Prezent na Dzień Dziecka

Prezent na Dzień Dziecka

Postprzez karolina1918 » czwartek, 16 maja 2019, 09:27

Dzień Dziecka za pasem, więc postanowiłam zabrać się za wybór prezentów dla wszystkich moich maluchów z rodziny. O ile z większością nie miałam problemów, tak nie wiem co będzie odpowiednie dla 9-latka? Zabawki już chyba nie bardzo, a nie chce też kupować mu gier komputerowych itd, bo i tak spędza przed komputerem sporo czasu. Znalazłam w tym sklepie świetne zestawy z akcesoriami do sklejania modeli i zdecydowałam się wybrać właśnie to: https://revell.com.pl/modele-do-sklejania/zestawy-z-akcesoriami/. Z tego co czytałam, chłopcy w tym wieku szaleją na tym punkcie, więc mam nadzieję, że i jemu się spodoba. Jak myślicie, dobry pomysł? :)
karolina1918
 
Posty: 30
Dołączył(a): niedziela, 25 lutego 2018, 17:12

Postprzez » czwartek, 16 maja 2019, 09:27

 

Re: Prezent na Dzień Dziecka

Postprzez Bogdanka » wtorek, 21 maja 2019, 07:07

Myślę, że kiepski. Nie wiesz, co chłopiec lubi, to że gdzieś tak czytałaś, nie oznacza, że tak będzie w jego konkretnym przypadku. Dopytaj rodziców, co jest jego pasją, jeśli nie znasz go na tyle, by bez oparcia się o rzeczy wyczytane w internecie dokonać wyboru. Ja mam mniejsze dziecko i wybrałam mu https://pluszowasowa.pl/producent/janod ... -ukladanka poznaje kształty janod Uwielbia ferajnę Janod ;)
Bogdanka
 

Re: Prezent na Dzień Dziecka

Postprzez Gabrill » wtorek, 21 maja 2019, 08:15

Zgadzam się z Bogdanka, podpytaj rodziców, co dziecko lubi. Dodatkowo, kupiłaś zestaw z akcesoriami do sklejania modeli, a model chociaż jakiś kupiłaś, czy tylko akcesoria?
____________________________________
biopreparaty do szamba
Gabrill
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 23 lipca 2018, 12:19

Re: Prezent na Dzień Dziecka

Postprzez rita32 » środa, 29 maja 2019, 07:17

A może coś z drewna? Teraz zabawki drewniane są bardzo popularne. Sama często kupuję. Są nawet sklepy, które w większości takie zabawki mają. Na przykład Dudidu o tu https://dudidu.pl/. Moim zdaniem warto rozważyć taką opcję.
rita32
 

Re: Prezent na Dzień Dziecka

Postprzez wieloch.t67 » wtorek, 4 czerwca 2019, 10:26

U nas w tym roku był spacer w Zoo :D Była super pogoda, więc wycieczka bardzo się udała.
wieloch.t67
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 3 kwietnia 2017, 06:42

Re: Prezent na Dzień Dziecka

Postprzez Mama_Jasia » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 07:15

Ja kupiłam mojemu Jasiowi super motor biegowy dla dzieci. Mały był zachwycony! Nie rozstaje się ze swoim motorkiem, zabieramy go ze sobą na spacery do parku :) Muszę przyznać, że motorek jest solidnie wykonany, bardzo ładnie wygląda. Dodatkowo, uczy zachowywać równowagę maluchom i rozwija koordynację ruchową :)
Mama_Jasia
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 7 marca 2019, 13:43

Re: Prezent na Dzień Dziecka

Postprzez lobster » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 09:34

Ja kupiłem synowi tanie samochody RC, dzięki czemu może rozpocząć swoją przygodę z motoryzacją. Spędzamy razem dużo czasu sprawdzając ich możliwości, a młody jest naprawdę zadowolony. Ale to zależy od wieku dziecka jaką zabawkę można mu kupić.
lobster
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 09:32

Re: Prezent na Dzień Dziecka

Postprzez gacek » piątek, 13 września 2019, 09:21

Wraz z żoną postanowiliśmy w tym roku zabrać naszego juniora na wczasy na Węgrzech w ramach prezentu na dzień dziecka. Zdecydowaliśmy się na taki krok, ponieważ nasz kilkuletni Mateuszek jest zafascynowany kulturą i obyczajami ludności Węgierskiej. Nie obyło się jednak bez małych przeszkód, bowiem nie wiedzieliśmy, jakie miejsca warto odwiedzić podczas pobytu tam. Na szczęście trafiliśmy na stronę - https://www.europol.com.pl/wegry i zaczerpnęliśmy stamtąd kilka ciekawych inspiracji. Jakich? Na przykład dowiedzieliśmy się, że będąc na Węgrzech, warto zobaczyć Park Narodowy Hortobágy, znajdujący się w Puszcie, a także Opactwo benedyktyńskie Pannonhalma i jego otoczenie. Wycieczka okazała się doskonałym pomysłem, bowiem zarówno my, jak i nasz synek spędziliśmy miło czas i byliśmy po prostu zachwyceni!
gacek
 
Posty: 24
Dołączył(a): poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 11:50

Re: Prezent na Dzień Dziecka

Postprzez Henio31 » niedziela, 15 września 2019, 22:46

Wszystko tak naprawdę zależy od wieku i upodobań dziecka, moje dzieciaki ostatnio doskonale bawią się przy różnego rodzaju grach planszowych i karcianych, takich jak https://damizabawki.pl/product-pol-16989-Hasbro-Gra-Pit-Classic-Karciany-szal-wymiany.html bezpieczne i ciekawie, kilka razy zdarzyło mi się z nimi grać, więc jako rodzic polecam :D
Henio31
 

Re: Prezent na Dzień Dziecka

Postprzez edyta126p » sobota, 21 września 2019, 13:48

A może wspólna wycieczka w Bieszczady? Może to być fajna przygoda dla dziecka. Można wybrać się kamperem. Wtedy będzie jeszcze ciekawiej. Fajna wypożyczalnia to Kampery Kraków. Oferują dobre ceny i brak limitu kilometrów. Warto się zastanowić nad taką alternatywą.
edyta126p
 
Posty: 51
Dołączył(a): poniedziałek, 12 września 2016, 08:19

Postprzez » sobota, 21 września 2019, 13:48

 

Następna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron