Co na detoks?

Co na detoks?

Postprzez tusiak » środa, 6 września 2017, 11:34

hej kochani co zrobić jak po wielkiej imprezie ciągle coś mnie gniecie w brzuchu i czuję się źle?
tusiak
 

Postprzez » środa, 6 września 2017, 11:34

 

Re: Co na detoks?

Postprzez lena » środa, 6 września 2017, 11:35

hm dieta lekkostrawna, moze jakieś herbatki na wątrobę no i nie imprezować tyle?
lena
 

Re: Co na detoks?

Postprzez tumor » środa, 6 września 2017, 11:46

a syrimarol próbowałaś? u nas zawsze pomaga, no i tak jak piszą dieta lekkostrawna, wiesz nie tłusto, bez smażeniny, fast foodów i alkoholu. ja zazwyczaj po takich imprezach odpoczywam i przechodzę na dietę na kilka tygodni, żeby wszystko wróciło do normy.
tumor
 

Re: Co na detoks?

Postprzez gumka » środa, 6 września 2017, 12:04

u mnie mięta zawsze wtedy idzie w ruch, jakiś suplement tak na minimum 2 tygodnie, może być własnie syrimarol bo a dobry skład no i do tego woda z cytryna codziennie rano na detoks :)
gumka
 

Re: Co na detoks?

Postprzez yolkaa » środa, 27 września 2017, 17:08

u mnie podobnie jak u tumora sprawdza się Sylimarol 150. regeneruje wątrobę i działa jak taki detoks więc warto mieć go pod ręką szczególnie jak wybierasz sie na jakąs impreze z alkoholem :)
yolkaa
 

Re: Co na detoks?

Postprzez mikara » piątek, 29 września 2017, 05:41

akurat działania sylimarolu nie sprawdzałam pod tym kątem bo alkoholu nie piję prawie w ogóle a jak już coś to jakiś kieliszek wina od święta. stosuję go owszem ale na niestrawność. Ja mam chyba ten o najniższym stężeniu.
mikara
 

Re: Co na detoks?

Postprzez tusiak » sobota, 30 września 2017, 13:27

dzięki za pomoc, kupiłem sylimarol od razu ten o najwyżej dawce 150 mg :) Zadziałał więc na stałe zostanie w mojej apteczce.
tusiak
 

Re: Co na detoks?

Postprzez Maranka » poniedziałek, 20 listopada 2017, 16:08

W takich poważnych przypadkach można zadzwonić po pomoc do Domowy Detoks. Przyjeżdzają do domu i udzielają pomocy w odtruciu organizmu. Prowadzą też psychoterapię w leczeniu alkoholizmu.
Maranka
 
Posty: 49
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 15:18

Re: Co na detoks?

Postprzez bodybuilder » poniedziałek, 5 marca 2018, 13:29

Ja ostatnio też wziąłem się za oczyszczanie organizmu. Stosuję lekką, warzywną dietę, a do piję tego zakwas buraczany i suplementuję wyciąg z orzecha czarnego. Kapsułki z wyciągiem z tej rośliny pomagają mi w przywróceniu prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego i w pozbyciu się wszelkich pasożytów. Polecam!
bodybuilder
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 26 lutego 2018, 10:48

Re: Co na detoks?

Postprzez WanHelsinng » wtorek, 13 marca 2018, 18:12

Ja daję wtedy gorzka herbatkę ziołowa i pomaga
WanHelsinng
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 13 marca 2018, 18:09

Postprzez » wtorek, 13 marca 2018, 18:12

 

Następna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron