blog dla nowicjuszy w SEO

blog dla nowicjuszy w SEO

Postprzez ameliaamelia » poniedziałek, 19 lutego 2018, 11:28

Witam,

jeśli chcesz poprawić wygląd bloga firmowego, stworzyć skuteczną treść marketingową, zapoznać się z zagadnieniami ze świata SEO/SEM, pozycjonowania stron i szeroko pojętego marketingu internetowego zapraszam na stronę bloga http://studiogg.pl/ oraz do kontaktu w celu podzielenia się swoimi doświadczeniami.
ameliaamelia
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 19 lutego 2018, 11:23

Postprzez » poniedziałek, 19 lutego 2018, 11:28

 

Re: blog dla nowicjuszy w SEO

Postprzez paulinnnka » poniedziałek, 19 listopada 2018, 11:48

Warto odwiedzać takie blogi, gdyż dzięki nim na bieżąco możemy być z informacjami ze świata marketingu. A jak nie od dziś wiadomo w tej branży codziennie dowiedzieć się można czegoś nowego i trzeba być na bieżąco. Ostatnio nawet czytałam na stronie https://www.ecommerce2day.pl/ciekawy-marketing-w-black-friday-i-cyber-monday/ o zbliżacjącym się black friday oraz cyber monday i dzięki temu będę wiedziała na co zwrócić szczególną uwagę tego dnia ;) Myślę, że uda mi się wszystko, gdyż sama prowadzę niewielki sklepik internetowy i w takie dni sprzedaż może być bardzo wysoka - oczywiście jeśli wszystko wykonamy poprawnie ;)
paulinnnka
 

Re: blog dla nowicjuszy w SEO

Postprzez olinara » czwartek, 6 grudnia 2018, 13:10

Jest trochę takich blogów w PL, prowadzonych przez samodzielnych specjalistów z doświadczeniem albo przez agencje marketingowe. Jest to dobre źródło informacji o nowościach zza granicy albo o kolejnych poczynaniach Google. Osobiście polecam blogi: conversion.pl, semahead, Sprawny Marketing, SEMTEC, ittechnology.us, Silesia SEM.
olinara
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 4 grudnia 2018, 14:23

Re: blog dla nowicjuszy w SEO

Postprzez wiktoria68 » czwartek, 27 grudnia 2018, 16:57

Wiem, że w wiekszości jeśli ludzie się za to sami zabierają to wychodzą istne cyrki. Zdecydowanie wynajmijcie firmę/agencję do pozycjonowania strony internetowej W innym przypadku może się to skończyć rebrandingiem, a to dużo kosztowniejsze jest. Efectownia to firma z bogatym doświadczeniem, proponuję byście skorzystali z ich usług.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: blog dla nowicjuszy w SEO

Postprzez miranda » piątek, 4 stycznia 2019, 18:24

Nie interesuje się blogami ani innymi internetowymi nowinkami. Może jestem ignorantką, ale nie jest mi źle z tego powodu :p
miranda
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 2 stycznia 2019, 18:02

Re: blog dla nowicjuszy w SEO

Postprzez szczęśliwy » wtorek, 22 stycznia 2019, 10:18

Podziwiam ludzi prowadzących blogi, zwłaszcza gdy robią to regularnie. Nie wiem jak znajdują na to czas.
szczęśliwy
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 19 stycznia 2019, 23:14

Re: blog dla nowicjuszy w SEO

Postprzez Kazikdobry » wtorek, 13 września 2022, 10:28

Nawet prowadząc bloga tak jaki i stronę www warto pomyśleć o współpracy ze specjalistami SEO - polecam zapoznać się z artykułem a w nim ciekawe informacje i namiar na agencje której warto zaufać https://www.kuriozalny.pl/pozycjonowanie-w-rzeszowie/
Kazikdobry
 
Posty: 973
Dołączył(a): środa, 16 stycznia 2019, 14:32

Postprzez » wtorek, 13 września 2022, 10:28

 


Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron