Kostka brukowa do ogrodu

Re: Kostka brukowa do ogrodu

Postprzez robertele » sobota, 9 lutego 2019, 18:25

Ja wybrałbym mimo wszystko tańszą opcję
robertele
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 9 lutego 2019, 18:19

Postprzez » sobota, 9 lutego 2019, 18:25

 

Re: Kostka brukowa do ogrodu

Postprzez Gość » wtorek, 30 kwietnia 2019, 12:46

Jeżeli również będziecie na etapie wyboru odpowiednich donic betonowych do ogrodu w którym można umieścić tak piękne kwiaty to polecam sprawdzić kanał Pozbruk i serię filmów "Pozbruk zaprasza do ogrodu" oraz ich propozycje modeli.
Gość
 

Re: Kostka brukowa do ogrodu

Postprzez Jacek » piątek, 31 maja 2019, 23:19

Dlatego moim zdaniem również najlepszą opcją będzie wybór kostki brukowej. Myślę, że możesz zwrócić uwagę na przykład na Wenecja, Plaza Nova bądź Linea Zimowa od Pozbruk, które prezentują się świetnie nawet przez długie lata, dzięki odpowiednim zabezpieczaniu H-Plus.
Jacek
 

Re: Kostka brukowa do ogrodu

Postprzez byrud » wtorek, 11 czerwca 2019, 14:11

Jak kostka brukowa to tylko i wyłącznie od producenta Libet. Ja do swojego ogrodu zakupiłem ją u autoryzowanego sprzedawcy jakim jest http://goodbruk.pl/. Świetne doradztwo i ogromny wybór.
byrud
 

Re: Kostka brukowa do ogrodu

Postprzez Roarrra » środa, 7 sierpnia 2019, 07:30

Kostka brukowa ma bardzo szerokie zastosowanie w ogrodach. W sumie nie wychodzi wcale drogo więc warto nad tym się zastanowić :) Zobaczcie sobie tu ofertę od http://drokan-1.pl Będziecie mogli tu zamówić kostkę z takich firm jak polbruk, libet, bruk-bet. Od razu zamowicie tu usługi brukarskie. Zainteresujcie się ich szeroką ofertą na rozwiazania do ogrodu i nie tylko.
Roarrra
 
Posty: 110
Dołączył(a): poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 11:54

Re: Kostka brukowa do ogrodu

Postprzez kuner » piątek, 9 sierpnia 2019, 10:57

nie podoba mi się za bardzo taka kostka
kuner
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 9 sierpnia 2019, 10:55

Re: Kostka brukowa do ogrodu

Postprzez wiktoria68 » czwartek, 15 sierpnia 2019, 13:45

Pewnie, zabetonujcie ogrody na maksa, po co nam zieleń? Nie wiem co sie dzieje z tą tendencją do kostki brukowej, jakby nie było kostki granitowej, która dużo subtelniej wygląda i bardzo ładnie komponuje się z zielenią. Do tego ładne wykończenie krawężnikiem granitowym https://herkam.pl/oferta/krawezniki-granitowe To dopiero wygląda ładnie i naturalnie. Jestem właśnie przed kompletną reorganizacją w ogrodzie, a właściwie w dużej części ogrodu. Przede mną jeszcze masa pracy. Na pewno jednak będę dbała o to, by nie przesadzić z kostką granitową, nie przesadzić w sensie nie wyrzucania zbyt dużej liczby roślin.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Kostka brukowa do ogrodu

Postprzez sandomino » piątek, 16 sierpnia 2019, 14:45

Ja wolę mieć ogród zieleniutki, może jedynie wąski chodniczek by się przydał
sandomino
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 16 sierpnia 2019, 14:42

Re: Kostka brukowa do ogrodu

Postprzez polodolo » sobota, 17 sierpnia 2019, 20:49

Ja mam u siebie w ogrodzie wybrukowane chodniczki, żeby nikt nie chodził po trawie
polodolo
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 17 sierpnia 2019, 20:43

Re: Kostka brukowa do ogrodu

Postprzez Nisia » czwartek, 22 sierpnia 2019, 13:39

Szczerze przyznam, że mi osobiście nie podoba się kostka brukowa, dlatego w moim ogrodzie zdecydowałam się na chodniki i schodki wykonane z szarej kostki granitowej. Uważam, że jest dużo bardziej elegancka, a dodatkowo dużo bardziej pasuje do wystroju mojego ogrodu :)
Nisia
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 22 sierpnia 2019, 13:35

Postprzez » czwartek, 22 sierpnia 2019, 13:39

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości