Wybór Alkomatu

Wybór Alkomatu

Postprzez bobo » wtorek, 30 października 2018, 18:53

Porządny alkomat Waszym zdaniem jakie musi mieć cechy?? Macie jakieś w domu??
bobo
 

Postprzez » wtorek, 30 października 2018, 18:53

 

Re: Wybór Alkomatu

Postprzez dimek » wtorek, 30 października 2018, 19:35

Ja mam Alkohita X8. Co musi mieć? Przede wszystkim dobry czujnik i możliwość wykonania kalibracji. Bez tego daleko się nie zajedzie.
dimek
 

Re: Wybór Alkomatu

Postprzez dracka » wtorek, 6 listopada 2018, 12:27

Często trzeba taki alkomat kalibrować? Chce kupić mężowi i właśnie jakby się dało żeby jezcze te kalibracje były w cenie. Jakie czujniki najlepsze?
dracka
 

Re: Wybór Alkomatu

Postprzez Ogierek » wtorek, 6 listopada 2018, 19:15

Ja nie oszczędzałem, bo warto mieć jak najlepszy
Ogierek
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 6 listopada 2018, 19:13

Re: Wybór Alkomatu

Postprzez dimek » czwartek, 22 listopada 2018, 20:04

dracka napisał(a):Często trzeba taki alkomat kalibrować? Chce kupić mężowi i właśnie jakby się dało żeby jezcze te kalibracje były w cenie. Jakie czujniki najlepsze?


Raz do roku albo co określoną liczbę pomiarów. Alkomat z reguły sam przypomni o kalibracji. A na gwarancji masz kalibrację darmową więc warto z takiej opcji skorzystać. Czujniki z kolei najlepsze są elektrochemiczne, jak chcesz wydać parę złoty to tylko takie są godne uwagi. Jak wybierałem swój alkomat to mi doradzono w sklepie, że najlepsze czujniki ma Alkohit.
dimek
 

Re: Wybór Alkomatu

Postprzez dracka » piątek, 23 listopada 2018, 12:41

w sensie że wyświetla się komunikat że trzeba kalibrację zrobić cyz jak to wygląda? Myślałam o tym modelu x60 z alkohita, warto kupować taki z lejkiem?
dracka
 

Re: Wybór Alkomatu

Postprzez boss » piątek, 23 listopada 2018, 19:28

dracka napisał(a):w sensie że wyświetla się komunikat że trzeba kalibrację zrobić cyz jak to wygląda? Myślałam o tym modelu x60 z alkohita, warto kupować taki z lejkiem?

alkomat z lejkiem to lepsze rozwiązanie ponieważ można dmuchać w kilka osób. Tylko pomiędzy jednym a drugim badaniem trzeba odczekać aby wynik był poprawny i nie uszkodzić alkomatu. A Alkohit to bardzo dobre urządzenia. Dają długą gwarancję na swoje urządzenia.
boss
 

Re: Wybór Alkomatu

Postprzez av0kado » środa, 12 grudnia 2018, 10:53

Pamiętajcie jeszcze, że kalibrację alkomatów można przeprowadzać w lucann.pl. W przypadku mojego sprzętu trzeba to robić po roku lub po wykonaniu 500 pomiarów. W stycznie będę go kalibrować, bo już najwyższa pora.
av0kado
 
Posty: 44
Dołączył(a): wtorek, 6 lutego 2018, 06:51

Re: Wybór Alkomatu

Postprzez tomeczekek » środa, 19 grudnia 2018, 12:13

Najlepiej zamówić alkomat u autoryzowanego dealera, żeby mieć co do niego pewność
tomeczekek
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2018, 12:08

Re: Wybór Alkomatu

Postprzez Asiula » czwartek, 17 stycznia 2019, 15:05

Te alkomaty , które właśnie przeglądam, są naprawdę dobrej jakości. Też muszę wybrać jakiś dla męża i zastanawiam się nad cechami, które powinien posiadać. W końcu wszystkie różnią się od siebie nie tylko zastosowaną podczas produkcji technologią, ale także łatwością obsługi. Świetną funkcją jest możliwość wydrukowania pomiaru oraz przesłanie wyników na inne urządzenie.
Asiula
 
Posty: 44
Dołączył(a): sobota, 17 listopada 2018, 11:46

Postprzez » czwartek, 17 stycznia 2019, 15:05

 

Następna strona

Powrót do Inne męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość