Dentysta dla dzieci

Re: Dentysta dla dzieci

Postprzez grulka » sobota, 13 stycznia 2018, 21:54

Właśnie szukam takiego dentysty z dobrym podejściem..mój syn niesamowicie przeżywa wizyty u stomatologa. Jak tylko wspominam, że musimy się wybrać kiedyś to zaczyna płakać. Już sama nie wiem co mam zrobić..Ostatnio znajoma wspominała mi o dobrym dentyście w Krakowie, ale jeszcze nie miałam okazji sprawdzić. Chodzi o https://implantis.com.pl/ słyszeliście może? Chętnie poznam inne opinie.
grulka
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 11 stycznia 2018, 21:52

Postprzez » sobota, 13 stycznia 2018, 21:54

 

Re: Dentysta dla dzieci

Postprzez Arkadiusz1 » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 11:13

Pamiętaj, że jeśli dzieci źle zapamiętają swoje pierwsze wizyty u lekarza, to mogą mieć uraz do konca życia.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Dentysta dla dzieci

Postprzez MaryAnn84 » niedziela, 21 stycznia 2018, 19:44

Wybierając dentystę dla dzieci trzeba być bardzo uważnym, bo złę doświadczenia przy pierwszych wizytach sprawią, że potem dzieci nie będą chciały chodzić wcale. Najlepiej popytać koleżanek do jakiego dentysty one chodzą ze swoimi dziećmi (np. URL). W ten sposób będziecie mieć rzetelne informacje z pierwszej ręki odnośnie tego czy dany dentysta jest dobry i czy ma odpowiednie podejście do dzieci. A w wieku szkolnym kiedy zęby zaczynają rosnąć trzeba regularnie odwiedzać stomatologa.
MaryAnn84
 
Posty: 45
Dołączył(a): wtorek, 24 października 2017, 16:20

Re: Dentysta dla dzieci

Postprzez ulunia » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 16:18

Żadne dziecko nie przepłaci stresem wizyty tu http://stomatologiawaw.pl/stomatologia-dziecieca/ Dawno nie spotkałam się z tak umiejętnym podejściem do dzieci. Dodatkowo stosowany gaz rozweselający obniża poziom leku w trakcie konieczności leczenia. Pamiętajcie że zęby mleczne też się leczy, a sporo rodziców podchodzi do tego jeszcze z dużym lekceważeniem, a to błąd,
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Dentysta dla dzieci

Postprzez Dżej89 » sobota, 10 marca 2018, 09:32

Z tego co wiem to dobry stomatolog dziecięcy wrocław jest w Klinice Lux-Dent . Mają oni naprawdę dobre podejście do małych pacjentów i stosują sprawdzone, nowoczesne metody leczenia zębów. Między innymi oferują kompleksowe usługi w zakresie: leczenia próchnicy, lakowania bruzd zębów mlecznych i stałych, fluorkowania oraz usuwania zębów. Z tego co wiem to mają bogate doświadczenie i szeroką wiedzę, przez co potrafią dopasować do każdej osoby odpowiednie metody lecznictwa.
Dżej89
 
Posty: 942
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 10:06

Re: Dentysta dla dzieci

Postprzez kulig464 » piątek, 13 kwietnia 2018, 09:28

Ja mogę polecić śmiało Medicumdent - ortodonta lublin. Moje obie pociechy mają poważne problemy ze zgryzem. Regularnie chodzimy na wizyty. Naprawdę mają świetne podejście do dzieci. Nie ma problemu z wizytą, dziewczyny bardzo chętnie jeżdżą
kulig464
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 12 kwietnia 2018, 10:18

Re: Dentysta dla dzieci

Postprzez Iluminata992 » piątek, 11 maja 2018, 08:55

Dobry dentysta jest bardzo przydatny! On jest jak złoto!
_______________________
pracemagisterskieprawo.net.pl
Iluminata992
 
Posty: 233
Dołączył(a): piątek, 11 maja 2018, 08:51

Re: Dentysta dla dzieci

Postprzez kitty » poniedziałek, 14 maja 2018, 16:13

Och, nie chcę nawet wspominać pierwszej wizyty z moimi dziećmi u dentysty.. One też nie...
kitty
 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 14 maja 2018, 15:30

Re: Dentysta dla dzieci

Postprzez violatta » piątek, 25 maja 2018, 18:45

Moja córa będzie miała pierwszą wizytę u ortodonty niebawem, ostatnia wizyta u dentysty właśnie skończyła się skierowaniem, najprawdopodobniej młoda będzie chodzić z aparatem na zębach. Znalazłam kilku dobrych lekarzy na tej stronie https://ranking.abczdrowie.pl/s/ortodonta/sosnowiec Może komuś sie również przyda bo zauważyłam, że mają bardzo szeroką bazę lekarzy w różnych miastach.
violatta
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 17:20

Re: Dentysta dla dzieci

Postprzez Arkadiusz1 » niedziela, 27 maja 2018, 12:08

Pamiętajcie, że im szybciej zaczniecie leczenie zębów, tym będzie ono skuteczniejsze.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Postprzez » niedziela, 27 maja 2018, 12:08

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość