Jaki środek przy ćwiczeniach na siłowni?

Re: Jaki środek przy ćwiczeniach na siłowni?

Postprzez zofialipska » poniedziałek, 16 lipca 2018, 22:38

Nigdy nie stosowałam żadnych cudownych suplementacji. Zawsze tylko dieta, aktywność fizyczna, silna wola i samozaparcie. To zawsze przynosiło mi sukces i efekt nie jest krótkotrwały jak w przypadku innych metod
zofialipska
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 20 czerwca 2018, 13:08

Postprzez » poniedziałek, 16 lipca 2018, 22:38

 

Re: Jaki środek przy ćwiczeniach na siłowni?

Postprzez fitwoman » środa, 3 października 2018, 23:47

Ja raczej nie stosuję jakichś specjalnych suplementów diety, ale czasami, jak mam mega słaby dzień wspieram się tabletkami energetycznymi typu carbonex - fajnie przeciwdziałają kryzysom energetycznym i pozwalają przeprowadzić efektywny trening :)
fitwoman
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 2 sierpnia 2018, 08:49

Re: Jaki środek przy ćwiczeniach na siłowni?

Postprzez EmmiliaF » wtorek, 23 października 2018, 00:36

Zalezy jakie macie wymagania wobec treningów na siłowni. Są odpowiednie środki na redukcje, na odchudzanie, na przybranie masy mięśniowej i wiele wiele innych. Niektórzy chodzą wyłącznie ze względów zdrowotnych na siłownie. Zajrzyjcie sobie najlepiej na ofertę sklepu Sport Shop Proponują oni nie tylko spory wybór odżywek, witamin i suplementów, ale i także profesjonalny sprzęt sportowy. W taki też musicie oczywiście sie zaopatrzyć jeżeli planujecie zacząć swoją przygodę z siłownią.
EmmiliaF
 
Posty: 37
Dołączył(a): niedziela, 29 października 2017, 07:41

Re: Jaki środek przy ćwiczeniach na siłowni?

Postprzez Kapselek » czwartek, 9 maja 2019, 12:08

Ja tam wole nie stosowac zadnych srodkow a po prostu zmieniac sobie cwiczenia. Odkad mam wlasna silownię w domu i sprzet z tej strony https://www.e-insportline.pl/ to cwicze regularnie i calkiem dobrze mi to wychodzi :D
Kapselek
 

Re: Jaki środek przy ćwiczeniach na siłowni?

Postprzez Lukiii54 » wtorek, 20 sierpnia 2019, 18:32

Jeśli zależy ci na zbudowaniu masy mięśniowej to polecam białko, tutaj masz https://prohormones.pl ciekawy wybór suplementów z pewnością znajdziesz coś dla siebie :)
Lukiii54
 

Re: Jaki środek przy ćwiczeniach na siłowni?

Postprzez Baobab » wtorek, 20 sierpnia 2019, 18:34

To zależy od stażu i stopnia zaangażowania. Jeśli ktoś ćwiczy dla samego zdrowia i lepszej kondycji, to nie potrzeba suplementów, wystarczy racjonalne żywienie. Ktoś bardziej zaawansowany może sobie jakąś kreatynę kupić lub przedtreningówkę.
Baobab
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 20 sierpnia 2019, 18:32

Re: Jaki środek przy ćwiczeniach na siłowni?

Postprzez samil » wtorek, 15 października 2019, 17:05

ja polecam przede wszystkim białko :)
samil
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 21 sierpnia 2019, 10:50

Re: Jaki środek przy ćwiczeniach na siłowni?

Postprzez kardinale » środa, 30 października 2019, 16:52

Nie wiesz które białko wybrać ? Dobierz dla siebie odpowiednią odżywkę! Wszystko o białkach WPC WPI tutaj: https://www.onxl.pl/wpc-czy-wpi-czym-si ... -bialkowe/
kardinale
 
Posty: 866
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2019, 11:56

Re: Jaki środek przy ćwiczeniach na siłowni?

Postprzez Roarrra » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 15:42

Na pewno trzeba pomyśleć o białku, te będzie podstawowym suplementem. Można również pomyśleć o innych rzeczach, jednak to powinien wam ktoś kto się na tym zna doradzić. Można też poczytać w sieci o konkretnych suplementach. Ja tak znalazłam na hershpizza.com całkiem sporo ciekawych recenzji, opisów i także opinii o konkretnych suplementach diety. Zerknijcie sobie także na ich stronkę.
Roarrra
 
Posty: 110
Dołączył(a): poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 11:54

Re: Jaki środek przy ćwiczeniach na siłowni?

Postprzez kaceperee » czwartek, 2 stycznia 2020, 20:28

Ja znalazłem złoty środek i to stało się kluczem moich sukcesów
kaceperee
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 2 stycznia 2020, 20:21

Postprzez » czwartek, 2 stycznia 2020, 20:28

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości