Nauka języka angielskiego

Re: Nauka języka angielskiego

Postprzez Patrycja88 » niedziela, 24 lutego 2019, 17:06

Tutaj ktos wspominał cos kursach maturalnych. A dokładnie chodziło o język angielski, Jak ktos jest z Warszawy to jest możliwośc takiego całorocznego przygotowania się do matury z różnych przedmiotów w Collegium Novum czyli j.polski, matematyka i w tym również z języka angielskiego mozna sie przygotować.
Patrycja88
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 22 lutego 2019, 07:27

Postprzez » niedziela, 24 lutego 2019, 17:06

 

Re: Nauka języka angielskiego

Postprzez walterego » czwartek, 28 lutego 2019, 08:36

Moja córka przygotowywała się do matury z angielskiego w szkole Berlitz. Z zajęć była zadowolona, dużo się na nich uczyła, ale w domu też sporo czasu poświęcała na naukę angielskiego. Wynik z matury miała świetny, dzięki któremu udało jej się dostać na wymarzone studia.
walterego
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 25 października 2017, 07:27

Re: Nauka języka angielskiego

Postprzez Milosz5 » czwartek, 28 lutego 2019, 19:23

Przecież wiek nie stanowi żadnego problemu w kontekście nauki języka.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Nauka języka angielskiego

Postprzez marcin2000 » czwartek, 2 maja 2019, 10:19

Na naukę nigdy nie jest za późno. Brat ma 45 lat i zapisał się na kurs. Problem był tylko z kasą, na szczęście udało się wybrać dobrą pożyczkę w porównywarce https://lisekfinansowy.pl
marcin2000
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 14 lutego 2019, 19:16
Lokalizacja: Gdynia

Re: Nauka języka angielskiego

Postprzez Psytka » wtorek, 7 maja 2019, 18:40

To prawda, że na naukę języka nigdy nie jest za późno. Wiadomo, że jak się pracuje to ma się mniej czasu na chodzenie na kursy dlatego w takim przypadku warto rozważyć szkolenia online. Bardzo ciekawe i dobre kursy z języka angielskiego znajdziecie na platformie https://edueduonline.pl/cennik-kursow . Tu możecie zapisać się na kurs o dowolnym stopniu zaawansowania. Wszystkie kursy prowadzone sa przez bardzo doświadczonych nauczycieli, dzięki czemu w prosty i zrozumiały sposób przekazywana jest wiedza.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Nauka języka angielskiego

Postprzez Piterekkk » środa, 22 maja 2019, 01:09

A ja z kolei jestem zdania, że na naukę nigdy nie jest za wcześnie, dlatego też zapisaliśmy córkę do prywatnego przedszkola językowego. W Tequeście mała ma nie tylko angielski, ale też i hiszpański i wiecie co lepiej mówi ode mnie...małe dzieci szybciej chłoną wiedzę więc warto inwestować w ich rozwój :)
Piterekkk
 

Re: Nauka języka angielskiego

Postprzez zyciekamila » środa, 22 maja 2019, 11:29

Dziecko i jego rozwój nauki, wcale nie musi być dla niego koszmarem. Wszystko zależy od pomocy dydaktycznych, które wybierzesz dla niego! Polecam zajrzeć na http://sklep.nowaera.pl gdzie znajdziesz podręczniki czy repetytoria dla dzieci, a także różne pomoce naukowe czy książki.
zyciekamila
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 21 grudnia 2018, 12:45

Re: Nauka języka angielskiego

Postprzez NorbiZa » czwartek, 23 maja 2019, 12:00

Jeżeli chodzi o naukę języka angielskiego, to moim zdaniem warto jest zwrócić uwagę na specjalne kursy indywidualne organizowane przez szkołę językową - https://lincoln.edu.pl/. Dużą zaletą takich kursów jest to, że odbywają się wyłącznie w małych grupach osób, w których wykłada wykwalifikowany lektor. To wszystko sprawia, że szkolenia indywidualne odznaczają się wysoką efektownością, a nauka języka staje się szybka i skuteczna.
NorbiZa
 
Posty: 18
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2019, 11:32

Re: Nauka języka angielskiego

Postprzez Psytka » wtorek, 28 maja 2019, 10:44

Moim zdsaniem nie ma to jak dobra szkoła jezykowa. Ja kilka miesiecy temu próbowałam sie uczyć samodzielnie ale niestety efekt był marny dlatego zapisałam się na kurs do profilingua. Mają tam fajnych lektorów, nowoczesne metody nauczania no i co ważne - lekcje sa naprawde ciekawe i wiele mozna zapamiętać. Duży nacisk kłada na konwersacje wiec jeśli macie pronlem z mówieniem to te kursy beda idealne dla Was.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Nauka języka angielskiego

Postprzez lolla » środa, 19 czerwca 2019, 11:24

Wiesz co może przydadzą CI się mądre cytaty o życiu po angielsku
ja sama całkiem sporo czytam i całkiem sporo się też uczę właśnie przez internet.
Im szybciej sobie zerkniesz i zaczniesz przyswajać tego typu rzeczy tym szybciej twoje słownictwo stanie się bogatsze:)
Koniecznie sprawdź.
lolla
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 22 lutego 2018, 15:40

Postprzez » środa, 19 czerwca 2019, 11:24

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość