Szukam środka wzmacniającego potencję

Re: Szukam środka wzmacniającego potencję

Postprzez borowik » czwartek, 21 lipca 2016, 18:19

Ja też stosowałem iqman i jak najbardziej jestem zadowolony, w końcu seks jest spokojny (bez stresu) i znów jest przyjamnością
borowik
 

Postprzez » czwartek, 21 lipca 2016, 18:19

 

Re: Szukam środka wzmacniającego potencję

Postprzez Samarytanin » wtorek, 2 sierpnia 2016, 18:30

Moim zdaniem IQman to zdecydowanie najrozsądniejsze wyjście jeżeli ktoś ma problemy z potencją
Samarytanin
 

Re: Szukam środka wzmacniającego potencję

Postprzez feliks » piątek, 12 sierpnia 2016, 19:39

Mi też pomogło zastosowanie IQman, wcześniej pomiędzy, aby do czegoś doszło musiałem mieć długie przerwy, bo inaczej nie było pełnej erekcji, dochodziło nawet do tego, że cieszyłem się jak udało się raz na dwa tygodnie, teraz, po tym ja zastosowałem IQman, mogę za każdym razem, nawet co dziennie...
feliks
 

Re: Szukam środka wzmacniającego potencję

Postprzez samuell » piątek, 19 sierpnia 2016, 18:43

Ja akurat stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki uzyskałem, juz nie mam problemów z erekcją, mało tego są znacznie większe możliwości pod względem czasu w jakim moge się kochać
samuell
 

Re: Szukam środka wzmacniającego potencję

Postprzez Patataj » czwartek, 15 września 2016, 19:37

Ja stosowałem iqman i dla mnie on jest najlepszy, bo jako jedyny okazał się skuteczny
Patataj
 

Re: Szukam środka wzmacniającego potencję

Postprzez rogal » piątek, 16 września 2016, 17:22

Ja zastosowałem iqman jak miałem problemy z erekcją i obecnie nie mam pod tym względem najmniejszych problemów
rogal
 

Re: Szukam środka wzmacniającego potencję

Postprzez fifi » sobota, 8 października 2016, 17:53

Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony z efekt ów jakie uzyskałem. Dzisiaj wiem, że to iż wybrałem ten środek był bardzo dobrym rozwiązaniem
fifi
 

Re: Szukam środka wzmacniającego potencję

Postprzez Konrad » czwartek, 12 stycznia 2017, 16:57

Jak dla mnie nie ma lepszego środka na poprawę erekcji jak iqman, stosowałem prawioe rok temu i od tamtego czasu żadnych problemów
Konrad
 

Re: Szukam środka wzmacniającego potencję

Postprzez Szymek » wtorek, 17 stycznia 2017, 18:08

Stosowałem iqman ponad pół roku temu, do dzisiaj nie mam żadnych problemów z erekcją, jak dla mnie rewelacja...
Szymek
 

Re: Szukam środka wzmacniającego potencję

Postprzez Juras » piątek, 20 stycznia 2017, 13:34

Mi też od jakiegoś czasu pomagają tabletki IQMAN. Spośród wielu, które zażywałem do niech przekonałem się teraz najbardziej.I mam nadzieję że są na tyle skuteczne że nie będę musiała szukać czegoś innego.
Juras
 

Postprzez » piątek, 20 stycznia 2017, 13:34

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron