Garnitur na wyjątkową okazję.

Re: Garnitur na wyjątkową okazję.

Postprzez kajetanpe » środa, 5 sierpnia 2020, 11:08

Ja nie chodzę w garniturze na co dzień, więc każda okazja, kiedy go ubieram jest wyjątkowa
kajetanpe
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 5 sierpnia 2020, 11:01

Postprzez » środa, 5 sierpnia 2020, 11:08

 

Re: Garnitur na wyjątkową okazję.

Postprzez Mnich » sobota, 8 sierpnia 2020, 18:57

Ja nie cierpię garniturów
Mnich
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 8 sierpnia 2020, 18:57

Re: Garnitur na wyjątkową okazję.

Postprzez lejla7 » wtorek, 11 sierpnia 2020, 11:56

Wiadomo, że wybór tak wymagającego elementu stroju zawsze niesie ze sobą sporo emocji oraz dyskusji. Warto więc wiedzieć na jaki konkretnie styl pragniemy zwrócić uwagę i co najmocniej nas interesuje. Polecam w tym wypadku garnitury Ciechanów które charakteryzują się wysoką jakością, doskonałym dopasowaniem oraz różnorodnością.
lejla7
 
Posty: 200
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2019, 10:57

Re: Garnitur na wyjątkową okazję.

Postprzez marek_totek » wtorek, 11 sierpnia 2020, 12:47

Dla mnie każda okazja, kiedy ubieram garnitur jest wyjątkowa
marek_totek
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 11 sierpnia 2020, 12:42

Re: Garnitur na wyjątkową okazję.

Postprzez nyszka » niedziela, 18 października 2020, 05:03

Mnich napisał(a):Ja nie cierpię garniturów


Mój facet też, ale na specjalne okazje jak urodziny, wesela i inne imprezy zawsze zakłada. Aktualnie nowoczesne garnitury prezentują się dobrze i pasują nie tylko z koszulą, marynarką i pantoflami, a też w połączeniu z trampkami - na sportowo. Zauważyłam nawet to wśród osób młodych, że większość się tak ubiera. Wiadomo osobom starszym nie wypada zakładać trampek, ale młodzi wyglądają elegancko.
nyszka
 
Posty: 410
Dołączył(a): piątek, 17 maja 2019, 19:52

Re: Garnitur na wyjątkową okazję.

Postprzez nyszka » niedziela, 25 października 2020, 11:02

Garnitur na wyjątkową okazję także powinien być wyjątkowy i dobrze leżeć. Warto więc wiedzieć, na co należy zwrócić uwagę przy jego zakupie. Sama szukałam takich poradników zanim szłam z narzeczonym kupować tą część garderoby. Tutaj http://www.bestnews.pl/kupujemy-garnitu ... cic-uwage/ znalazłam ten, z którego wiadomości wykorzystałam. Fajnie, że obecnie takie informacje można znaleźć w sieci.
nyszka
 
Posty: 410
Dołączył(a): piątek, 17 maja 2019, 19:52

Re: Garnitur na wyjątkową okazję.

Postprzez Monsterek » poniedziałek, 28 grudnia 2020, 12:57

W kwestii garniturów istotne jest bardzo to by dobrze je prać. W domowych warunkach ciężko, dlatego chyba najlepiej wybrać jakąś pralnie, najlepiej na telefon. Sprawdzcie sobie np. https://www.pralnia-warszawianka.pl. To pralnia z dowozem, wystarczy zadzwonić i przyjadą po pranie.
Monsterek
 
Posty: 201
Dołączył(a): wtorek, 28 stycznia 2020, 17:55

Re: Garnitur na wyjątkową okazję.

Postprzez tatwoj12 » środa, 20 stycznia 2021, 17:50

Monsterek napisał(a):W kwestii garniturów istotne jest bardzo to by dobrze je prać. W domowych warunkach ciężko, dlatego chyba najlepiej wybrać jakąś pralnie, najlepiej na telefon. Sprawdzcie sobie np. https://www.pralnia-warszawianka.pl. To pralnia z dowozem, wystarczy zadzwonić i przyjadą po pranie.


W Pralni Warszawianka prałam płaszcze, suknię ślubną też, która teraz wisi sobie i może któraś z moich córek założy ;) Poza tym czasami w ogóle korzystam tez z pralni wodnej.
tatwoj12
 
Posty: 243
Dołączył(a): sobota, 19 stycznia 2019, 09:53

Re: Garnitur na wyjątkową okazję.

Postprzez Minenka » czwartek, 4 lutego 2021, 21:24

W pełni się zgadzam, ślub to bardzo ważne wydarzenie, dlatego trzeba zadbać o porządny garnitur. Ja z moim już obecnym mężem naprawdę długo szukaliśmy czegoś odpowiedniego i w końcu udało nam się trafić na garnitur lavard i z całego serca polecam! Świetne wykonanie i wygląd.
Minenka
 
Posty: 103
Dołączył(a): czwartek, 27 grudnia 2018, 17:32

Re: Garnitur na wyjątkową okazję.

Postprzez Leika » czwartek, 25 lutego 2021, 15:18

Jeśli chodzi o ubrudzony garnitur to ja oddałabym go do pralnia na Wilanowie gdzie odpowiednio go wypiorą i przeprasują. Ty jedynie schowasz dobrze do szafy i poczeka na kolejną niezwykłą okazje. Ja w ten sposób prałam wiele sukienek i firanek.
Leika
 
Posty: 311
Dołączył(a): niedziela, 23 kwietnia 2017, 19:40

Postprzez » czwartek, 25 lutego 2021, 15:18

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron