olej do samochodu

Re: olej do samochodu

Postprzez dudek90201 » czwartek, 22 listopada 2018, 09:41

Ogólnie oleje shella sa dobre, sam je stosuje. Z shellem pozbyłem się np. nagromadzonego nagaru silnikowego i nie mam ubytków olejowych - nie musze robic dolewek.
dudek90201
 

Postprzez » czwartek, 22 listopada 2018, 09:41

 

Re: olej do samochodu

Postprzez AntekG » sobota, 24 listopada 2018, 11:40

Do każdego silnika jest określony typ oleju który trzeba wlać
AntekG
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 24 listopada 2018, 11:39

Re: olej do samochodu

Postprzez arturo » poniedziałek, 10 grudnia 2018, 21:21

dudek90201 napisał(a):Ogólnie oleje shella sa dobre, sam je stosuje. Z shellem pozbyłem się np. nagromadzonego nagaru silnikowego i nie mam ubytków olejowych - nie musze robic dolewek.


skąd wiesz że pozbyłeś się nagaru?? Otwierałeś silnik??
A nie wiesz z czego wynikają takie właściwości tego shella??
arturo
 

Re: olej do samochodu

Postprzez hollerum » poniedziałek, 17 grudnia 2018, 10:44

Od lat stosuję oleje shell helix ultra, sa bardzo delikatne dla mojego silnika, który jest już dosyć mocno wyeksploatowany.
hollerum
 

Re: olej do samochodu

Postprzez lemire » środa, 19 grudnia 2018, 12:52

Jeśli szukasz oleju do samochodu, to polecam poszukać produktów samych producentów, bo one są najbardziej dopasowane do danego modelu samochodu i masz pewność, że to będzie faktycznie olej, a nie jakaś fuszerka. Co prawda do swojego auta kupuję produkty różnych producentów, w tym płyn hamulcowy od Organiki: https://organika.com.pl/produkty/chemia-motoryzacyjna/plyny-hamulcowe/, ale olej napędowy kupuję wyłącznie ten, który jest dostosowany do mojego modelu. W sieci teraz jest wszystko, więc bez problemu znajdziesz, jaki typ oleju będzie pasować do twojego auta.
lemire
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2018, 08:45

Re: olej do samochodu

Postprzez kurczak » środa, 19 grudnia 2018, 21:34

hollerum napisał(a):Od lat stosuję oleje shell helix ultra, sa bardzo delikatne dla mojego silnika, który jest już dosyć mocno wyeksploatowany.


skąd takie wnioski o delikatności Shella dla silnika??
kurczak
 

Re: olej do samochodu

Postprzez ukulelele » piątek, 4 stycznia 2019, 01:06

Moja Honda zjada każdy olej, wiem, że nie warto inwestować w żaden porządny
ukulelele
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 4 stycznia 2019, 01:03

Re: olej do samochodu

Postprzez buhaj » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 22:26

ukulelele napisał(a):Moja Honda zjada każdy olej, wiem, że nie warto inwestować w żaden porządny


Spróbuj może z Shellem Helix. Czytałem że uszczelnia silnik więc może Ci pomoże i nie będzie zjadał tak oleju
buhaj
 

Re: olej do samochodu

Postprzez Eszer » sobota, 29 stycznia 2022, 16:31

online jest teraz dobry wybór
Eszer
 
Posty: 108
Dołączył(a): sobota, 29 stycznia 2022, 16:26

Re: olej do samochodu

Postprzez pogodna » wtorek, 20 grudnia 2022, 12:49

Serio was podziwiam. Olej do silnika w moim samochodzie wymienia za mnie mechanik z aldy - http://aldamotorsport.pl/mechanik-ferrari-szczecin/. Nie ukrywam, że taki układ w pełni mi odpowiada, bo wiem, że moje auto jest w dobrych rękach i wszelkie naprawy, wlewanie oleju, wymiana filtrów czy opon będą zrobione dobrze. Pewnie gdybym ja ogarniała ten temat, to coś poszłoby nie tak i musiałabym i tak zwrócić się o pomoc do mechanika.
pogodna
 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2022, 11:56

Postprzez » wtorek, 20 grudnia 2022, 12:49

 

Poprzednia strona

Powrót do Inne męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron