Drobny upominek dla faceta

Drobny upominek dla faceta

Postprzez Kazia » sobota, 7 września 2019, 21:47

Co polecacie na drobny upominek dla faceta?
Kazia
 

Postprzez » sobota, 7 września 2019, 21:47

 

Re: Drobny upominek dla faceta

Postprzez matorlik67 » sobota, 19 października 2019, 06:43

Jeśli wierzący może to być Ojca PIO.
matorlik67
 
Posty: 34
Dołączył(a): sobota, 8 czerwca 2019, 10:59
Lokalizacja: Poznań

Re: Drobny upominek dla faceta

Postprzez zalie » wtorek, 22 października 2019, 16:51

zegarek to bardzo ciekawa rzecz
zalie
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 22 października 2019, 16:49

Re: Drobny upominek dla faceta

Postprzez Trinity67 » czwartek, 24 października 2019, 20:13

Skoro to ma być drobny upominek to odwiedź ten sklep z płytami. Tam znajdziesz bardzo fajne i ciekawe płyty cd, które możesz kupić w ramach prezentu. Myślę, że to fajny upominek i na pewno facet się z niego ucieszy. Do tego jakiś gadżet lub coś do picia i będzie na pewno zadowolony. Ważne, żeby prezent był praktyczny i dało się z nim coś robić, żeby nie leżał bezużytecznie w szafce.
Trinity67
 
Posty: 65
Dołączył(a): sobota, 23 grudnia 2017, 20:47

Re: Drobny upominek dla faceta

Postprzez karolaa » piątek, 25 października 2019, 09:53

Zależy co lubi Twój facet, bo pomysłów jest mnóstwo. I wcale nie muszą kosztować majątku. Można mu sprezentować film, książkę, jakąś płytę z ulubioną muzyką, prenumeratę ulubionej gazety, bilet do kina albo na kręgle albo zaproszenie na kolację do fajnej restauracji. Ale zawsze można przygotować coś samemu - domowe ciasta albo jakiś pyszny obiad i chwila rozmowy bardzo często jest najlepszym prezentem, bo wymaga naszego zaangażowania i poświęcenia czasu, a nie tylko wyjścia do sklepu
karolaa
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 11 lipca 2018, 13:20

Re: Drobny upominek dla faceta

Postprzez krolszparagow » piątek, 15 listopada 2019, 11:10

Hej, jak któraś z Was ma problem z tym, aby wymyślić jakiś fajny prezent dla faceta, to warto poszukać jakichś informacji i podpowiedzi. Na przykład tutaj: https://blog.provident.pl/prezent-dla-mezczyzny/ jest bardzo fajny tekst właśnie o tym, jakie prezenty mogą ucieszyć mężczyzn – mam nadzieję, że może którejś z Was podsunie on jakieś ciekawe pomysły :). Wiadomo, czasami każdy ma chwilę braku kreatywności i ciężko jest coś wymyśleć albo zdecydować się na jakiś konkretny prezent i wtedy warto poszukać jakiegoś zewnętrznego wsparcia.
krolszparagow
 
Posty: 145
Dołączył(a): wtorek, 29 stycznia 2019, 13:28

Re: Drobny upominek dla faceta

Postprzez Alicja87 » piątek, 22 listopada 2019, 15:25

Jak wiecie, że Wasz znajomy czy facet kocha zwierzęta to bardzo fajnym pomysłem na prezent dla niego może być śmieszna koszulka ze sklepu - https://centrumkoszulek.pl/47-koszulki- ... m-zwierzat . Ja tutaj kupiłam swego czasu parę sztuk i było śmiechu co nie miara.
Alicja87
 
Posty: 27
Dołączył(a): poniedziałek, 18 listopada 2019, 10:10

Re: Drobny upominek dla faceta

Postprzez Małgosia » niedziela, 1 grudnia 2019, 19:50

Kochani dla faceta ostatnio często wybieranym PRAKTYCZNYM prezentem jest alkomat tak mówię serio, jeśli ktoś będzie kupował alkomat na stronie https://alkopatrol.pl to mogę podać sprawdzony kod rabatowy, który działa w 100% kod: BONUS
Polecam alkomaty elektrochemiczne, tylko one gwarantują dokładność pomiaru np Alkomat AL-8000 SILVER
... a tanie noclegi Zakopane zawsze rezerwuję na Trivabook.pl
Małgosia
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 7 marca 2019, 23:06

Re: Drobny upominek dla faceta

Postprzez Ola » piątek, 6 grudnia 2019, 15:18

Ktoś ma pomysł na prezent na święta dla taty? Bo zastanawiam się, co kupić :)
Ola
 

Re: Drobny upominek dla faceta

Postprzez Czosnek » piątek, 6 grudnia 2019, 20:04

Ja mam prostą piłkę, bo mój stary jest fanatykiem... modelarstwa :d Więc zawsze kupuję mu model, figurkę, coś w ten deseń :)
Czosnek
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 6 grudnia 2019, 20:03

Postprzez » piątek, 6 grudnia 2019, 20:04

 

Następna strona

Powrót do Inne męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron