Praca przez internet

Re: Praca przez internet

Postprzez Paulina Piech » środa, 25 kwietnia 2018, 09:13

Ja pracowałam jakiś czas zdalnie i stwierdzam, że to wymaga ogromnej samodyscypliny. Więcej zrobię w biurze, niż we własnym domu, w którym zawsze trzeba coś zrobić. Ale to kwestia organizacji właśnie. Dla mnie najlepszym wyjściem byłyby 2 dni zdalnie, 3 w biurze :) Podczas pracy w domu brakowałoby mi innych ludzi.
Paulina Piech

Postprzez » środa, 25 kwietnia 2018, 09:13

Postprzez Radka2 » niedziela, 3 czerwca 2018, 08:50

Dzisiaj każdy tak naprawdę może zarabiać przez internet. A takie zarabianie pieniędzy jest jednym z łatwiejszych i przyjemniejszych na to sposobów. Może być to praca dodatkowa, ale może to być również tak naprawdę główne źródło dochodu. Młodzi ludzie są zazwyczaj bardziej odważni i chętniej otwierają się na takie innowacyjne metody na zarabianie, jednak starsze pokolenia również coraz częściej zaczynają się tym interesować.
Radka2

Postprzez devilangel » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 20:54

Czytałam na https://projektmilion.pl/zarabianie-pie ... a-roznica/ że zarabianie pieniędzy przy odpowiednim planowaniu może zapewnić nam bezpieczne i dostatnie życie. Wystarczy odpowiednio gospodarować własnym majątkiem. Jak się okazuje internet i praca przy jego pomocy mogą znacząco wpłynąć na poprawienie naszej sytuacji finansowej.
devilangel

Postprzez franczeska » czwartek, 28 czerwca 2018, 18:20

Ja ostatnio na blogu: http://www.wesolehalasy.pl/ przeczytałam o możliwości zarabiania właśnie na prowadzeniu tego typu strony. Bardzo lubię przeglądać różne poradniki dla mam czy też wskazówki dotyczące domowych obowiązków, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że można na tym zarobić. A wy co uważacie na ten temat?
franczeska

Postprzez Arkadiusz1 » niedziela, 7 października 2018, 09:09

Przecież nie ma w tym nic dziwnego. Już od dawna mnóstwo ludzi zarabia w ten sposób. Ja myślę, że warto zastanowić się po prostu, jaka opcja będzie dla Was najbardziej odpowiednia i pójść w tym kierunku. Mnie bardzo przekonuje Forex. W http://investor-online.com/zarabianie-o ... -internet/ znalazłem więcej informacji o tym, jak najprościej zarabiać na tym rynku i przyznaję, że bardzo mi się to spodobało.
Arkadiusz1

Postprzez dariawaria » piątek, 12 października 2018, 11:28

ja tak pracuje, moja praca to usuwanie pirackich ebooków, książek w pdf, filmów, oprogramowania w zależności od zlecenia. Bardzo lubię swoją pracę a zdalne wykonywanie zadań uważam za doskonałe rozwiązanie.
dariawaria

Postprzez » piątek, 12 października 2018, 11:28

Poprzednia strona

Powrót do Praca