Dziecko w przedszkolu

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez Mia » czwartek, 11 lipca 2019, 12:35

U nas na szczęście się już nie zdarza :) jednak w żłobku mieliśmy takie epizody
Mia
 
Posty: 98
Dołączył(a): środa, 3 lipca 2019, 09:07

Postprzez » czwartek, 11 lipca 2019, 12:35

 

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez lelka » czwartek, 11 lipca 2019, 18:50

skąd ten dzienniczek mikcji wziąć? Znacie jakieś ciekawe apki do zapisywania obserwacji? Przydało by mi się coś takiego
lelka
 

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez Molly » wtorek, 16 lipca 2019, 18:36

Ściagasz do druku ze strony suchyporanek.pl albo prowadzisz w aplikacji w telefonie. Aplikację znajdziesz też na suchym poranku
Molly
 

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez benekkk » piątek, 26 lipca 2019, 19:44

My z naszym małym skrzatem również mieliśmy nie lada przeprawy, ale wszystko się zmieniło w momencie kiedy przepisaliśmy go do prywatnej placówki, wszystkim zajmowała się żona ale ostatnio na dniu dziecka byliśmy wspólnie z dziećmi i innymi rodzicami na Farmie Iluzji i powiem wam, że dawno już się tak dobrze nie bawiłem nie wspominając już o dzieciach
benekkk
 

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez lelka » środa, 7 sierpnia 2019, 13:58

ściągnęłam aplikację i zaznaczamy co rano czy było sucho czy nie, mam wrażenie że to dziecku pomogło się oswoić z problemem, robimy małe postępy i mam nadzieję, że niedługo problem całkowicie ustapi.
lelka
 

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez loca17 » wtorek, 3 września 2019, 07:46

U mnie zupełnie inny problem - maluch nie chce dojeżdżać; wierci się i wariuje. Nie możemy go niczym uspokoić. Zastanawiam się już czy nie skonsultować się z psychologiem. Rozwiązaniem tymczasowym jest używanie jakichś kolorowych gadżetów. U mnie traf padł na organizer do samochodu na fotel. Zobaczymy jak się sprawdzi.
loca17
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 3 września 2019, 07:21

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez Leonia » niedziela, 15 września 2019, 11:46

Mamusie a co myślicie na temat tego alarmu wybudzeniowego o którym piszą na suchym poranku? Wiadomo, że warto to przedyskutować z lekarzem, ale zastanawiam się, czy dziecko nie czuje jakieś dyskomfortu związanego z tym, że to ma?
Leonia
 

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez Joanka » środa, 18 września 2019, 07:11

u nas niestety pojawił się problem wszy, córka sie drapała patrzę na głowę a tu niespodzianka, od razu poszłam do apteki po parasidose, szybko działa, nakłada się na głowę a potem 15 minut czekania, trzeba potem włosy wyczesać i umyć. Poszło szybko i bezproblemowo.
Joanka
 

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez ezeja » sobota, 21 września 2019, 19:57

Leonia napisał(a):Mamusie a co myślicie na temat tego alarmu wybudzeniowego o którym piszą na suchym poranku? Wiadomo, że warto to przedyskutować z lekarzem, ale zastanawiam się, czy dziecko nie czuje jakieś dyskomfortu związanego z tym, że to ma?

myślę ze jak się go dobrze założy to nie będzie wyczuwalny, używaliśmy go jak młody miał problemy z siusianiem do łóżka i pomogło ale oczywicie potrzeba czasu i dużo cierpliwości
ezeja
 

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez Gorylo » niedziela, 22 września 2019, 23:01

Moje dzieci strasznie przezywały pójście do przedszkola, ryków nie było końca, ale finalnie polubiły.
Gorylo
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 22 września 2019, 22:59

Postprzez » niedziela, 22 września 2019, 23:01

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron