pracownicy, rozliczenia, umowy

pracownicy, rozliczenia, umowy

Postprzez ewaP » środa, 3 kwietnia 2019, 08:37

Zatrudniamy kolejnych pracowników. Teraz już na umowę o pracę. Kto się u was zajmuje umowami i rozliczeniami. Troszkę się martwię, że sama tego nie dam rady ogarnąć.
ewaP

Postprzez » środa, 3 kwietnia 2019, 08:37

Re: pracownicy, rozliczenia, umowy

Postprzez iza445 » czwartek, 11 kwietnia 2019, 13:17

Też się bałam na początku. Fakt sporo tego jest a jeszcze jak zatrudniasz pracowników, to wiadomo rozliczenia itd. Ja korzystam z tej platformy https://wfirma.pl/program_do_ksiegowosci . Wszystko masz w jednym miejscu od umów, bo rozliczenie końcowe pracowników. Zintegrowane z eZUS i niedrogo. Zobacz sobie.
iza445

Postprzez filipP » niedziela, 14 kwietnia 2019, 20:51

Potwierdzam, mamy od nich program min do rozliczania pracowników i prowadzenia sprzedaży. Lepszych programów nie znajdziesz. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
filipP

Postprzez ewaP » wtorek, 16 kwietnia 2019, 10:23

Szkoda, ze wcześniej na nich nie trafiłam. Faktycznie mają wszystko, co w firmie potrzebne. Nawet nie wiedziałam, ze takie programy istnieją a cena bardzo niska. wykupiłam bez wahania.
ewaP

Postprzez Abi Ubu » niedziela, 4 sierpnia 2019, 21:30

Ja mam takie pytanie, jak to jest waszym zdaniem kiedy stosować fixed price? Czyli model współpracy i rozliczeń, w którym płacimy agencji bądź podwykonawcy za godzinę? Czy takie podejście w obecnie ma rację bytu? Trochę się obawiam takiego scenariusza, że nie znając się na sprawach technicznych mogą nic nie robić, a brać pieniądze za kolejne, rzekomo przepracowane godziny. Naciellście się kiedyś na tego typu nieuczciwe software house'y?
Abi Ubu

Postprzez ola156247 » czwartek, 21 maja 2020, 12:22

Zatrudniając pracowników, warto zadbać nie tylko o odpowiednią dokumentację ale również kwestię, jaką jest stres u pracowników (https://invitalo.pl/jak-radzic-sobie-ze ... m-w-pracy/) :) Jeśli chcemy aby nasza firma rzeczywiście się rozwijała a pracownicy dawali z siebie wszystko, musimy zadbać o dobrą atmosferę i samopoczucie pracowników :)
ola156247

Postprzez » czwartek, 21 maja 2020, 12:22

Powrót do Praca