Lekarz medycyny pracy w stolicy

Re: Lekarz medycyny pracy w stolicy

Postprzez ikara » poniedziałek, 15 marca 2021, 09:34

też polecam tą przychodnię Medivita. Jakieś 3 tygodnie temu robiłam u nich takie badania okresowe do pracy i najlepsze jest to, ze można się umówic na taką konsultację online, nie trzeba więc nawet wychodzić z domu :) masz już skierowanie od pracodawcy ?
ikara
 
Posty: 684
Dołączył(a): wtorek, 20 lutego 2018, 05:14

Postprzez » poniedziałek, 15 marca 2021, 09:34

 

Re: Lekarz medycyny pracy w stolicy

Postprzez ikara » środa, 24 marca 2021, 18:54

zumika napisał(a):Dzięki dziewczyny za namiar :) powiem tylko tyle - dziękuje! nie uwierzycie, ale jestem już po konsultacji, dostałam zaświadczenie i nawet zdążyłam je już dostarczyć pracodawcy. Serio, nie spodziewałam się, że w czasach pandemii da się to wszystko załatwić tak sprawnie :)



a wiesz, ze wcale mnie to nawet nie zdziwiło :) ale jak czasem mowie znajomym z innych miejscowosci nawet czy dzielnic Warszawy to są w szoku bo są raczej przyzwyczajeni, że się do danej przychodni nawet dodzwonić nie można i w głowie im się nie mieści, ze tu wszystko idzie tak sprawnie. Na pewno pomaga też fakt, że wiekszosc tych konsultacji odbywa się tu jednak online.
ikara
 
Posty: 684
Dołączył(a): wtorek, 20 lutego 2018, 05:14

Re: Lekarz medycyny pracy w stolicy

Postprzez Breaker » czwartek, 25 marca 2021, 07:59

Jak teraz wygląda rynek pracy w tej dziedzinie?
Breaker
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 25 marca 2021, 07:43

Re: Lekarz medycyny pracy w stolicy

Postprzez ikara » czwartek, 22 kwietnia 2021, 10:24

no to nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia w nowym miejscu pracy :) moja znajoma ostatnio była u nich na konsultacji online ( tez u lekarza medycyny pracy). dzwoniła do mnie właśnie z podziękowaniami za namiar na placówkę :)
ikara
 
Posty: 684
Dołączył(a): wtorek, 20 lutego 2018, 05:14

Re: Lekarz medycyny pracy w stolicy

Postprzez Arilkaa » piątek, 14 maja 2021, 11:55

Gratulacje! Jeżeli będzie potrzebna jeszcze pomoc medyczna to koniecznie skontaktuj się z nimi https://medyktrans.com.pl/transport-medyczny/ na pewno pomogą Ci w potrzebie. Niezawodny zespół medyków wie co robi i robi to świetnie! Nie ma lepszego wyboru w tej okolicy! :D
Arilkaa
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 6 maja 2021, 08:09

Re: Lekarz medycyny pracy w stolicy

Postprzez Tati17 » poniedziałek, 31 maja 2021, 17:37

Ja jakiś czas temu miałam poważne problemy z moim układem krążenia i szybko potrzebowałam pomocy w tym obszarze. Musiałam działać i ktoś ze znajomych polecił mi zapisać się do takiej Pani lekarki, u której można załatwić skierowanie do specjalisty bez problemu. Dzięki Bogu za tę kobietę. Polecam bardzo serdecznie - choroby układu krążenia lekarz poznań .
Tati17
 
Posty: 21
Dołączył(a): wtorek, 7 kwietnia 2020, 13:48

Postprzez » poniedziałek, 31 maja 2021, 17:37

 


Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron