Jaki wózek - spacerówka najlepszy?

Jaki wózek - spacerówka najlepszy?

Postprzez peleryna » czwartek, 25 października 2018, 08:39

Polecicie coś porządnego?
peleryna
 
Posty: 100
Dołączył(a): środa, 24 października 2018, 06:51

Postprzez » czwartek, 25 października 2018, 08:39

 

Re: Jaki wózek - spacerówka najlepszy?

Postprzez karolek444 » niedziela, 28 października 2018, 08:12

Sam mam tak ładny wózek że nie podam nikomu jego nazwy bo jest tajna.Bardzo przepraszam jak kogoś uraziłem.
karolek444
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 28 października 2018, 08:09

Re: Jaki wózek - spacerówka najlepszy?

Postprzez krateczka » sobota, 10 listopada 2018, 10:39

Wózek Optimo marki Easygo , właśnie taki posiadam. Przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca , siedzisko można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Wózek dobrze się prowadzi, jest zwinny , posiada lekki aluminiowy stelaż. Dodatkowe zalety to możliwość złożenia go razem z barierką i budką , pojemny koszyk oraz regulowana wysokość prowadnicy.
krateczka
 
Posty: 46
Dołączył(a): wtorek, 19 czerwca 2018, 09:29

Re: Jaki wózek - spacerówka najlepszy?

Postprzez meliska » sobota, 17 listopada 2018, 07:29

To zależy czego konkretnie potrzebujesz bo spacerówki są różne, ja też się ostatnio wahałam między x-go a x-fly, zajrzyj sobie na stronę x-landera, tam jest więcej o tych wózkach takich technicznych informacji, ja mam x-fly o którym tu http://mamawozibardziej.pl/2018/09/x-la ... in-poland/ fajnie dziewczyna pisze
meliska
 

Re: Jaki wózek - spacerówka najlepszy?

Postprzez krateczka » czwartek, 22 listopada 2018, 19:43

To prawda decyzja zależy od tego jakiego wózka szukasz . Ja posiadam spacerówkę Virage easygo , jest to spacerówka przeznaczona dla dzieci od 0 do 36 miesięcy. Posiada regulowane oparcie i podnóżek, pojemny koszyk, wygodne siedzisko oraz praktyczną torbę która może pełnić funkcję przewijaka.
krateczka
 
Posty: 46
Dołączył(a): wtorek, 19 czerwca 2018, 09:29

Re: Jaki wózek - spacerówka najlepszy?

Postprzez Blue852 » czwartek, 29 listopada 2018, 09:05

Hm.. ja spacerówkę kupiłam w zestawie 2w1 wraz z gondolą. Z mojego wyboru jestem bardzo zadowolona ze względu na solidną konstrukcję i małą wagę wózka. Poza tym jest on bardzo wygodny w użytkowaniu, a jego wygląd zachwycił mnie od pierwszego wejrzenia. Sprawdź na stronie http://paradisebaby.pl/. Znajduje się tutaj naprawdę duży wybór nowoczesnych wózków dziecięcych na każdą kieszeń. :)
Blue852
 
Posty: 94
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 12:27

Re: Jaki wózek - spacerówka najlepszy?

Postprzez milenna » sobota, 10 sierpnia 2019, 07:25

Moim zdaniem najlepsza spacerówka to x-fly , kupiłam ją latem specjalnie na wyjazd bo jest leciutka i składa się w małą paczkę ale doskonale sprawdza się nie tylko na wyjazdach, jest bardzo solidna i wygodna jak inne wózki xlander
milenna
 

Re: Jaki wózek - spacerówka najlepszy?

Postprzez yokoko » wtorek, 28 kwietnia 2020, 16:24

Spacerówka euro-cart Flex. Bo posiada szerokie wygodne siedzisko z wysokim oparciem , duża wygoda. A duże koła z bardzo dobrą amortyzacją radzą sobie w czasie jazdy nawet po naszych typowych drogach. Steruje się nim również lekko.
yokoko
 
Posty: 26
Dołączył(a): piątek, 6 grudnia 2019, 17:27

Re: Jaki wózek - spacerówka najlepszy?

Postprzez bate » środa, 13 maja 2020, 09:01

Myślę, ze warto zastanowić się nad wózkiem uniwersalnym 2w1 albo 3w1. My mamy taki wózek od Coletto, a dokładnie model CRAFT https://www.coletto.pl/produkt/89/craft. Obecnie służy nam już tylko jako spacerówka i muszę przyznać, ze jest bardzo solidny, porządnie wykonany. Dosyć mocno go eksploatujemy, bo uwielbiamy długie spacery i to po różnych drogach, bo mieszkamy na wsi i zauważyłam, że nic złego się z nim nie dzieje. Działa tak samo dobre jak zaraz po kupieniu, łatwo się go czyści i jest bardzo wygodny dla dziecka, polecam.
bate
 
Posty: 124
Dołączył(a): czwartek, 30 kwietnia 2020, 15:29

Re: Jaki wózek - spacerówka najlepszy?

Postprzez martynna » piątek, 26 czerwca 2020, 12:34

Myślę że najlepszą i bardzo wygodną dla dziecka spacerówką jest x-go, to model x-landera z dużym wygodnym siedziskiem rozkładanym prawie na płasko tak żeby dziecko mogło wygodnie spać
martynna
 
Posty: 377
Dołączył(a): wtorek, 31 marca 2020, 08:31

Postprzez » piątek, 26 czerwca 2020, 12:34

 

Następna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron