Detektyw sprawy rozwodowe

Re: Detektyw sprawy rozwodowe

Postprzez eBie » poniedziałek, 12 marca 2018, 15:21

Wiesz co, jeśli chodzi o sprawy rozwodowe to nie wiem czy jest sens wydawać ciężko zarobione pieniądze na jakiegoś detektywa z przypadku... Ja wolałbym skorzystać z usług porządnej Kancelaria Adwokacka. Oni szybciej pomogą Ci się spokojnie rozwieść niż detektyw, serio.
eBie
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 11 marca 2018, 17:19

Postprzez » poniedziałek, 12 marca 2018, 15:21

 

Re: Detektyw sprawy rozwodowe

Postprzez gabi4 » piątek, 30 marca 2018, 13:57

Co do rozwodów, to na pewno warto zainteresować się doświadczoną kancelarią, która zajmie się Twoja sprawą - tak oprócz detektywa. Dowody swoją drogą, ale trzeba mieć jeszcze kogoś kto sensownie je przedstawi w sądzie. Dobra kancelaria to połowa sukcesu wygranej sprawy rozwodowej, szczególnie jak próbujemy udowodnić winę drugiej stronie. Mogę powiedzieć, że całkiem sporo pozytywnych opinii słyszałam o mecenas Pyszkowskiej - właśnie w rozwodach się specjalizują.
gabi4
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 21 marca 2017, 13:14

Re: Detektyw sprawy rozwodowe

Postprzez wiktoria68 » wtorek, 3 kwietnia 2018, 16:31

Gubie sie w nowoczesnej technologii. Gdybym sama miała szpiegować, to na bank zrobiłabym raczej sobie krzywdę. W sytuacji, kiedy faktycznie jest taka potrzeba to chyba nie ma co patrzeć na koszty, tylko skorzystać z usług detektywistycznych detektyw.zwarszawy.eu Wiem z doświadczeń moich rozwiedzionych koleżanek, że opłaciło im się to. I ostatecznie koszt wynajęcia detektywa nie był wcale taki duzy. Ja mialam bardzo mylne pojęcie. Zamiast się zastanawiać lepiej po prostu zadzwonić i zapytać.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Detektyw sprawy rozwodowe

Postprzez Strelka » piątek, 10 sierpnia 2018, 18:08

U mnie na szczęście bardzo sprawnie poszło. Mimo niezgodności charakterów to przynajmniej przy rozwodzie poszło bardzo zgodnie i bez przygód. Jednak znajoma już nie miała aż tak lekko. Korzystała nawet właśnie z pomocy detektywa, konkretnie to od https://detektyw-select-team.pl Tam dostała mega profesjonalną pomoc, mega to mnie zdziwiło że wgl takie firmy działają i jak swoją pracę wykonują:)
Strelka
 
Posty: 111
Dołączył(a): środa, 18 kwietnia 2018, 16:31

Re: Detektyw sprawy rozwodowe

Postprzez tomasz32 » wtorek, 2 października 2018, 14:51

Słyszeliście o takich warsztatach odzyskacbyla.com.pl ? Chciałbym żonę odzyskać, fakt zrobiłem parę głupstw ale ja kocham a to chyba ważniejsze. Zrobie wszystko aby ja odzyskać i mam nadzieje, ze wlanie te warsztaty mi w tym pomogą.
tomasz32
 

Re: Detektyw sprawy rozwodowe

Postprzez MarekTr » wtorek, 9 października 2018, 09:13

Moim zdaniem podczas sprawy rozwodowej warto wynająć detektywa albo agencję detektywistyczną, która zdobędzie dla nas dowody zdrady, które będzie można wykorzystać w sądzie jako materiał dowodowy. Ja mogę polecić tą agencję http://detektyw-slowinska.com/sprawy-rodzinne/wygraj-rozwod, bo ich praca bardzo mi pomogła wygrać sprawę rozwodową.
MarekTr
 
Posty: 156
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2018, 17:27

Re: Detektyw sprawy rozwodowe

Postprzez arkoska89 » poniedziałek, 22 października 2018, 18:45

Bardzo często przy sprawach rozwodowych wykorzystywany jest detektyw. Największe doświadczenie z tego co słyszałam ma ten http://www.detektyw-androsz.pl/ . Pełna dyskrecja i profesjonalizm.
arkoska89
 
Posty: 49
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 20:31

Re: Detektyw sprawy rozwodowe

Postprzez Psytka » poniedziałek, 26 listopada 2018, 08:34

Na pewno w sprawach rozwodowych przydają się dowody więc usługi detektywistyczne mogą być potrzebne. Nie ma jednak co ukrywac, że skorzystanie z detektywa trochę kosztuje wiec nie każdy może sobie na to pozwolić. W takich sytuacjach można samodzielnie zbierać dowody. Sprzęt przydatny do szpiegowania możecie zakupić w sklepie Gospy . Znajdziecie tu podsłuchy, kamerki, lokalizatory, dyktafony itp - warto zerknąć na ich ofertę.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Detektyw sprawy rozwodowe

Postprzez Ewakuacja » środa, 19 grudnia 2018, 17:54

Ja się zastanawiam miedzy detektywem a kupnem sprawdzonych urządzeń szpiegowskich, coś takiego znalazłam u nich https://elektromaniacy.pl/pol_m_Urzadze ... e-321.html a co do detektywa lub samej agencji, to różnica w cenie jest powalająca i nie wiem czy rozsądniej jest samodzielnie się za to zabrać.
Ewakuacja
 
Posty: 327
Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 18:23

Re: Detektyw sprawy rozwodowe

Postprzez latawiec biały » wtorek, 8 stycznia 2019, 17:00

Akurat detektywa nigdy nie wynajmowałam, bo uważam, że to za droga sprawa. No i trochę skomplikowana, bo ktoś się może zorientować, że jest śledzony... Jak chciałam sprawdzić, czy mąż mnie zdradza, to kupiłam takie oprogramowanie na telefon- https://monitoringtelefonu.com.pl/spyon ... -telefonu/ . Dzięki temu miałam dostęp do wielu opcji takich jak aparat czy sms-y męża. A to w bardzo szybki sposób pozwoliło mi odkryć okropną prawdę...
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Postprzez » wtorek, 8 stycznia 2019, 17:00

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości