Co na detoks?

Re: Co na detoks?

Postprzez aga59 » wtorek, 10 kwietnia 2018, 12:17

Jeśli często imprezujesz i większość posiłków składa się z niezdrowego jedzenia, to musisz miedz na uwadze zagrzybienie organizmu. Problemy z układem trawiennym to początek dolegliwości w i wtedy zwykły detoks nie pomoże, także warto zrobić czasami rachunek sumienia i spojrzeć na ostanie kilka miesięcy uwzględniając tryb życia. Jeśli grzyby cię dopadną to konieczna będzie wielomiesięczna dieta, lub zmiana żywienia na całe życie, dodatkowo konieczne będzie stosowanie różnych preparatów i leków.
Nowoczesne projekty domów
aga59
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa, 4 kwietnia 2018, 12:42

Postprzez » wtorek, 10 kwietnia 2018, 12:17

 

Re: Co na detoks?

Postprzez Inatka93 » czwartek, 26 kwietnia 2018, 12:48

Nie wiem , to jakaś moda, że się detoksykujecie? Jesteś już chyba z ósmą osoba, jakiej odpowiadam na to samo pytanie. To chyba wpływ wiosny i lata ;) . Otóż na detoks dobra jest woda z cytryną, albo trawą cytrynową, sałatki warzywne, jakiś mały dodatek owoców. Ogórek też fajnie działa tak odświeżająco. Oczywiście wodę, czy to filtrowaną takimi urządzeniami https://strefafiltrow.pl/ , butelkowaną czy zwykłą kranówkę, pić musisz CODZIENNIE w ilości minimalnie 8 szklanek. Zobaczysz, jak to Ci pomoże ;p .
Inatka93
 

Re: Co na detoks?

Postprzez lonia » wtorek, 8 maja 2018, 14:42

Pij dużo wody przede wszystkim. Lepszego detoksu nikt jeszcze nie wymyślił.
lonia
 
Posty: 25
Dołączył(a): wtorek, 8 maja 2018, 14:09

Re: Co na detoks?

Postprzez iki » wtorek, 8 maja 2018, 23:46

zielone smoothie, głodówka dwa dni, albo dieta raw - czyli bez gotowania, smażenia..
iki
 
Posty: 22
Dołączył(a): środa, 2 maja 2018, 22:34

Re: Co na detoks?

Postprzez tomekfit » poniedziałek, 16 lipca 2018, 13:20

Na fali popularności "diety sokowej" postanowiłem wyposażyć się w sprzęt do wyciskania i blendowania. Na początku było oczywiście super. Czułem się bardzo lekko, mniejsze zmęczenie. Ogólnie same plusy. Do czasu... Wydałem na urządzenie pół wypłaty, mniejsza o markę i po wrzuceniu kilku marchewek padł i już nie zadziałał. Żałuję, że nie kupiłem G21 blender do smoothie... kosztuje mniej, a słyszałem naprawdę fajne opinie... No cóż. Pozostaje mi kupować te jednodniowe i liczyć, że wszystko jest mega zdrowe :)
tomekfit
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lipca 2018, 13:13

Re: Co na detoks?

Postprzez domatorka1 » czwartek, 25 października 2018, 06:47

Polecam zrobić sobie detoks ze świeżo wyciskanymi sokami. Jeżeli nie macie wyciskarki do soków, można użyć przystawki do maszynki do mielenia. U mnie sprawdziła się przystawka do maszynki zelmer do wyciskania soków. Uwierzcie, ze o niebo lepiej można się poczuć po takim oczyszczaniu :)
domatorka1
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 25 października 2018, 06:44

Re: Co na detoks?

Postprzez elwira » środa, 7 listopada 2018, 13:56

Też słyszałam, że zielona herbata wspomaga ten proces. Moje koleżanki robią detoks za pomocą soków - podobno też działa. Warto wypróbować wiele rzeczy korzystnych dla naszego zdrowia.
elwira
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 5 listopada 2018, 10:01

Re: Co na detoks?

Postprzez Asiula » wtorek, 4 grudnia 2018, 16:38

Też mam często takie problemy żołądkowe i okazuje się, że najlepszym rozwiązaniem stanie się detoks nad morzem w Jastrzębiej Górze w Primaverze. Sama w domu bym się nie zmobilizowała. A tak wyjadę na specjalny turnus zdrowotny, gdzie będę musiała trzymać się odpowiedniego programu. Składa się on zarówno z roślinnej diety, jak i aktywności fizycznej. Oczywiście czekają na mnie również przyjemności takie jak bezpłatny wstęp do kompleksu basenów, świata saun oraz strefy jacuzzi :)
Asiula
 
Posty: 44
Dołączył(a): sobota, 17 listopada 2018, 11:46

Re: Co na detoks?

Postprzez gabi » niedziela, 6 stycznia 2019, 00:11

tu poczytaj co zrobić na dobry detoks - https://zdroweiekologiczne.pl/detosil-s ... ntu-diety/
gabi
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2018, 13:10

Re: Co na detoks?

Postprzez Gość » poniedziałek, 20 maja 2019, 10:12

Uważam, że podczas oczyszczania organizmu z toksyn świetnie sprawdzą się ziołowe napary. Ziołowa herbata Pukka, w skład której wchodzi m.in. rumianek, lawenda, kwiat bzu czy kwiaty nagietka, sprawiła, że szybko wróciłam do formy po zatruciu.
Gość
 

Postprzez » poniedziałek, 20 maja 2019, 10:12

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość