lekarza, że dziecko ma bóle brzucha czy zaparcia. Ja mam syna, który okresowo ma zaparcia ale w naszym przypadku głównie chodzi o dietę a raczej braku w diecie błonnika. Na zaparcia najczęściej stosujemy czopki eva/qu bambini , które są bezpieczne dla dzieci nie powodują efektu przeczyszczenia. Warto zaznaczyć, że czopki mogą być stosowane u dzieci po ukończeniu 2 roku życia.
Zuza75
 
Posty: 95
Dołączył(a): środa, 3 czerwca 2020, 06:45

Re: Poprawienie trawienia

Postprzez remak » czwartek, 8 października 2020, 16:56

Na mnie zawsze działa kawa. Z rana idzie aż miło.
remak
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 8 października 2020, 16:52

Re: Poprawienie trawienia

Postprzez Kisza » środa, 4 listopada 2020, 11:07

A jakie macie sposoby na poprawienie trawienia u maluchów? Myślałam nad czymś takim jak musy owocowe. W ofercie hipp tego typu produktów jest naprawdę sporo i zdecydowanie mają one zachęcający skład. Deserki w takiej formie myślę, że pomogą w poprawie pracy układu trawiennego u najmłodszych.
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Postprzez » środa, 4 listopada 2020, 11:07

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość