wypadanie włosów

Re: wypadanie włosów

Postprzez Gość » piątek, 14 września 2018, 09:04

Jak taki problem się pojawia to trzeba iść do trychologa. Tylko specjalista tu pomoże. U mnie było podobnie i próbowałam sobie jakoś poradzić sama, ale efekty nie były za dobre. Koleżanka poleciła mi panią Elwirę, która ma salon Miraflores pod Warszawą, w Łomiankach. I ona mi pomogła. Zrobiła wywiad, badanie, potem plan leczenia i wyszłam na prostą:) polecam bardzo!
Gość
 

Postprzez » piątek, 14 września 2018, 09:04

 

Re: wypadanie włosów

Postprzez violatta » wtorek, 25 września 2018, 08:07

Wypadające włosy mogą nie jedną osobe wprowadzić w depresje, a pogłebia to jeszcze bardziej problem. Włosy w stresie wypadają o wiele szybciej, warto będzie się zapoznać z micropigmentacją https://www.microhaar.pl/ Jest to zabieg którym zatuszujesz prześwity włosów, jak i pozbędziesz sie zakoli oraz łysiejącego czubka głowy.
violatta
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 17:20

Re: wypadanie włosów

Postprzez anetaklepkotleta » czwartek, 27 września 2018, 10:47

A ja polecam isc do apteki i kupic sobie nizoral. Nie dosc, ze likwiduje lupiez, to jeszcze naprawde potrafi zdzialac cuda, jesli chodzi o wlosy. No i polecam zaczac zapewniac sobie wiecej witamin. :wink:
anetaklepkotleta
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 27 września 2018, 10:44

Re: wypadanie włosów

Postprzez jackwelss39 » wtorek, 16 października 2018, 15:33

Przede wszystkim trzeba zdiagnozować co jest przyczyną wypadania włosów. Gdy to zrobicie będzie wam dużo łatwiej wyleczyć waszą przypadłość. Na stronie https://www.drturowski.pl/blog/pl/wplyw ... w-na-wlosy znajdziecie sporo praktycznych porad co do tego. Mnie bardzo zaciekawił temat wypadania wlosów i wpływu hormonów na ten stan. Zarówno w przypadku obu płci mają one bardzo duzy wpływ na wypadanie włosów.
jackwelss39
 
Posty: 49
Dołączył(a): wtorek, 14 marca 2017, 16:47

Re: wypadanie włosów

Postprzez gadulka » wtorek, 27 listopada 2018, 09:58

Witam, od jakiegoś czasu strasznie wypadają mi włosy. Stały się rzadkie i matowe...Wszyscy mówią,że to przez okres jesienno zimowy i osłabienie organizmu. Macie tak? Co z tym zrobić? Może znacie jakieś skuteczne rady,które pomogłyby mi zachować porządek na głowie? Stosujecie jakieś specjalne szampony? Ja teraz zastanawiam się nad tym https://kolagen.info/p49,szampon-zageszczajacy-wlosy-z-diosmina.html co sądzicie? Będę wdzięczna za wszystkie opinie. Szczerze mówiąc jestem już załamana stanem swoich włosów.
gadulka
 
Posty: 105
Dołączył(a): poniedziałek, 19 listopada 2018, 11:13

Re: wypadanie włosów

Postprzez Antoska55 » poniedziałek, 17 grudnia 2018, 10:33

Ta przypadłość dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn, choć u kobiet nie jest to aż tak widoczne raczej. Jak macie takie problemy to najlepiej udac się do lekarza od takich problemów. A nikt na pewno lepiej wam nie pomoże niż trycholog http://www.trycho-diagnostyka.pl którego specjalizacją są włosy i skóra głowy
Antoska55
 
Posty: 46
Dołączył(a): poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 11:47

Re: wypadanie włosów

Postprzez Roarrra » poniedziałek, 18 lutego 2019, 18:58

Na pewno jest to dla wielu osób spory kompleks. Niektórzy od razu się z tym godzą, golą się na zero i mają spokój. Jednak nie musicie koniecznie się z tym godzić i możecie skutecznie przeciwdziałać łysieniu. Jednym z skuteczniejszych jak i nie najbardziej skutecznym zabiegiem będzie przeszczep włosów. Na stronce https://www.drturowski.pl/pl/ znajdziecie tego typu zabiegi, zapoznacie się także z ich efektami :)
Roarrra
 
Posty: 110
Dołączył(a): poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 11:54

Re: wypadanie włosów

Postprzez Lenny298 » środa, 15 maja 2019, 04:59

Zamiast inwestować w drogie specyfiki radzę udać się do dobrego salonu fryzjerskiego, nowe cięcie, odpowiednia pielęgnacja i będziesz jak nowo-narodzony. Super ofertę posiada salon In Harmony -polecam wszystkim mieszkańcom stolicy, sam chodzę tam od dobrych dwóch lat i wczoraj pozbyłem się siwych włosów :)
Lenny298
 

Re: wypadanie włosów

Postprzez ksiezniczkasisi » środa, 22 maja 2019, 14:10

dobry fryzjer to bardzo wazna sprawa, zgadzam sie, ale czasami problem wypadania wlosow moze byc natury genetycznej i wtedy trzeba zadzialac korzystajac z pomocy specjalistów, w Warszawie jest swietna Klinika Przeszczepu Wlosow i tam maja doswiadczonych specjalistów, dysponuja nowoczesnym sprzetem, wprowadzaja innowacje, sa na biezaco ze wszystkim, a w dodatku do konca maja jest mega promocja, warto skorzystac
ksiezniczkasisi
 
Posty: 374
Dołączył(a): czwartek, 15 listopada 2018, 20:09

Re: wypadanie włosów

Postprzez valia » piątek, 24 maja 2019, 11:03

Wydaje mi się, że najlepiej zacząć od witamin, które pomogą włosy wzmocnić, odżywią je, też pomogą w rośnięciu nowych. Od paru tygodni biorę vitapil, dobry ma skład, bo jest dużo krzemu, który wzmacnia włosy i sprawia że mniej się łamią, jest biotyna i żelazo, które zapobiegają wypadaniu i dużo innych witain i mnerałów. Odkąd biorę regularnie nie gubię już tak włosów, wyglądają zdrowiej i są dużo przyjemniejsze w dotyku.
valia
 

Postprzez » piątek, 24 maja 2019, 11:03

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron