przedszkole publiczne czy prywatne ?

Re: przedszkole publiczne czy prywatne ?

Postprzez cleo88 » wtorek, 19 stycznia 2021, 13:11

W Niepublicznym Przedszkolu „Promyk” www.promyk.szczecin.pl dzieci nigdy się nie nudzą. Moje bliźniaki codziennie rano chętnie wstają i idą do przedszkola, a po południu nie lubią jak po nich za wcześnie przychodzę. Uwielbiają zajęcia plastyczne, teatralne, matematyczne i przyrodnicze. W przedszkolu panie wychowawczynie stwarzają domową atmosferę.
cleo88
 
Posty: 320
Dołączył(a): niedziela, 12 stycznia 2020, 11:14

Postprzez » wtorek, 19 stycznia 2021, 13:11

 

Re: przedszkole publiczne czy prywatne ?

Postprzez ectatend » środa, 20 stycznia 2021, 08:14

Jeśli masz wybór i możesz wydać pieniądze na prywatne przedszkole to zdecydowanie polecam https://malyswiat.pl/
ectatend
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2020, 08:22

Re: przedszkole publiczne czy prywatne ?

Postprzez mami772 » sobota, 23 stycznia 2021, 11:10

Nowoczesne metody nauki wykorzystuje Te Vizja na Wawrze. Z tego, co mi wiadomo, to mają bardzo dobre opinie ze strony rodziców wszystkich uczniów. Dzieci w przedszkolu rozwijają się, jednocześnie ucząc się języka angielskiego na poziomie rozszerzonym.
mami772
 
Posty: 740
Dołączył(a): niedziela, 28 kwietnia 2019, 08:23

Re: przedszkole publiczne czy prywatne ?

Postprzez Mariusz98 » wtorek, 26 stycznia 2021, 23:48

Zdecydowanie prywatne - moje dzieciaki chodzą do Tequesty i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. To nowoczesna placówka dwujęzyczna z szeroką ofertą zajęć dodatkowych. Nauczyciele są super i co najważniejsze mają podejście do dzieci!
Mariusz98
 
Posty: 22
Dołączył(a): poniedziałek, 21 grudnia 2020, 01:54

Re: przedszkole publiczne czy prywatne ?

Postprzez Madzialenka » piątek, 26 lutego 2021, 02:55

Moi znajomi sa wniebowzięci jak Przedszkole Tequesta na Mokotowie przygotowuje dzieci z języka angielskiego, pyta się ciągle jak oni to robią? Czeka na miejsce,długa lista oczekujących. Warto, naprawde warto jesteśmy w gronie tych szczęśliwców którzy możemy mieć dziecko w Tequesta
Madzialenka
 
Posty: 39
Dołączył(a): piątek, 26 lutego 2021, 02:42

Re: przedszkole publiczne czy prywatne ?

Postprzez Rabbi » piątek, 26 marca 2021, 05:34

Świetnie rozumiem wasze dylematy, bo sama przez to wszystko przechodziłam. Gdy rok temu wybieraliśmy przedszkole dla syna, to też długo porównywaliśmy placówki z się zastanawialiśmy, gdzie synkowi będzie najlepiej. Podobała nam się kilka placówek a w końcu o wyborze konkretnej zdecydowały posiłki. Przedszkole na które się zdecydowaliśmy ma posiłki dostarczane przez firmę Smakuś - http://www.smakus.eu/. Gdy rozmawialiśmy z innymi rodzicami spotkaliśmy się z samymi pozytywnymi opiniami na jej temat. Firma znana jest z pysznych i zdrowych dań, przygotowanych specjalnie dla dzieci. Nie dodawane są do nich żadne wzmacniacze smaku, ani półprodukty. Wszystko jest świeże, pyszne, kolorowe. A to jest najważniejsze w daniach dla maluchów.
Rabbi
 
Posty: 108
Dołączył(a): środa, 14 października 2020, 10:21

Re: przedszkole publiczne czy prywatne ?

Postprzez lejla7 » środa, 28 kwietnia 2021, 07:06

Pomoc, szczególnie dzieciom wymagającym dodatkowego wsparcia, to kwestia wyboru dopasowanego do danego dziecka. Jeśli szukasz zatem propozycji, jeśli chodzi o kwestie przedszkole, która spełni wszelkie Twoje oczekiwania to zachęcam do zapoznania się z propozycją od http://pegaz.la/przedszkola-terapeutyczne/ która jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób ceniących indywidualne podejście do dziecka.
lejla7
 
Posty: 200
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2019, 10:57

Re: przedszkole publiczne czy prywatne ?

Postprzez Madzialenka » poniedziałek, 31 maja 2021, 16:30

Zdecydowanie prywatne, tym bardziej jeżeli stać cię na takie rozwiązanie. Niezdecydowanym rodzicom polecam serdecznie prywatne przedszkole dwujęzyczne Tequestę - obecnie chodzi tam już drugie z moich pociech i jestem bardzo zadowolona - zarówno z poziomu edukacji, jak i kadry :)
Madzialenka
 
Posty: 39
Dołączył(a): piątek, 26 lutego 2021, 02:42

Re: przedszkole publiczne czy prywatne ?

Postprzez Mariusz98 » sobota, 31 lipca 2021, 17:01

Tequesta??? Polecamy i my. Super kadra, szeroka oferta zajęć dodatkowych. Aktualnie nasza córka chodzi do grupy 3-latków tygrysków i jest bardzo zadowolona :) Uwielbia swoje wychowawczynie p. Magda i Ms. Naomi - to super kobietki :)
Mariusz98
 
Posty: 22
Dołączył(a): poniedziałek, 21 grudnia 2020, 01:54

Re: przedszkole publiczne czy prywatne ?

Postprzez Marcela8 » środa, 4 sierpnia 2021, 14:02

Mogę polecić prywatne przedszkole swarzędz. W tym przedszkolu odbywają się zajęcia związane z zabawą, nawiązywaniem relacji, ale również oparte na różnych technikach rozwoju dzieci. Moje maluchy są bardzo szczęśliwe, za każdym razem jak wracają z przedszkola i nie mogą się doczekać, kiedy wrócą tam znów.
Marcela8
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 4 sierpnia 2021, 13:57

Postprzez » środa, 4 sierpnia 2021, 14:02

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron