Marynarki

Marynarki

Postprzez Paweł » wtorek, 11 listopada 2014, 21:35

Zawsze z modą miałem na bakier. Dla mnie liczył się luz. Jeansy, t-shirt, to wszystko czego potrzebowałem do szczęścia. Teraz zmieniłem prace i wymagają w nowej firmie może nie zakucia się w garnitur (tego bym nie przeżył), ale spodnie, gustowna koszula i marynarka. Mogą być ”sportowe”. Z tego względu, mam pytanie, czy takie marynarki są odpowiednie?
Paweł
 

Postprzez » wtorek, 11 listopada 2014, 21:35

 

Re: Marynarki

Postprzez gość » wtorek, 11 listopada 2014, 21:36

Odpowiem Ci z puntu widzenia sprzedawcy detalicznego, bo handluję ich produktami kupując je w hurtownii . Są one cenione przez klientów,tak jak piszesz, jeżeli dopuszcza się modele sportowe, to uważam, że jak najbardziej możesz je kupić
gość
 

Re: Marynarki

Postprzez Sławek » czwartek, 23 lipca 2015, 20:24

Moim zdaniem powinieneś zainteresować się oferta polskiego producenta odzieży męskiej repablo. Zresztą sam sprawdź: https://sklep.repablo.com/odziez-meska
Sławek
 

Re: Marynarki

Postprzez MarekParad » czwartek, 19 października 2017, 13:32

Na garniturze jak na samochodzie, nie można oszczędzać. Ponieważ w garniturze facet musi wyglądać porządnie dlatego najlepiej kupić sobie markowy garnitur lub taki szyty na miarę. Ponieważ odpowiednio dopasowany garnitur z każdego mężczyzny robi prawdziwego męża. Dlatego polecam wam ładne garnitury bespoke, firma ta ma garniakina różne okazje: wesela, śluby, kolacje, bankiety i wiele innych.
MarekParad
 
Posty: 21
Dołączył(a): czwartek, 19 października 2017, 13:05

Re: Marynarki

Postprzez werderek » niedziela, 11 marca 2018, 23:03

To zależy od charakteru pracy, jeśli jesteś prawnikiem bądź kierownikiem wysokiego szczebla to sportowa nie przejdzie
werderek
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 11 marca 2018, 22:58

Re: Marynarki

Postprzez filin » czwartek, 13 września 2018, 19:57

Tak, jeśli się dobrze dobierze marynarkę, koszulę to i z jeansami wygląda się naprawdę wyjściowo :)
filin
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 11 września 2018, 19:33

Re: Marynarki

Postprzez mousenick » wtorek, 2 października 2018, 06:59

Niedługo biorę ślub i jestem w trakcie poszukiwania fraka dla mojego męża. Sam chciał! Nie zmuszałam!
mousenick
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 19 września 2018, 20:43

Re: Marynarki

Postprzez Zdzisio » niedziela, 21 października 2018, 12:21

Ja głównie nosze marynarki na spotkania biznesowe z pracy. Wszyscy chcą na nich dobrze wypaść, a prezencja i dobre pierwsze wrażenie odgrywają w biznesie istotną rolę. Ostatnio kupuję marynarki za pośrednictwem sklepu https://kubenz.pl/odziez/marynarki.html gdyż mają tam oryginalne wzory i jestem w stanie wyróżnić się z tłumu.
Zdzisio
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 21 października 2018, 12:12

Re: Marynarki

Postprzez dariawaria » wtorek, 30 października 2018, 10:38

dobrze skrojona marynarka i koszula plus skórzane paski męskie i czyste, skórzane buty - dla mnie bomba !
dariawaria
 
Posty: 410
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 11:51

Re: Marynarki

Postprzez franekop » środa, 31 października 2018, 15:21

Kiedyś nie byłem przekonany do sportowych marynarek, ale zostałem postawiony w sytacji, w której musiałem takową kupić
franekop
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 31 października 2018, 15:18

Postprzez » środa, 31 października 2018, 15:21

 

Następna strona

Powrót do Inne męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron