Praca za granicą - Holandia

Praca za granicą - Holandia

Postprzez DamianEs » sobota, 6 lutego 2021, 16:40

Hej!
Chciałbym doradzic się Was na temat wyboru pracy za granicą. Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie i jednocześnie z jakiej agencji pracy korzystaliście?
Pozdrawiam ;)
DamianEs

Postprzez » sobota, 6 lutego 2021, 16:40

Re: Praca za granicą - Holandia

Postprzez Misty » środa, 10 lutego 2021, 23:38

Sama rozważałam prace zagranicą, ale nie chciałam jechać nie mając zupełnie pojęcia o specyfice danego rynku. Dlatego zależało mi na przejrzeniu ofert z wiarygodnego źródła. Swoją wiedzę oparłam o dane z portalu jober.pl. Trafiłam tam na świetne ogłoszenia zamieszczone przez sprawdzone agencje. Polecam zajrzeć- świetna strona.
Misty

Postprzez Gabrysia03 » niedziela, 14 lutego 2021, 09:35

W mojej opinii jeżeli będziecie szukali profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej oferty pracy za granicą to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez agencję pracy na którą postawiłam sama przy wyjeździe do Holandii https://hollandcontracting.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na dobre oferty, jasne warunki i pełne wsparcie od samego wyjazdu. Pozdrawiam i dobrych wyborów życzę!
Gabrysia03

Postprzez Ferez » wtorek, 16 lutego 2021, 11:03

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika odnośnie HollandContracting jedna z lepszych agencji pracy za granicą, jeżeli jesteście na etapie poszukiwań dobrej oferty m.in w Holandii dopasowane pod konkretne możliwości i wykształcenie. Zapewniają wsparcie od początku do końca, na miejscu dobre lokum niedaleko miejsca pracy. Zarobki też niczego sobie ;)
Ferez

Postprzez DamianEs » wtorek, 16 lutego 2021, 11:09

Dzięki wielkie za podpowiedzi, na pewno sprawdzę i zobaczymy w takim razie co z tego ostatecznie nam wyjdzie.
DamianEs

Postprzez DamianPol » wtorek, 23 lutego 2021, 07:21

Jak dobre warunki pracy za granicą to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na HollandContracting o których piszą inni forumowicze, ponieważ to na pewno dużo łatwiejsze jeśli szukacie profesjonalizmu w obsłudze, dobrych warunków finansowych i też na miejscu już organizowanej pracy. Dlatego zajrzyj na https://hollandcontracting.pl/ i przekonaj się jakie możliwości zapewniają swoim pracownikom w tym momencie :)
DamianPol

Postprzez » wtorek, 23 lutego 2021, 07:21

Powrót do Praca