Pierwsze auto

Re: Pierwsze auto

Postprzez katarzyna.j » czwartek, 8 marca 2018, 11:37

myślę, że każdy posiadacz auta powinien mieć swój sprawdzony warszta/serwis samochodowy. Ja od kilku lat już jeżdże do serwisu https://www.4turbo.pl/produkty/rozne,2,27055. Jak dla mnie są najlepsi, bardzo profesjonalan firma, widać że znają się na tym co robią. Polecam wszystkim, któzy szukają sprawdzonego serwisu.
katarzyna.j
 
Posty: 59
Dołączył(a): poniedziałek, 12 lutego 2018, 12:31

Postprzez » czwartek, 8 marca 2018, 11:37

 

Re: Pierwsze auto

Postprzez werderek » niedziela, 11 marca 2018, 23:00

ja na pierwsze auto szukam jakiegoś ekonomicznego Fiata, może Bravo ..
werderek
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 11 marca 2018, 22:58

Re: Pierwsze auto

Postprzez Psytka » poniedziałek, 12 marca 2018, 12:40

Wybór pierwszego auta jest trudny. Z reguły jest to auto używane więc przed zakupem warto zdecydować się na sprawdzenie pojazdu. Auta używane sa w różnym stanie a sprzedający często liczy na niewiedzę kupującego. Sprawdzenie auta nie kosztuje wiele a daje gwarancje, że kupujemy samochód w dobrym stanie.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Pierwsze auto

Postprzez kordka » piątek, 16 marca 2018, 19:49

Doskonale wiem jak ciężki jest wybór samochodu. Ze swojej strony polecam wam niemiecką markę - BMW. Uważam, że są to najlepsze samochody dostępne obecnie na rynku. Nikogo do niczego nie zmuszam, ale zobaczcie ofertę https://www.bmw-team.pl/ . Może akurat któryś model przypadnie wam do gustu. Do dyspozycji macie zarówno samochody nowe jak i te używane, ale w świetnym stanie.
kordka
 
Posty: 117
Dołączył(a): wtorek, 24 października 2017, 20:21

Re: Pierwsze auto

Postprzez mitundos » środa, 2 maja 2018, 12:01

Kupiłem nie dawno pierwsze auto, ale niestety wymagało wielu napraw. Dobrze, że w mojej okolicy mam dobry zakład naprawczy. To jest AR Lipert w Lublinie, jak ktoś też jest stąd albo okolic to polecam ;)
mitundos
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 2 maja 2018, 11:59

Re: Pierwsze auto

Postprzez marekvn » poniedziałek, 14 maja 2018, 16:22

Hm... A gdzie polecalibyście kupować felgi? Zastanawiam się, czy te opcje są warte uwagi http://ladnefelgi.pl Co o tym sądzicie?
Pokój bez książek to jak ciało bez duszy.
marekvn
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 14 maja 2018, 15:36

Re: Pierwsze auto

Postprzez bronek » czwartek, 24 maja 2018, 08:26

swoją przygodę zacząlem od mazdy i jestem wierny tej marce, widzę jak wiele się pozmieniało przez te lata i ile rzeczy ulepszono ale dusza została ta sama :) mój najnowszy nabytek to cx-5, świetnie sobie radzi prz kazej pogodzie, nawet śliska, nie odśnieżona nawierzchnia to pikuś, wnętrze też dobrze przemyślane.
bronek
 

Re: Pierwsze auto

Postprzez KubUa » czwartek, 7 czerwca 2018, 14:36

Ja jeździłem Fiatem Seicento i dobrze go wspominam
KubUa
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 6 czerwca 2018, 20:01

Re: Pierwsze auto

Postprzez Radyjko » piątek, 8 czerwca 2018, 15:20

Moim zdaniem pierwsze auto powinno byc używane i "gotowe do rozbicia"
Radyjko
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 7 czerwca 2018, 22:05

Re: Pierwsze auto

Postprzez automaniak » czwartek, 14 czerwca 2018, 11:44

A ja miałem niewielkiego używanego Opla. Z czasem doposażyłem go w centralny zamek, głośniki, nowe hamulce... I tak stopniowo sobie mój wehikuł ulepszałem. Niedawno sprzedałem niedrogo w dobrym stanie kolejnemu młodemu kierowcy. Myślę że jeszcze nim pojeździ. Ważne żeby auto było ekonomiczne i nieduże.
automaniak
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 14 czerwca 2018, 11:25

Postprzez » czwartek, 14 czerwca 2018, 11:44

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron