oświetlenie do hali produkcyjnej

oświetlenie do hali produkcyjnej

Postprzez minor » wtorek, 13 sierpnia 2019, 19:23

Spora Hala produkcyjna - jakie oświetlenie wybrać?
minor

Postprzez » wtorek, 13 sierpnia 2019, 19:23

Re: oświetlenie do hali produkcyjnej

Postprzez jacenty77 » czwartek, 24 października 2019, 03:26

Jeśli ma to być pełne oświetlenie całej hali to na pewno warto postawić na jak najbardziej ekonomiczne rozwiązanie - ledy. Z doświadczenia polecam produkty firmy GTV. oferta jest bardzo kompleksowa, znajdziesz tu wszystko od osprzętu elektroinstalacyjnego, poprzez żarówki aż po różnego rodzaju dodatki jak oprawy. zerknij sobie np na zestaw Betis II.
jacenty77

Postprzez uteg » czwartek, 24 października 2019, 08:40

ja to bym przede wszystkim postawiłna światła led :)
uteg

Postprzez Limetka » piątek, 25 października 2019, 18:46

wydaje mi sie ze takie oswietlenie led bedzie dobrym pomyslem. Co wiecej, teraz mozna zaupic taki osprzęt jak automaty zmierzchowe ktory sprawdzi sie zarowno w domu jak i w przemysle. Jest to swietne rozwiazanie ,poniewaz mozemy automatycznie sterowac oswietleniem. Duzą zaletą tego osprzetu jest rowniez to,ze mozemy zaoszczedzic sporo pieniedzy na rachunkach za prad.
Limetka

Postprzez LeCarre » niedziela, 27 października 2019, 09:52

Raczej wszyscy się zgadzamy, że oświetlenie led będzie najlepszym rozwiązaniem, bo chociaż dzisiejsze jarzeniówki są już dużo lepsze to jednak wciąż pobierają dużo prądu, a przy takiej hali produkcyjnej to potrzeba ich pewnie mnóstwo. Ja bym postawił tu na ledowe żarówki gu10 ze sklepu internetowego onelectro.pl. Będą działały wiele tysięcy godzin, a to robi wrażenie, poza tym cena żarówki gu10 jest bardzo mała, więc koszty wymiany są praktycznie żadne.
LeCarre

Postprzez kardinale » wtorek, 29 października 2019, 16:45

Pokazał sie artykuł o tym tutaj :) https://www.apteka24-online.pl
kardinale

Postprzez Beretka » środa, 6 listopada 2019, 13:41

Może takie lampy industrialne się nadadzą?
Beretka

Postprzez kardinale » sobota, 23 listopada 2019, 16:35

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat energii fotowoltaicznej, panelach, ogrzewania domu oraz energii przyszłości zajrzyj w tą stronę https://24fotowoltaika.pl/5000-plus-kto ... ansowanie/ wszystko o fotowoltaice w jednym miejscu!
kardinale

Postprzez KonradSkal » niedziela, 24 listopada 2019, 16:53

Nie do końca wiedziałem jakie rozwiązanie oświetleniowe będzie najlepsze, podczas ostatniego remontu. Ciężko mi było samemu ocenić, które będą najlepsze. Odwiedziłem chyba każde możliwe forum w poszukiwaniu informacji. Tutaj znalazłem rozwiązanie mojego problemu: https://www.topmet.pl/
KonradSkal

Postprzez fachowiec » wtorek, 10 grudnia 2019, 15:55

Cześć!
U mnie w pracy na hali produkcyjnej musiałem stworzyć ciąg węży oświetleniowych LED, wykorzystałem do tego celu specjalny łącznik do systemu GIVRO. Nie mogłem znaleźć, żadnego sensownego i wyglądającego dobrze rozwiązania. I to zdało rezultat. Dlatego polecam wszystkim, potem w domu przy oświetlaniu podwórka na święta, tez się przydało. :D
fachowiec

Postprzez » wtorek, 10 grudnia 2019, 15:55

Powrót do Inne męskie sprawy