Prezent dla żony

Re: Prezent dla żony

Postprzez pieknyolek » poniedziałek, 25 lutego 2019, 10:01

Kobiety lubią mieć swoje ulubione skarpetki, w których chodzą po domu, oglądają telewizję itp. Na stronie https://wannabreak.pl/ znajdziesz moim zdaniem skarpetki, w których twoja żona się zakocha.
pieknyolek
 
Posty: 109
Dołączył(a): poniedziałek, 28 stycznia 2019, 12:25

Postprzez » poniedziałek, 25 lutego 2019, 10:01

 

Re: Prezent dla żony

Postprzez kobietka » wtorek, 12 marca 2019, 11:38

Każda kobieta uwielbia dostawać dobrej jakości kosmetyki oraz perfumy :) no i jeszcze kwiaty :) Indigo hurtownia oferuje szeroki wybór balsamów, olejków i kremów do ciała. Jeśli Twoja żona wykonuje manicure w domu możesz jej kupić zestaw lakierów do paznokci, ozdób do paznokci lub po prostu lampę UV, dzięki której wykona samodzielnie manicure hybrydowy :) Jeśli nie jesteś pewny czy będzie tego używać, najlepiej zasięgnij rady jej przyjaciółki, siostry czy mamy :) na pewno ocenią, czy taki prezent jej się spodoba :)
kobietka
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 8 marca 2019, 14:28

Re: Prezent dla żony

Postprzez shoppinglover » środa, 13 marca 2019, 11:09

Cześć, czy myślicie, że fotel masujący to dobry pomysł na prezent urodzinowy dla żony? Mój kumpel się mnie poradził w tej sprawie. W sumie ciekawy pomysł, jednak to spory podarunek i też nie wiadomo do końca czy trafiony... Czy ktoś z Was ma taki sprzęt i mógłby się wypowiedzieć? :D
shoppinglover
 
Posty: 32
Dołączył(a): środa, 5 grudnia 2018, 13:07

Re: Prezent dla żony

Postprzez Szklana-pogoda » czwartek, 21 marca 2019, 08:59

Cześć, ja wpadłem na pomysł, żeby kupić żonie na prezent na imieniny coś oryginalnego. Myślałem o ramce na zdjęcie, ale to jest chyba zbyt banalne. Ostatnio szukam pomysłów na forach i blogach. Znalazłem pomysł na zdjęcia w krysztale z grawerem na https://www.studio3d.com.pl/c/813/prezent-na-imieniny-urodziny. Czy ktoś zamawiał może takie i może podzielić się opinią? :)
Szklana-pogoda
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 12 marca 2019, 13:44

Re: Prezent dla żony

Postprzez tekla62 » poniedziałek, 25 marca 2019, 21:08

W naszych czasach mamy różne ciekawe propozycje na prezenty, ale chyba perfumy i kosmetyki są najczęściej kupowanymi. Widziałam fajne ostatnio propozycje na https://www.maxdrogeria.pl/bi-es-m1636 , które mnie zainteresowały i wydaje mi się,że Tobie też się spodobają.
tekla62
 

Re: Prezent dla żony

Postprzez Josicka » wtorek, 26 marca 2019, 08:54

Myślę, że każdej kobiecie spodoba się bielizna tym bardziej jeśli dostanie ją od swojego męża. Mój mąż podarował mi na urodziny bieliznę Dalia. Byłam bardzo zadowolona z prezentu. Biustonosz świetnie na mnie leży. Czuje się w nim bardzo komfortowo. Na dodatek jest bardzo ładny - jestem niestety bardzo wybredna jeśli chodzi o bieliznę, a o dziwo mój mąż trafił w dziesiątkę :P.
Josicka
 
Posty: 49
Dołączył(a): środa, 2 stycznia 2019, 17:21

Re: Prezent dla żony

Postprzez pola79 » wtorek, 26 marca 2019, 12:36

Może warto spróbować kupić perfumy. Na pewno wiesz jakie uwielbia. Markowe sprawdzają się najlepiej. Zerknij na propozycje na https://www.zapachymarzen.pl z kodem rabatowym WIOSNA2019 otrzymasz dodatkowo -10zł a więc zapłacisz jeszcze taniej niż myślisz.
pola79
 

Re: Prezent dla żony

Postprzez sesel » czwartek, 28 marca 2019, 15:58

jak dla mnie to biżuteria będzie najciekawszym pomysłem
sesel
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 28 marca 2019, 15:54

Re: Prezent dla żony

Postprzez ekstraceny » wtorek, 9 kwietnia 2019, 08:03

Dobre perfumy to zawsze fajny pomysł na prezent. Dobrze jest sprawdzić, jakich zapachów używa kobieta i wybrać podobne nuty zapachowe w sklepie. Ja bardzo polecam Karl Lagerfeld perfumy damskie - mają duży wybór od delikatnych i słodkich, po mocne zapachy ;)
ekstraceny
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 3 kwietnia 2019, 09:14

Re: Prezent dla żony

Postprzez Tomaszek » wtorek, 16 kwietnia 2019, 02:36

Ja zafundowałem żonie zabieg Easylift w Klinice Strzałkowski :) Długo zastanawiałem się co wybrać co kupić, w końcu zapytałem o czym marzy a marzyła o zabiegu liftingującym, który zadba o ujędrnienie jej skóry twarzy :) jedyne co mogę powiedzieć to były dobrze zainwestowane pieniądze żona szczęśliwa jak nigdy dotąd :wink:
Tomaszek
 

Postprzez » wtorek, 16 kwietnia 2019, 02:36

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron