wypadanie włosów

Re: wypadanie włosów

Postprzez Gloriens » poniedziałek, 27 maja 2019, 10:56

Jeśli gubisz sporo włosów i fakt ten zaczyna już realnie Cię niepokoić, to na Twoim miejscu udałabym się do trychologa, który dokładnie przebada Twoją skórę głowy, trafnie zdiagnozuje problem, a także zaproponuje właściwą metodę leczenia. Słyszałam, że w leczeniu skóry głowy rewelacyjne rezultaty przynosi mezoterapia igłowa, która wspomaga krążenie w skórze głowy, co pozwala cebulkom szybko się zregenerować. Z zabiegów tego typu chętnie korzystają dziś zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Moja mama dzięki tej metodzie uporała się z łysieniem plackowatym, które przez wiele lat spędzało jej sen z powiek.
Gloriens
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 27 maja 2019, 10:11

Postprzez » poniedziałek, 27 maja 2019, 10:56

 

Re: wypadanie włosów

Postprzez kabelexx » poniedziałek, 27 maja 2019, 19:02

Ja pogodziłem się z tym, że genetyki nie oszukam i w pewnym momencie będę musiał się zgolić na łyso
kabelexx
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 27 maja 2019, 18:57

Re: wypadanie włosów

Postprzez ania23 » poniedziałek, 3 czerwca 2019, 11:02

Hej :)
Czy znacie jakieś sprawdzone metody na łysienie plackowate leczenie? Czy w przypadku tej choroby warto stosować maści lub kremy, czy lepiej poddać się jakimś specjalnym zabiegom? Co według Was przynosi lepsze efekty? Z góry dziękuję za pomoc! :)
ania23
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 11:05

Re: wypadanie włosów

Postprzez metor » wtorek, 11 czerwca 2019, 11:00

wydaje mi się, że wypadanie włosów to coraz poważniejszy problem
metor
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 11 czerwca 2019, 10:58

Re: wypadanie włosów

Postprzez Piotrekkkk » wtorek, 25 czerwca 2019, 23:11

W takich sytuacjach przede wszystkim polecam odwiedzić trychologa, który przeprowadzi badanie skóry głowy i włosów, jeżeli jesteście z Warszawy lub okolic to polecam odwiedzić salon Miraflores :)
Piotrekkkk
 

Re: wypadanie włosów

Postprzez Coffee_Time » poniedziałek, 8 lipca 2019, 08:44

U mnie wypadanie włosów wiązało się z ciągłą bezsennością... :( Ale na szczęście poprawa jakości snu przyszła razem z fotelem masującym i odpowiednimi lekami. Poprawiłam też moją dietę i wieczorne nawyki. Może masz podobny problem?
Coffee_Time
 
Posty: 24
Dołączył(a): piątek, 8 marca 2019, 07:14

Re: wypadanie włosów

Postprzez imenroberto » poniedziałek, 8 lipca 2019, 09:26

Wypadanie włosów to często problem uwarunkowany genetycznie, na który nie mamy wpływu
imenroberto
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 8 lipca 2019, 09:22

Re: wypadanie włosów

Postprzez Michasiekkk » sobota, 10 sierpnia 2019, 16:33

Czasami wystarczy tylko zmiana fryzury by znacznie zmniejszyć wypadanie włosów, gdyby ktoś szukał dobrego męskiego fryzjera w warszawie to polecam odwiedzić salon In Harmony :)
Michasiekkk
 

Re: wypadanie włosów

Postprzez Werox111 » sobota, 31 sierpnia 2019, 15:01

Wypadanie włosów to straszna rzecz, szczególnie jak człowiek nie ma pojęcia o co tak naprawdę chodzi. Powiem Wam jedynie, że głównym powodem może być stres. Poczytajcie sobie więcej na ten temat na stronie - https://klinikasmp.pl/czy-stres-ma-wply ... ie-wlosow/ .
Werox111
 
Posty: 80
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lipca 2019, 10:30

Re: wypadanie włosów

Postprzez Mirek45 » poniedziałek, 23 września 2019, 20:35

Ja postawiłem na regularne podcinanie włosów i zabiegi pielęgnacyjne, polecam salon In Harmony w Warszawie - dużo grono moich kumpli tam chodzi i wszyscy mamy modne fryzurki :)
Mirek45
 

Postprzez » poniedziałek, 23 września 2019, 20:35

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron